Keystone logo
University of Hull Online

University of Hull Online

University of Hull Online

Úvod

Hledáte inspiraci a výzvu, abyste uspěli ve svém titulu? University of Hull Online je perfektní volbou. Získáte vynikající kvalitu výuky a příležitosti ke zlepšení kariéry, pro které jsme proslulí. Plus flexibilita studia online.

S University of Hull Online získáte odbornou výuku, příležitosti a inspiraci, kterou potřebujete k úspěchu.

Přizpůsobte svá studia práci a dalším závazkům, protože získáte přenositelné dovednosti a znalosti, které zaměstnavatelé cení.

Proč se k nám připojit?

Ocenění stříbra za naši vynikající kvalitu výuky v roce 2018 *
* Udělil Stříbro v rámci Teaching Excellence Framework, které uznává excelenci ve výuce a učení na britských univerzitách a vysokých školách

Times Higher Education byl jmenován v top 50 britských institucí pro výzkumnou sílu

95,9% studentů pracuje nebo dále studuje šest měsíců po ukončení studia **
** UK bydliště na plný úvazek absolventi prvního stupně; Destinace absolventů z průzkumu vysokého školství pro akademický rok 2016/17 zveřejněná Agenturou pro statistiku vysokoškolského vzdělávání 2018.

Udělejte další krok ve své kariéře

Hledáte inspiraci a výzvu, abyste uspěli ve svém titulu? University of Hull Online je perfektní volbou. Získáte vynikající kvalitu výuky a příležitosti ke zlepšení kariéry, pro které jsme proslulí. Plus flexibilita studia online.

Zde je několik důvodů, proč se k nám připojit.

 • Získejte náskok na své profesní cestě. Všechny naše kurzy byly navrženy s ohledem na zaměstnatelnost. Během studia se naučíte relevantní a přenositelné dovednosti, které zaměstnavatelé cení.
 • Nechte svůj životopis vyniknout. Máme úzké vztahy s průmyslem, vládou a dalšími partnery. Díky tomu získáte přístup k know-how v reálném světě, abyste vylepšili svůj životopis.
 • Být dobře propojený. Naše online kurzy vás spojí s globální komunitou stejně smýšlejících studentů. Během studia můžete sdílet cenné znalosti a perspektivy se svými vrstevníky.
 • Získejte celoživotní přátele. Vztahy, které si vytvoříte při studiu s námi, nekončí, když dokončíte svůj kurz. U nás máte celoživotní kariérové poradenství. A přístup k naší 85 000 silné celosvětové síti absolventů.
 • Připojte se k našemu seznamu výherců, vůdců, vlivných osob a odborníků. Mezi naše absolventy patří Tom Watson, zástupce vedoucího Labouristické strany; Jeremy Darroch, generální ředitel Sky UK; a Dame Eleanor King, soudce odvolacího soudu v Anglii a Walesu.
 • Pomoct změnit svět. Na univerzitě v Hullu jsme se zavázali poskytnout vám odbornou výuku a podporu, kterou potřebujete k vybudování lepšího světa. Proto je naším heslem „Lampadas Ferens“ , přeloženo jako „nesoucí světlo učení“. Pojď a přidej se k nám!

Flexibilní online učení

Na University of Hull Online naši odborní lektoři povzbuzují k dosažení vašich cílů.

Při studiu našich online kurzů na částečný úvazek není třeba si odpočinout od práce nebo osobních závazků.

Důvody pro studium online u nás

 • Studujte podle vlastních podmínek. Máte snadný online přístup ke všem vašim učebním materiálům z počítače nebo tabletu, a to bez dalších nákladů.
 • Udržujte rovnováhu mezi prací a životem. S zvládnutelnými týdenními tématy můžete naplánovat své studium kolem své práce a osobních závazků.
 • Staňte se součástí globální komunity. Sdílejte znalosti a perspektivy s kolegy po celém světě a vytvářejte globální profesionální sítě.
 • Vyhrazená podpora. Máte přístup ke specializovanému studentskému poradci, který vám poskytne podporu při studiu, kdykoli ji budete potřebovat.

Jak to funguje

 • Zapojte se, zatímco se učíte. Součástí vašich studií je interaktivní kombinace diskusních fór online, přednášek na vyžádání a živých webinářů.
 • Získejte pomoc od svých lektorů, když ji potřebujete. Prostřednictvím naší online výukové platformy máte snadný přístup k podpoře a zpětné vazbě od svého lektora.
 • Odešlete úkoly online. Cestovní náklady, víza nebo volno si nemusíte dělat starosti. Všechny úkoly jsou odesílány a hodnoceny online.
 • Začněte se základními požadavky na hardware a software. Snažíme se, aby vaše výuka online byla co nejtěžší.
 • Zaplaťte, jak vyrazíte, nebo zaplaťte předem. Nabízíme flexibilní platební možnosti, abyste mohli spravovat své finance.

Zaregistrujte se na virtuální otevřený večer

5. dubna 18:30 – 19:00 BST

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

Místa

 • Hull, Spojené království

Otázky