Keystone logo
© BIMM University
University of Exeter Online

University of Exeter Online

University of Exeter Online

Úvod

Online studium na University of Exeter

Jako člen prestižní skupiny univerzit Russell Group jsme odhodláni udržovat ten nejlepší výzkum, vynikající zkušenosti s výukou a učením a bezkonkurenční propojení s obchodem a veřejným sektorem.

Všichni naši studenti, jak na akademické půdě, tak online, těží z přístupu k akademikům, kteří jsou lídry ve svých oborech a jsou nadšení z toho, že do výuky přinášejí svůj nejnovější výzkum. Budou vás vyzývat ke zkoumání nových nápadů, kladení otázek a řešení problémů. Studiem online magisterského programu na univerzitě v Exeteru zjistíte, jak řídit své vlastní učení a jak se aktivně podílet na vytváření znalostí, což vám zajistí, že se naučíte myslet, a ne jen to, co si myslet. Budete moci spolupracovat s akademiky a dalšími studenty a rozvíjet porozumění, které bude mít dopad na váš profesní i osobní život.

Proč studovat online?

Online studium poskytuje flexibilní přístup k postgraduálnímu vzdělávání, který vám umožní zlepšit vaši kariéru, aniž byste ji přerušili. Ve světě, kde se zdá, že jsme stále zaneprázdněnější a kariérní postup je pouze jedním z mnoha talířů, které točíme, online studie odpovídá na volání obchodních profesionálů, jako jste vy, kteří se chtějí bez přestávky zdokonalit. Online studium poskytuje maximální flexibilitu při diktování nejen toho, kdy studujete, ale také toho, co studujete, což znamená, že si můžete přizpůsobit svůj program tak, aby vyhovoval vašim potřebám.

Proč studovat online s námi?

Naše online magisterské tituly mají stejnou hodnotu jako naše kvalifikace na akademické půdě a jsou akademicky náročné. Nabízejí flexibilitu studentům se zavedenou kariérou i podnikatelům, kteří chtějí zlepšit své vůdčí schopnosti a zároveň rozvíjet své podnikání.

Učte se svým vlastním tempem

Chápeme, že skloubit osobní a pracovní závazky s online studiem může být problém. Proto jsme vás posadili na sedadlo řidiče; vytvoříte si rozvrh, který vám umožní studovat a zároveň pokračovat v dosahování vašich profesních cílů. Pro maximální flexibilitu nabízíme tři data zahájení v průběhu roku a možnost udělat si přestávky, když budete potřebovat, pokud studium dokončíte do pěti let. Nabízíme také možnost absolvovat kvalifikace PGCert a PGDip, které pak lze upgradovat na Masters, když to časové nebo finanční závazky dovolí.

Vylepšete svou kariéru

Studium u nás nabízí nejen vynikající příležitosti pro kariérní rozvoj, ale také možnost proniknout do celosvětové sítě kolegů a obchodních společností. Učení ve virtuálním prostředí navíc zlepšuje a demonstruje životně důležité dovednosti, které zaměstnavatelé hledají na moderním pracovišti, jako jsou komunikační dovednosti a dovednosti v řízení času, schopnost sebemotivace a řízení a snadnost s novými digitálními technologiemi.

Jak funguje online výuka a učení?

Veškeré vaše učení bude přístupné online v našem všezahrnujícím prostředí Exeter Learning Environment (ELE), včetně:

 • Výukové materiály – jako psaný, nahraný nebo animovaný obsah
 • Kvízy, které prověří vaše učení a porozumění
 • Videa, podcasty, články ke čtení
 • Přístup k elektronickým knihám

Vaše učení bude rozděleno do týdenního plánu, takže můžete vidět, jakou práci byste se měli snažit každý týden zvládnout. Zabudovali jsme čas na přípravu a odeslání všech vašich hodnocení, a pak čas, abyste k nim získali zpětnou vazbu, než se rozhodnete zaregistrovat a zaplatit za svůj další modul.

Vlastnosti kampusu

Služby pro online studenty

Na univerzitě v Exeteru, věnujeme se tomu, aby vaše online vzdělávací zkušenosti byly co nejplynulejší, abyste mohli dosáhnout svého plného potenciálu. Plně si vážíme a chápeme, že váš závazek ke vzdělávání leží vedle práce, domácí a další priority. Proto na univerzitě v Exeteru máme řadu podpůrných služeb, které vám pomohou s touto vzrušující cestou.

Jak vás budeme podporovat?

Akademická podpora

Budete mít pravidelnou podporu od svého akademického lektora ve formě naplánovaných online schůzek a jakoukoli podporu ad hoc, kterou můžete požadovat, včetně přechodu na univerzitu, příprava na hodnocení, reakce na zpětnou vazbu nebo jakoukoli jinou záležitost, která může ovlivnit vaše studium. Váš modul lektor se zaměří na podporu vás případnými dotazy nebo objasněními, které máte k modulu, který vás naučili, s výslovným cílem pomoci naplnit váš akademický potenciál.

Služby podpory vzdělávání

Naši poradci pro podporu vzdělávání jsou zde, aby odpověděli na všechny otázky, které přímo nesouvisejí s vaším doručením výuky. Naši zaměstnanci jsou kvalifikovaní včas reagovat na vaše otázky týkající se témat od termínů pro hodnocení, jak získat prodloužení nebo jak předložit hodnocení. Pokud nejsou schopni odpovědět na váš dotaz, budou vás moci označit někomu, kdo může!

Digitální knihovna

Všechny zdroje knihovny, které potřebujete k úspěchu ve svém vzdělávání, jsou přístupné prostřednictvím naší plně digitální knihovny, k dispozici kdykoli z libovolného místa. Jsme hrdí na to, že můžeme poskytovat vysoce personalizovanou službu podpory knihoven, ke kterým mají naši online studenti přístup různými kanály, včetně 24/7 web chatu, e-mailu a podpory 1:1 od knihovníků prostřednictvím Microsoft Teams. Pokud je pro vás digitální knihovna nová, máme sbírku online průvodců, kteří vás podpoří, abyste tento zdroj co nejlépe využili pro vaše učení a výzkum.

Studijní dovednosti

Může to chvíli trvat od vašeho posledního akademického psaní, nebo to pro vás může být zcela nová dovednost. Nepanikařte! Můžete se zúčastnit online workshopu, přihlaste se do virtuální kavárny pro psaní nebo si zarezervujte online schůzku u poradce studijní zóny, kdo může nabídnout rady a podporu v řadě oblastí souvisejících se studiem, počítaje v to:

 • Strategie čtení a vytváření poznámek
 • Studium a řízení času
 • Kritická analýza
 • Prezentační dovednosti
 • Akademické psaní
 • Porozumění zpětné vazbě
 • Revize a strategie zkoušek

Naše online zdroje pokrývající tyto a další oblasti budou také k dispozici, když s námi zahájíte cestu učení.

Kromě těchto služeb pracovala univerzita v Exeteru ve spolupráci s týmem Studiosity na poskytování online studijní podpory studentům 24/7 365 dní v roce. Přístup přes ELE, to vám umožní nahrát segmenty práce nebo zadání konceptů až 5 500 slov pro rychlou, ale užitečnou zpětnou vazbu o pravopisu, gramatice, struktuře, výběru jazyka a odkazování. Studenti mohou dělat 10 podání ročně, obnovuje se každý září.

Služby blahobytu

Na univerzitě v Exeteru, vášnivě podporujeme naše studenty v dobrém fyzickém a duševním zdraví, aby mohli mít co nejlepší akademické a studentské zkušenosti. Naše podpora služeb blahobytu se skládá ze tří hlavních Pathways:

 • Psychologické terapie Pathway
 • Duševní zdraví Pathway
 • AccessAbility Pathway

Zavázali jsme se poskytovat vzdělávací prostředí, které všem našim studentům poskytne podporu, kterou potřebují k prosperaci. Podporujeme studenty s dlouhodobým postižením, včetně chronických zdravotních stavů, fyzické a smyslové poruchy, rozdíly v učení a osoby s podmínkou autistického spektra (ASC).

blahobyt

Občas tomu rozumíme, může to být obtížné žonglování se vzděláním spolu s dalšími závazky, včetně domova a práce. Pokud má vaše duševní nebo fyzické zdraví vliv na vaši schopnost studovat, nebo vaše studium vytváří zdravotní problémy, naši zkušení poradci pro sociální péči o vzdělávání jsou k dispozici, aby vás mohli důvěrně a bez úsudku hovořit a podporovat vás.

Zaměstnatelnost

Vaše vzdělávací cesta bude pravděpodobně poháněna vaší vášní řídit nebo rozvíjet svou kariéru určitým směrem nebo prostřednictvím vaší lásky k učení. Ať tak či onak, jsme tu, abychom vám podpořili nalezení cesty, která staví na vaší kvalifikaci a odborné zkušenosti. Vedle rozvíjení dovedností zaměstnatelnosti prostřednictvím svého kurzu budete mít přístup k řadě zdrojů podporovaných plně kvalifikovanými poradci v kariéře a zaměstnatelnosti, kteří poskytují přístup k:

 • Vytváření efektivních životopisů, průvodních dopisů a přihlášek
 • Volná pracovní místa, kariérní veletrhy, prezentace zaměstnavatelů a absolventů
 • Pracovní poradenské schůzky a workshopy dovedností, které pomohou s plánováním kariéry, hledání zaměstnání a příprava na procesy výběru pracovních míst

IT podpora

Když u nás studujete online, budete mít přístup ke stejné IT podpoře jako naši studenti na akademické půdě. To zahrnuje:

 • e-mailová adresa University of Exeter
 • Cloudové úložiště OneDrive
 • expert IT Service Desk pro podporu přístupu a resetování hesla

Poté, co zaplatíte a zaregistrujete se na kurz, vytvoříte uživatelské jméno a heslo pro svůj osobní IT účet. Použijete to pro přístup ke svému kurzu prostřednictvím ELE, stejně jako váš univerzitní e-mailový účet, kam budou zaslány všechny vaše e-maily týkající se kurzu.

  Přijímací řízení

  Místa

  • Exeter

   Stocker Road, EX4 4PY, Exeter

   Otázky