We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
University of Maryland

University of Maryland

University of Maryland

Úvod

University of Maryland je vlajkovou lodí státu a jednou z předních veřejných výzkumných univerzit v zemi. Univerzita, která je světovým lídrem v oblasti výzkumu, podnikání a inovací, je domovem více než 37 000 studentů, 9 000 učitelů a zaměstnanců a 250 akademických programů. Její fakulta zahrnuje tři laureáty Nobelovy ceny, tři držitele Pulitzerovy ceny, 47 členů národních akademií a desítky Fulbrightových učenců.

UMD je jednou z dvanácti institucí, které tvoří University System of Maryland (USM). USM je státní systém veřejného vysokoškolského vzdělávání ve státě Maryland, jehož posláním je zlepšit kvalitu života lidí v Marylandu poskytováním komplexní řady vysoce kvalitních, dostupných a cenově dostupných vzdělávacích příležitostí. USM a jeho Kirwan Center for Academic Innovation spustily USMx, aby pomohly institucím využít možnosti online vzdělávání a poskytly studentům flexibilitu při interakci s obsahem, učiteli a vzdělávacími komunitami způsobem, který nejlépe vyhovuje jejich potřebám.

Místa

  • College Park

    College Park, Spojené státy americké

    Otázky