Keystone logo
University of Hull Online MA ve vzdělávání
University of Hull Online

MA ve vzdělávání

Hull, Spojené království

2 Years

Angličtina

Poloviční úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP 8 950 *

Dálkové studium

* možnost platby na splátky a financování

Úvod

Proč tento MA ve vzdělávání?

Nyní je více než kdy jindy důležité zapojit se do vzdělávání. Ať už jste ošetřovatelkou nebo politikem, učitelem nebo pracovníkem muzejního vzdělávání, vaše role je při utváření našeho budoucího světa zásadní.

Žijeme v době rychlých změn a jádrem je vzdělání. Všichni čelíme společným výzvám, které představují změny klimatu, hospodářské krize a udržitelnost atd. Navíc pandemie koronavirů nás všechny donutila - v relativně namáhavém čase - úplně znovu prozkoumat, jak učíme a učíme se.

Vzhledem k těmto zkouškám je však důležité si uvědomit, že pedagogové mají schopnost ovlivňovat a rozvíjet naši společnost k lepšímu.

S tímto magisterským kurzem budete schopni splnit požadavky naší doby. Je aktualizován o důkazy o osvědčených postupech a je založen na silných teoretických perspektivách a nejnovějších inovacích ve vzdělávání.

Jako student můžete doplnit své studium čerpáním ze svých vlastních zkušeností a poté své poznatky přímo převést zpět do své kariéry.

Budete vyzváni, abyste kreativně mysleli a naučili se, jak přistupovat k vaší praxi z mezinárodní perspektivy, která nadále podporuje váš místní kontext a jeho potřeby.

Přemýšlíte o získání postgraduálního titulu online na University of Hull?

Výsledek programu

Kariérní možnosti

Osnovy

Přijímací řízení

Poplatek za studium programu

O Škole

Otázky