Keystone logo
© BIMM University
University of London - LSE

University of London - LSE

University of London - LSE

Úvod

139710_button2.png

Objevte online vzdělávací zkušenost, která vás postaví na první místo, bez ohledu na to, kde žijete. Online vysokoškolské programy v oboru ekonomie, managementu, financí a sociálních věd jsou spoluprací mezi dvěma globálně uznávanými univerzitami: University of London a London School of Economics and Political Science (LSE).

Online BSc programy

Navrženo pro vás, režie LSE

Každý program - vyučovaný zcela online - integruje akademickou teorii a praktické znalosti. Ať už máte zájem pokračovat v dalším studiu nebo postupovat ve své kariéře, naučíte se, jak udělat rozdíl v oborech, které posouvají svět vpřed.

 • Online BSc podnikání a management: Rozvíjejte své schopnosti řešit problémy a naučte se přistupovat ke komplexním a rozvíjejícím se mezinárodním obchodním a manažerským problémům kritickým a strategickým pohledem.
 • Online BSc Economics and Management: Aplikujte ekonomické principy, rámce a metodiky na praxi managementu a získejte zásadní analytické, kvantitativní a komunikační dovednosti.
 • Online BSc Economics: Zdokonalte své schopnosti kvantitativního a logického uvažování a pochopte různé ekonomické síly, které řídí lidské chování, globální ekonomiky a distribuci zdrojů.
 • Online BSc Data Science and Business Analytics: Využijte data k analýze a řešení problémů v reálném světě a rozvíjejte své znalosti základních technických předmětů, jako jsou statistika, matematika a informatika.

Online učení s lidským dotykem

Sdílejte znalosti, budujte dovednosti a zůstaňte ve spojení odkudkoli na světě.

Zúčastněte se živých relací Zoom se zapojením učitelů a spolužáků.

Přistupujte k kampusu online odkudkoli prostřednictvím mobilních, tabletových nebo stolních zařízení.

Získejte osobní podporu v každé fázi, od přijetí až po promoci.

Akademická excelence, bezkonkurenční přístup

Londýnská univerzita, založená v roce 1836, byla první univerzitou, která přijímala studenty bez ohledu na jejich pohlaví, rasu nebo náboženství; první, která přijala ženy na studijní programy; a první, která studentům poskytuje příležitost studovat, ať jsou kdekoli, a poskytuje přístup k vysokoškolskému vzdělání po celém světě. Dnes je na University of London domovem více než 50 000 distančních studentů, kteří studují více než 200 kvalifikací ve více než 190 zemích.

LSE je přední světová univerzita v oblasti společenských věd, která k učení zaujala interdisciplinární přístup. Studenti LSE rozvíjejí holistické chápání „příčin věcí“, zpochybňují konvenční způsoby myšlení a řeší nejsložitější problémy společnosti. Absolventi a akademici z LSE přispívají transformačně do různých oborů a sektorů, od akademické sféry po politiku. Tato globální komunita zahrnuje 37 minulých nebo současných předsedů vlád, prezidentů a premiérů; 18 nositelů Nobelovy ceny; a sedm držitelů Pulitzerovy ceny.

Místa

 • Holborn

  Houghton Street, WC2A 2AE, Holborn

  • London

   London, Spojené království

   Otázky