Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
University of Florida Online

University of Florida Online

University of Florida Online

Úvod

O nás

Vítejte na University of Florida Health, nejkomplexnějším akademickém zdravotním středisku na jihovýchodě a součástí jedné z 10 nejlepších národních výzkumných univerzit v zemi.

UF Health představuje závazek více než 26 500 zaměstnanců dosáhnout výš a dále, a to jak převáděním vědeckých objevů do pokroku v péči o pacienty, tak jejich implementací, aby pomohla lidem vrátit se zpět do nejlepšího možného života.

O UF Health

Jsme jedineční pro naši různorodou konstelaci zdravotnických škol, center a ústavů a našich nemocnic, praktických postupů a programů péče o pacienty.

Akademická zdravotní střediska provádějí objevy, které vedou k průlomům v péči o pacienty. Naši pacienti jsou srdcem všeho, co děláme, protože se snažíme o nejlepší možné klinické výsledky, kvalitu a bezpečnost mezi akademickými zdravotními středisky na národní úrovni. Nabízíme soucitnou péči se zaměřením na výsledky světové úrovně pro všechny, bez ohledu na to, jak jednoduché nebo složité je jejich onemocnění, a nabízíme naději - a výsledky - těm, kterým bylo řečeno jinde, že došly možnosti.

Naším posláním je podporovat zdraví prostřednictvím vynikající a vysoce kvalitní péče o pacienta; inovativní a důsledné vzdělávání ve zdravotnických oborech a biomedicínských vědách; a vysoce působivý výzkum napříč spektrem základních, překladových a klinických zkoušek.

Kdo jsme

UF Health zahrnuje vysoké školy zubního lékařství, lékařství, ošetřovatelství, farmacie, veřejného zdraví a zdravotnických profesí a veterinární medicíny; rodina nemocnic UF Health Shands; Lékařské centrum UF Health Jacksonville; UF Health North; a akademický kampus v Jacksonville, který je domovem UF College of Medicine - Jacksonville a zahrnuje studijní programy nabízené vysokými školami ošetřovatelství a farmacie. Zahrnuje také primární péči a speciální postupy na celé střední a severovýchodní Floridě, stejně jako v jihovýchodní Gruzii.

UF a UF Health přitahují kvalifikované zdravotnické pracovníky a zaměstnance z celé země. Dynamické univerzitní prostředí podporuje růst a rozvoj podnikání, kariéry a komunity. Síť nemocnic a ordinací lékařů UF Health každoročně spravuje více než 3 miliony návštěv lůžkových a ambulantních pacientů a slouží pacientům ze všech 67 krajů na Floridě, z celé země a z více než 30 zemí.

UF Health Shands, soukromý neziskový nemocniční systém UF Health se sídlem v Gainesville, zahrnuje sedm nemocnic:

 • Nemocnice UF Health Shands
 • Nemocnice s rakovinou UF Health Shands
 • Dětská nemocnice UF Health Shands
 • Srdeční a cévní nemocnice UF Health
 • UF Health Neuromedicine Hospital
 • Nemocnice UF Health Shands Rehab
 • Psychiatrická nemocnice UF Health Shands

Poslání, vize a hodnoty

Naše mise

 • Trpělivá péče
 • Výzkum
 • Vzdělání
 • Veřejné služby

Naše vize

Společně se snažíme vytvářet nezastavitelný impuls k cíli zlepšování zdraví jednotlivců i komunit prostřednictvím objevů, klinické a translační vědy a technologie, výjimečného vzdělávání a inovativní a vysoce kvalitní zdravotní péče zaměřené na pacienta.

Toto je naše vize, když využíváme Sílu společně.

Naše hodnoty

Hodnoty zdraví UF Setrvačník Ve společnosti UF Health jsou naše základní institucionální hodnoty soustředěny kolem našeho závazku vůči našim pacientům a naší role ve službě našim komunitám:

 • Odpovědnost
 • Rozmanitost
 • Dokonalost
 • Inovace
 • Integrita
 • Týmová práce
 • Důvěra

Naše odhodlání nás vede. Jsme řešitelé problémů a pracujeme společně na posunutí medicíny vpřed. Naši vědci přispívají k okamžitým nebo budoucím průlomům, které se promítnou do postupů, které lidem pomohou vrátit se zpět ke kvalitnímu životu. Naším cílem je maximalizovat dopad státního a federálního financování programů UF, které podporují biomedicínské, klinické a populační vědy; spolupracovat na mezioborových příležitostech s partnery napříč UF; uvést do komerčního využití vědecké objevy a technologie ke zlepšení zdraví pacientů.

University of Florida Health Physicians, velká multispecializovaná fakultní praxe UF College of Medicine, nabízí přístup k více než 1 000 poskytovatelům ve více než 100 specializovaných oblastech. Školíme absolventy, kteří vynikají a vedou v klinické péči, vědě, výuce a zdraví komunity. Naším cílem je být národním modelem profesionálního lékařského vzdělávání a posílit důležitost postgraduálního vzdělávání.

Všechno, co děláme, se točí kolem zlepšování zdraví a pohody našich pacientů, jejich rodin a našich komunit.

Týmová práce

Pohostinství a služby začínají tím, jak se navzájem podporujeme a zacházíme. Naše vztahy s našimi spoluhráči a zaměstnanci na jiných odděleních udávaly tón toho, jak se chováme k našim pacientům a návštěvníkům. Nebudeme schopni poskytovat vynikající péči o pacienty, pokud se nebudeme navzájem podporovat jako kolegové UF Health. Zdravotní péče může být velmi stresujícím prostředím. Spolupráce s našimi kolegy v podpůrném týmovém prostředí je zásadní pro naši schopnost poskytovat bezpečnou, kvalitní péči a pozorný servis. Naše individuální akce každý den přispívají k morálce, výkonnosti a úspěchům našeho týmu.

Sdělení

Komunikace je způsob, jakým si vyměňujeme informace a vytváříme osobní spojení, které vede k vynikající péči o pacienta a pozitivním zkušenostem pro každého v UF Health. Prostřednictvím komunikace můžeme být nejlepšími řešiteli problémů a společně pracovat na posunu medicíny vpřed.

Profesionalita a odpovědnost

Jako zástupci UF Health jsme vyslanci organizace, která představuje nejlepší lék, který nabízí. Sloužíme pacientům, kteří přicházejí do UF Health z celého jihovýchodu, národa a mnoha zemí. Celá jejich zkušenost - služba a pohostinnost, kterou poskytujeme - by měla odpovídat vysoké kvalitě poskytované zdravotní péče.

Naši pacienti k nám přicházejí, protože věří našim lékařům, zdravotním sestrám a klinickým týmům, že poskytují tu nejlepší, pozornou a soucitnou péči.

Prostřednictvím svých dovedností, znalostí, dobrých rozhodnutí a zdvořilého chování každý z nás představuje naši světovou organizaci. Vnímání našich zákazníků nás formuje jejich zkušenost.

Žebříčky

Pohostinství& služby

Naši pacienti jsou jádrem všeho, co děláme v UF Health. Naší nejvyšší prioritou je poskytovat nejkvalitnější zdravotní péči a nejlepší možný zážitek pro každého pacienta, člen rodiny, a návštěvník, který prochází našimi dveřmi.

Pohostinství a služby jsou stav mysli - přístup, který se odráží ve všech našich činnostech po celý den. Začíná to způsobem, jakým se navzájem podporujeme a chováme se k sobě jako s kolegy a interními zákazníky. Naše vnitřní vztahy vytvářejí základ pro to, jak sloužíme těm, kteří nám důvěřují s jejich péčí. Tento vnitřní závazek je zdůrazněn naším uznáním v seznamu „nejlepších amerických zaměstnavatelů“ ve Forbese. UF Health umístil 21. místo v lokalitě Indeed.com 2017 „Nejlepší místa k práci“ žebříčku amerických nemocnic nebo zdravotnických systémů. V roce 2018 byla společnost UF Health jmenována mezi 100 „Top Places to Work in Healthcare“ společností Becker's Healthcare. UF Health, včetně UF Health Sands Hospital, byl jedním z pouhých čtyř na Floridě, aby se umístil v top 25.

Náš závazek poskytovat co nejkvalitnější a nejbezpečnější péči o pacienty se odráží v našich klinických výsledcích a národním uznání, které důsledně vyděláváme mezi nejlepšími 50 nejlepšími nemocnicemi pro dospělé a děti v národě, podle US News& World Report. Nemocnice UF Health Sands má nejvíce hodnocené programy ze všech nemocnic na Floridě. Pohostinství a služby jsou charakteristickými znaky zkušeností našich pacientů. Naši angažovaní zaměstnanci pracují s vírou, že při každé interakci můžeme pozitivně ovlivnit a vytvořit prostředí, ve kterém se lidé cítí uznáni, pochopil, bezpečný, a oceňováno.

Místa

 • Gainesville

  University of Florida Gainesville, FL, 32611, Gainesville

Otázky