Keystone logo
University of Glasgow Online

University of Glasgow Online

University of Glasgow Online

Úvod

Na univerzitě v Glasgow sníme o lepším světě a jsme inspirováni pomáhat ostatním jej měnit. Podle průvodce The Guardian University Guide 2023 se umístila na 11. místě nejlepší britské univerzity.

Naše online postgraduální programy vám umožňují dosáhnout vašich ambicí a připojit se k naší komunitě, která mění svět. Připojte se k instituci, kde jsou ambiciózní lidé hnáni k úspěchu. Prostudujte si některý z našich online programů a připravte se, abyste se prosadili.

Studium online znamená, že nemusíte obětovat svou současnou kariéru, abyste se mohli věnovat nové. Budete mít přístup k našim interaktivním zdrojům odkudkoli a kdykoli; to zahrnuje videa, interaktivní kvízy a diskuse – zdroje věnované tomu, aby vám pomohly učit se a dosahovat vašich kariérních cílů. Na University of Glasgow můžete prosazovat své ambice, aniž byste ohrozili své současné závazky.

Zjistit více


Online MSc vzdělávání

Naše online vzdělávání MSc je ideální pro učitele, studenty pre-PhD nebo -EdD a odborníky na vzdělávání, kteří chtějí rozvíjet svou kariéru kolem svých stávajících závazků. Naše zaměření na výzkum a výuku na vysoké úrovni odborné fakulty zajistí, že se budete nejlépe ponořit do oblasti vzdělávání se specializacemi vzdělávání dospělých, hodnocení a pedagogika a inkluzivní vzdělávání.

Online MSc Marketing

Pro budoucí obchodníky, kteří chtějí prověřit své marketingové dovednosti v podnikání, spočívá úspěch ve schopnosti využít nejnovějších datových, servisních a digitálních technik. Online MSc Marketing na University of Glasgow, který poskytuje naše trojnásobně akreditovaná obchodní škola Adam Smith Business School, vám dává možnost aplikovat nejnovější technologie na základy marketingu. Zkoumá nejnovější témata, od analytiky po marketing uživatelské zkušenosti (UX), rozvoj značky, marketingové řízení a chování spotřebitelů.

V Glasgow vás podporujeme, abyste dosáhli svých ambicí, studujte s námi online a začněte měnit svět ještě dnes.


Přidejte se k nám a udělejte svou značku

Žebříčky

Glasgowská lékařská a pedagogická škola jsou podle Complete University Guide 2021 na 1. místě ve Velké Británii.

Místa

  • Glasgow, Spojené království

Otázky