Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
University of Fairfax

University of Fairfax

University of Fairfax

Úvod

University of Fairfax

University of Fairfax je akreditovaná on-line univerzitní instituce, která se zabývá rostoucím nedostatkem kvalifikovaných profesionálů v oblasti kybernetiky ve veřejném a soukromém sektoru.

Hlavní zaměstnavatelé (včetně Northrop Grumman, CSC, Lockheed Martin, Wells Fargo, CISCO, DHS, NSA, NRC a záležitosti veteránů) najali a propagovali naše studenty a absolventy. Zaměstnavatelé si uvědomují, že studenti University of Fairfax mohou okamžitě aplikovat to, co se naučí a přispívají v práci, protože: (1) naše programy zaměřené na praktiky zaměřené na počítačovou bezpečnost jsou vyučovány odborníky z oblasti počítačové bezpečnosti a (2) všechny kurzy se zaměřují na počítačovou bezpečnost a vyžadují dokončení projektů "reálného světa" v oblasti počítačové bezpečnosti.

Kdo jsou naši studenti?

Typickým studentem na University of Fairfax je cybersecurity nebo IT profesionál, který chce přejít na kyberneticko-bezpečnostní zabezpečení nebo si přeje vylepšit počítačovou bezpečnost tím, že získá vedení nebo odborný status. Průměrný věk studenta University of Fairfax je 46.

Proč my?

Naši studenti uvádějí, že univerzita je jedinečná a bezkonkurenční. Konkrétně vybrali University of Fairfax kvůli následujícím skutečnostem:

 • 100% zaměření na počítačovou bezpečnost
 • Expertní kybernetická bezpečnostní praktika
 • Rigorózní osnovy zaměřené na projekty, zaměřené na praktiky
 • Dostupné online kurzy
 • Kariérní úspěchy studentů a absolventů
 • Spokojenost studentů a absolventů

Akreditace a schválení

University of Fairfax je akreditována Komisí pro akreditaci distančního vzdělávání (DEAC), která je vyhlášena ministerstvem školství USA jako národní akreditační agentura a je členem Rady pro vysokoškolské akreditaci (CHEA).

Další akreditace, schválení a certifikace zahrnují:

 • Akreditace Komise DEAC

University of Fairfax je akreditována komisí pro akreditaci distančního vzdělávání (DEAC). Akreditační komise DEAC je uvedena Ministerstvem školství USA jako národní akreditační agentura a je uznávaným členem Rady pro akreditaci vysokého školství (CHEA).
»Http://www.deac.org
»Https://www.chea.org

Adresa a telefon pro DEAC:
1101 17. ulice NW, Suite 808, Washington, DC 20036
P 202-234-5100 F 202-332-1386

Navíc University of Fairfax držitelem státních povolení v několika státech a jako schválená instituce SARA (Reciprocity State Authorization Agreement) je schopna zapsat studenty ze všech amerických států s výjimkou Kalifornie a Massachusetts stejně jako zahraniční studenti.

 • Virginie

University of Fairfax je certifikována Státní radou pro vyšší vzdělávání pro Virginii v souladu s ustanoveními hlavy 23 kapitoly 21.1 kodexu Virginie. University of Fairfax získala "Osvědčení o provozování instituce postsekundárního vzdělávání", které pověřuje University of Fairfax nabízet tituly, kurzy pro udělení zápočtu nebo studijní programy vedoucí k získání titulu nebo osvědčení ve Virginii. »Http://www.schev.edu

 • Výhody veteránů

Veteráni a způsobilé osoby, které mají nárok na vzdělávací přínos podle zákona č. 911 / GI a dalších zákonů GI Bill, mohou mít nárok na vzdělávací přínos při zapsání do vzdělávacích programů nabízených University of Fairfax . UoF je hrdým účastníkem programu Yellow Ribbon. »Http://www.va.gov

eLearning na University of Fairfax

Zabezpečte svou budoucnost a rozšiřte svou kariéru v oblasti kybernetiky, jak se učíte výhradně online na University of Fairfax . eLearning je vhodný pro profesionály v oblasti kybernetické bezpečnosti, kteří potřebují být mobilní a reagovat v náročné a rychle se rozvíjející oblasti.

Přínosnost

Všechny naše akreditované programy zaměřené na praktiky zaměřené na počítačovou bezpečnost jsou dodávány prostřednictvím přístupné interaktivní interaktivní platformy, která vám poskytuje:

 • Pohodlí 24/7 přístupu k vašim kurzům z libovolného místa
 • Flexibilita k lepšímu žonglování vaší práce, rodinných a vzdělávacích závazků
 • Příležitost pro individuální podporu
 • Schopnost spolupracovat a spolupracovat s fakultami a spolupracovníky

Vzdělávací přínosy

Naše učební kompetence z odborných praktických lékařů a praktikanti vám pomohou aplikovat to, co se dozvíte hned. Prostřednictvím důsledných, poutavých online kurzů v oblasti kybernetické bezpečnosti budete:

 • Učte se o nejnovějších osvědčených postupech od vedoucích odborných praktických pracovníků
 • Sdílejte své nápady a spolupracujte s ostatními studenty a fakultou
 • Zvyšte své schopnosti kritického myšlení a řešení problémů
 • Zlepšete své komunikační schopnosti
 • Dokončete projekty reálného světa, které se vztahují k vašemu pracovišti

Kariérní přínosy

Prostřednictvím svých interaktivních a interaktivních programů eLearning vytvoříte svou profesionální síť, jakmile dokončíte své vzdělání. Fakultní praktika, která vyučuje vaše kurzy, stejně jako kolegové z kybernetické bezpečnosti, se kterými spolupracujete on-line, se stane nedílnou součástí Vaší profesionální sítě v průběhu Vaší kariéry, jako jste vy:

 • Zvyšte svou viditelnost s vrstevníky v terénu
 • Použijte, co jste se dozvěděli o práci, a jsou uznávány za vaše příspěvky
 • Síť s fakultami a spolužáky
 • Najít profesionální příležitosti

Unikátní přístup ke studiu online školy

Využíváme jedinečný přístup k online učení - ten, který kombinuje dva typy metod on-line doručování, které poskytují co nejefektivnější on-line učební zkušenost pro dospělé žáky. Chcete-li zlepšit učení, naše on-line programy zahrnují příležitosti jak pro real-time (synchronní), tak asynchronní interakce.

Závitové diskuse

Asynchronní interakce nastane tím, že se účastníte "diskutovaných diskusí" vedených instruktorem. Studenti se účastní v časech, které nejlépe odpovídají jejich plánům.

Online Chatové místnosti

Váš instruktor má v předepsaném čase "pracovní dobu" každý týden večer. Tyto relace se nevyžadují, ale jsou k dispozici k tomu, aby vám mohly pomoci. Každý chat je automaticky archivován a lze ho prohlížet po vysokorychlostním přenosu.

SyncSessions ™

Tato zasedání jsou naplánována každý druhý týden a poskytují fórum pro společné učení tím, že umožňují interakci mezi fakultou a studenty v reálném čase. Nahrává se a archivuje pro studenty.

Požadavky na technologie

Studenti musí mít osobní přístup k počítači s operačním systémem Windows s minimálními 512 MB RAM, vysokorychlostním připojením k internetu a vhodnou kancelářskou sadou softwaru pro podporu zpracování textu, vývoj prezentací a schopností tabulky. Navíc je vyžadována webová kamera a mikrofon / headset.

Podpora pro online učení

University of Fairfax online kybernetické bezpečnosti, certifikačních a certifikačních programů vám poskytne nástroje a podporu, které potřebujete, abyste uspěli, když se učíte online. Tato online vzdělávací platforma je uživatelsky přívětivá a snadno navigovatelná. Aby se zajistilo, že studenti mají produktivní a prospěšný vzdělávací zážitek, všichni noví studenti se účastní orientace na to, jak využít online platformu.

Kromě toho mnoho služeb podpory zvyšuje vaši online zkušenost s učením, včetně:

 • Mobilní přístup k kurzům prostřednictvím technologie smartphone, jako je Android, iPhone
 • Cvrlikání se krmí pro včasné upozornění na důležité termíny a oznámení
 • Help Desk pro technickou pomoc k dispozici 24 hodin denně
 • Zdroje elektronické knihovny k dispozici pro provádění sekundárního výzkumu 24/7
 • Online knihovník
 • Knihovna Tutoriály / Webináře o sekundárním výzkumu

Místa

 • Roanoke

  Roanoke, Spojené státy americké

Otázky