Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
University of Montana Online

University of Montana Online

University of Montana Online

Úvod

Mysli kriticky. Žijte eticky. Prozkoumejte kreativně. Komunikovat efektivně. To jsou ideály, o které usilují naši studenti, učitelé, výzkumní pracovníci a zaměstnanci. V našich programech online i na akademické půdě jsme nastavili vysokou laťku pro akademická studia, tvůrčí úspěchy a vědecký průzkum. To prospívá nejen našim studentům, ale také jejich komunitám a celému světu.

Na University of Montana transformujeme životy poskytováním vysoce kvalitního a dostupného vzdělávání - ať už studenti studují online nebo na akademické půdě. Jsme známí tím, že vytváříme prvotřídní výzkum a kreativní stipendium na výjimečném místě. V průběhu našich studijních programů pomáháme formovat globální občany, kteří jsou kreativní a agilní studenti.

Jako absolvent jste schopni rozšířit hranice znalostí, když sdílíte své zkušenosti, zatímco budujete a udržujete různé komunity.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

Místa

  • Missoula

    Campus Drive,32, 59812, Missoula

    Otázky