Keystone logo
University of Limassol

University of Limassol

University of Limassol

Úvod

Univerzita v Limassolu je pokračováním Cyprus International Institute of Management (CIIM), renomované obchodní školy působící na Kypru od roku 1990, kdy byla založena jako soukromá škola vyššího vzdělávání skupinou předních představitelů kyperské ekonomiky a renomovaní akademici z předních zahraničních univerzit.

Na CIIM vyučovaly stovky mezinárodně uznávaných vědců ze zahraničních univerzit a předních kyperských akademiků. Za 33 let fungování CIIM studovalo v 10 nabízených postgraduálních programech asi 3 000 kyperských a zahraničních studentů. Významný počet našich absolventů získal stipendia od Kyperské republiky a světových vlád, stejně jako od kyperských a zámořských organizací a podniků. Více než 500 absolventů CIIM obsadilo a nadále obsazuje manažerské pozice ve veřejné správě, polostátních organizacích, vzdělávacích službách a místní samosprávě, zatímco mnoho stovek absolventů řídí organizace a podniky nejen na Kypru, ale i v zahraničí.

Společnost CIIM Innovations Ltd., vlastník společnosti CIIM, požádala úřady o transformaci CIIM na univerzitu jako uznání za její více než 30 let úspěšného působení postgraduální školy s mezinárodním uznáním a její postupné rozšiřování v oborech mimo podnikání, včetně informatika a technologie, ekonomika a finance. Po přísném hodnocení CYQAA byl CIIM povýšen na univerzitu, University of Limassol (UoL). Zahájení provozu univerzity je 1. září 2023.

Místa

 • Aglantzia

  21 Akademias Avenue, 2107, Aglantzia

  • Limassol

   3-5 Chaidariou Street, 3020, Limassol

   Otázky