Keystone logo
© BIMM University
University of London

University of London

University of London

Úvod

Jsme jednou z největších a nejrozmanitějších univerzit ve Velké Británii s více než 120 000 studenty v Londýně a dalších 50 000 studuje ve 180 zemích na University of London .

University of London , jejíž historie sahá až do roku 1836, je třetí nejstarší univerzitou v Anglii. Je to federace 17 členských institucí a devíti výzkumných ústavů, které se starají o 120 000 studentů v Londýně, stejně jako globální provoz sloužící více než 51 000 studentům ve více než 180 zemích a 1,3 milionu studentů zapsaných na jeho MOOC prostřednictvím online platformy Coursera. Díky tomu je University of London „největší třídou světa“.

Takže bez ohledu na to, kde na světě jste, můžete získat mezinárodně uznávaný titul z University of London , a to buď na akademické půdě, nebo prostřednictvím flexibilního a distančního vzdělávání. Univerzita nabízí více než 100 stupňů, diplomy, certifikáty a krátké moduly po celém světě na vysokoškolské i postgraduální úrovni a je schopna podporovat všechny vaše požadavky na učení.

121408_pexels-photo-1153213.jpeg
rawpixel.com / pexels

Lidová univerzita

University of London byla založena královskou chartou v roce 1836 pro veřejný prospěch a je celosvětově uznávaná. V celé naší dlouhé historii nabízí univerzita přístup k široké škále akademických příležitostí. Univerzita jako světový lídr ve vysokoškolském vzdělávání propagovala změny v tomto odvětví. Byli jsme první univerzitou, která přijímala studenty bez ohledu na jejich pohlaví, rasu nebo náboženství, první, která přijímala ženy do studijních programů, a v roce 1865, první, která dala studentům příležitost studovat, ať jsou kdekoli, a poskytovala přístup k vysokoškolskému vzdělávání napříč zeměkoule. Téměř 200 let jsme zlepšili životy milionů lidí na celém světě prostřednictvím našeho jedinečného přístupu ke vzdělávání, čímž jsme Charlese Dickense přiměli, abychom nás nazvali „lidovou univerzitou“.

Světová třída; Celosvětově

Ať už se chcete připojit k naší živé akademické komunitě v centru Londýna nebo Paříže, studovat samostatně nebo s podporou uznávaného učícího centra, stanete se studentem University of London a připojíte se k světové třídě.

Studujte na University of London

Jsme federací 17 nezávislých členských institucí s vynikající celosvětovou reputací, od větších univerzit, jako je UCL nebo King's College London, až po menší specializované instituce, jako je Royal Academy of Music nebo Courtauld Institute of Art.

Existují také výzkumné ústavy spojené prostřednictvím School of Advanced Study, které nabízejí postgraduální studium a výzkum v humanitních oborech, jakož i Institut University of London v Paříži a naše flexibilní a dálkové vzdělávací programy.

Studenti členských institucí jsou také studenti University of London , což jim umožňuje přístup k naší široké nabídce služeb v centru Londýna. Akademická kvalita vaší kvalifikace je na nejvyšší úrovni, ať jste kdekoli.

Studentské služby

Kromě poskytování prvotřídního vzdělávání nabízíme také celou řadu dalších služeb, včetně poradenství v oblasti povolání a přístupu do Student Central a prestižní knihovny Senátního domu. Univerzita také spravuje řadu vysoce kvalitních studentských ubytování v centru Londýna, kde se studenti mohou kombinovat s ostatními z celé řady členských institucí.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

Požadavky na přijetí do programu

Prokažte své odhodlání a připravenost uspět na obchodní škole složením zkoušky GMAT – nejpoužívanější přijímací zkoušky, která měří vaše schopnosti kritického myšlení a uvažování.

Stáhněte si mini kvíz GMAT a získejte představu o otázkách, které ve zkoušce najdete.

Místa

  • London

    Malet Street, , London

    Otázky