Keystone logo
University of Essex Online

University of Essex Online

University of Essex Online

Úvod

University of Essex Online Poskytuje 100% online a částečný úvazek kurzy podnikání, výpočetní techniky, vzdělávání, zdraví, práva, kriminologie a psychologie. Kvalifikace, které nabízíme, zahrnují CerTHEs a bakalářské tituly na vysokoškolské úrovni, a PG Certs, PG poklesy a magisterské tituly na postgraduální úrovni, s dobou studia v rozmezí od 8 měsíce do 4 let.

Můžete s námi studovat odkudkoli s připojením k internetu a v době, která nejlépe vyhovuje vašemu rozvrhu. Váš kurz bude realizován prostřednictvím nejmodernějšího virtuálního vzdělávacího prostředí (VLE), které vám poskytuje 24/7 přístup k vysoce kvalitním zdrojům, včetně přednášek, diskusních fór, živých seminářů a relací Q& A, stejně jako rozsáhlé eLibrary.

Dokonce i vaše hodnocení budou dokončena zcela online - žádný z našich kurzů nemá požadavek cestovat do testovacích zařízení nebo zkušebních center. Ve skutečnosti, většina našich kurzů nemá zkoušky vůbec! Pro několik kurzů, které mají požadavky na zkoušku, používáme virtuální proctoring systém, který vám umožní absolvovat akademicky přísné zkoušky z pohodlí vašeho domova. V opačném případě budete plnit písemné úkoly, účast na diskusních fórech nebo psaní reflexních zápisů do deníku.

Ať už jste zkušený profesionál, který chce pokročit ve své kariéře, nebo čerstvý absolvent, který chce posílit svůj životopis, online studie je nákladově efektivní, pohodlný a flexibilní způsob, jak se dostat dopředu.

Proč studovat s námi?

Jsme jedním z nejdelších poskytovatelů 100% online titulů ve Velké Británii. Všechny naše kurzy jsou speciálně navrženy pro online doručování, kombinace výuky zlatého standardu s nejnovějšími technologiemi a umožňuje vám získat prvotřídní vzdělání odkudkoli na světě.

Ve vládním rámci Teaching Excellence Framework (TEF 2018) jsme dosáhli zlatého hodnocení za poskytování trvale vynikající výuky, učení a výsledků pro naše studenty. S 89% hodnocením spokojenosti jsme také nejlépe hodnoceným poskytovatelem pouze online v National Student Survey (NSS 2020).

Naši online lektoři jsou předními autoritami a specialisty ve svých oborech. Jsou nadšení tím, co učí, a kombinují své znalosti průmyslové praxe s vysoce kvalitním akademickým doručením, nabízí vám bezkonkurenční zážitek z učení.

Náš tým specializovaných studentských poradců a specialistů na studijní dovednosti vám poskytuje prvotřídní mentoring a akademickou podporu od prvního dne po promoci. Tým bude po ruce, aby vám pomohl a vedl vás, jak budete postupovat studiem. Ať už je otázka nebo problém jakákoli, budou s vámi spolupracovat na nalezení řešení.

Všechny naše kvalifikace jsou udělovány a ověřovány University of Essex, oceněnou univerzitou s 50letým dědictvím výuky a výzkumu excelence. Po dokončení studia, budete pozváni k absolvování kampusu Colchester University of Essex. Obdržíte stejný certifikát jako studenti kampusu - váš způsob studia je uveden pouze ve vašem akademickém přepisu.

Stipendia a financování

Poplatky a možnosti financování

Vysokoškolské vzdělání je jednou z největších investic do sebe a své kariéry. Naše školné je stejné pro všechny studenty, ve Spojeném království i na mezinárodní úrovni – a zahrnuje všechny výukové materiály a povinnou četbu. Za hodnocení nebo opravné zkoušky se neúčtují žádné skryté poplatky!

Studentům také nabízíme řadu slev na školné, stipendia a možnosti platby za naše online kurzy.*

 • Sleva pro absolventy: Absolventi University of Essex nebo University of Essex Online mají nárok na 10% slevu.
 • Sleva na plnou platbu: Zaplaťte předem celé školné a získáte slevu 5 %.
 • Mezinárodní stipendium: Částečné stipendium dostupné zahraničním studentům s bydlištěm v konkrétních regionech mimo Spojené království.
 • Studentská půjčka: Naše programy CertHE a bakalářské a magisterské studium jsou určeny pro studentské půjčky od Student Finance England.
 • Měsíční plán plateb: K dispozici pro ty, kteří se sami financují.

*Upozorňujeme, že lze uplatnit maximálně dvě slevy nebo stipendia a dvě stipendia nelze uplatnit v kombinaci. Pro více informací o našich slevách a stipendiích a pro projednání vaší způsobilosti kontaktujte náš přijímací tým.

Statistiky absolventů

Žebříčky

TEF

Jsme hrdí na to, že jsme v rámci Teaching Excellence Framework (TEF) přijatého Úřadem pro studenty (OfS) dostali stříbrné hodnocení. To potvrzuje náš závazek poskytovat studentům vysoce kvalitní zkušenosti s vynikajícími hodnoceními dosaženými za studijní prostředí a akademickou podporu – stejně jako hodnocení výuky a zpětnou vazbu.

NSS

University of Essex Online dosahuje excelence ve výuce, učení a akademické podpoře v roce 2023 National Student Survey (NSS).

Místa

 • Leeds

  Albion Street, LS1 5ES, Leeds

 • QM88+QV

  QM88+QV, Spojené království

Chat with students

Otázky