Keystone logo
University of Mount Olive Online

University of Mount Olive Online

University of Mount Olive Online

Úvod

Společnost byla založena v roce 1951, University of Mount Olive je soukromá instituce kořeny v svobodných umění s definováním křesťanské hodnoty. Univerzita je regionálně akreditované jižního sdružení vysokých škol a škol Komise o vysoké školy (SACSCOC).

Jako regionálně akreditované, víry-založené, soukromé instituce, University of Mount Olive vytváří prostředí pro jednotlivce k dosažení maximálního úspěchu, umisťovat priority studentů nade vše. Spáchaných profesoři, které se zabývají studenti, a malé velikosti třídy jsou součásti jejich holistického učení přístupu k posílení osobní a profesní růst.

Akreditace

The University of Mount Olive je akreditována jižního sdružení vysokých škol a škol Komise o vysokých školách udělení přidruženého, ​​bakalářské a magisterskému studiu. Obrátit na Komisi na vysokých školách na 1866 Southern Lane, Decatur, Georgia 30033-4097 nebo volejte 404-679-4500 pro otázky o akreditaci University of Mount Olive.

Zákaz diskriminace Policy: The University of Mount Olive nedocházelo k diskriminaci na základě rasy, pohlaví, barvy pleti, národnostního či etnického původu, věku, zdravotního postižení nebo při správě svých zaměstnanců a vzdělávací politiky. Připouští všechny kvalifikované studenty jakékoliv rasy, barvy pleti, národnostního či etnického původu na všechna práva, výsady, programů a aktivit obecně přiznávané nebo vyrobených k dispozici studentům.

Místa

  • Mount Olive

    634 Henderson Street Mount Olive, NC 28365, , Mount Olive

    Otázky