Keystone logo
University of Glasgow Online

University of Glasgow Online

University of Glasgow Online

Úvod

Na univerzitě v Glasgow sníme o lepším světě a jsme inspirováni, abychom pomohli ostatním jej změnit. Podle The Guardian University Guide 2023 se umístila na 11. místě nejlepší britské univerzity a podle QS World Rankings 2024 na 76. místě na světě.

Naše online postgraduální programy vám umožňují dosáhnout vašich ambicí a připojit se k naší komunitě, která mění svět. Připojte se k instituci, kde jsou ambiciózní lidé hnáni k úspěchu. Prostudujte si některý z našich online programů a připravte se, abyste se prosadili.

Studium online znamená, že nemusíte obětovat svou současnou kariéru, abyste se mohli věnovat nové. Měli byste mít přístup k našim interaktivním zdrojům odkudkoli a kdykoli; to zahrnuje videa, interaktivní kvízy a diskuze – zdroje věnované tomu, aby vám pomohly učit se a dosahovat vašich kariérních cílů. Na University of Glasgow můžete rozvíjet své ambice, aniž byste ohrozili své současné závazky.

Zjistit více


Online MSc vzdělávání

Naše online vzdělávání MSc je ideální pro učitele, studenty pre-PhD nebo -EdD a odborníky na vzdělávání, kteří chtějí rozvíjet svou kariéru kolem svých stávajících závazků. Naše zaměření na výzkum a výuku na vysoké úrovni odborné fakulty zajistí, že se budete nejlépe ponořit do oblasti vzdělávání se specializacemi vzdělávání dospělých, hodnocení a pedagogika a inkluzivní vzdělávání.

Online MSc Marketing

Pro budoucí obchodníky, kteří chtějí prověřit své marketingové dovednosti v podnikání, spočívá úspěch ve schopnosti využít nejnovější datové, na služby zaměřené a digitální techniky. Online MSc Marketing na University of Glasgow, který poskytuje naše trojnásobně akreditovaná obchodní škola Adam Smith Business School, vám dává možnost aplikovat nejnovější technologie na základy marketingu. Zkoumá nejnovější témata, od analytiky po marketing uživatelské zkušenosti (UX), rozvoj značky, marketingové řízení a chování spotřebitelů.

V Glasgow vás podporujeme, abyste dosáhli svých ambicí, studovali online s námi a začali dnes měnit svět.


Přidejte se k nám a udělejte svou značku

Ohlasy studentů

Žebříčky

  • 1. místo ve Spojeném království pro vzdělávání podle The Times a The Sunday Times Good University Guide 2024
  • 8. místo ve Spojeném království pro vzdělávání podle The Complete University Guide 2024
  • 50 nejlepších vzdělávacích škol na světě podle QS — 2023, 2022, 2021, 2020, 2019

Místa

  • Glasgow

    Glasgow, Spojené království

Otázky