Keystone logo
© Eva Dang
University of East London Online

University of East London Online

University of East London Online

Úvod

145350_011.jpg

Na University of East London stojíme za akademickou dokonalostí, inspirativní výukou a špičkovými projekty v reálném světě.

Jsme jednou z předních moderních univerzit ve Velké Británii pro výzkum. Naši akademici přinášejí tento výzkum do učebny a zajišťují, že to, co se naučíte, představuje nejnovější myšlení ve vašem předmětu.

Nabízené kurzy

MBA

Tento kurz je navržen tak, aby vám poskytl příležitost rozvíjet akademické základy v klíčových oblastech podnikání a managementu.

LLM (Obecné)

Tento program je navržen tak, aby vám poskytl příležitost posílit vaše schopnosti najít odměňující, uspokojivé a produktivní zaměstnání.

MSc Big Data Technologies

Očekává se, že absolventi programu budou mít komplexní a kritické znalosti všech konceptů a činností pro analýzu dat ve velkém měřítku a prokáží odborné znalosti v oblasti Big Data Analytics.

MSc Informatika

Tento program je navržen tak, aby pomohl studentům navrhovat a vyvíjet rozsáhlé softwarové systémy rozvíjením jejich znalostí a výzkumných dovedností v oblasti IT, počítačového vidění a analýzy dat.

MSc řízení stavebního inženýrství

Tento kurz je navržen tak, aby rozvíjel specialisty na řízení multidisciplinárních organizací ve stavebnictví, kteří mohou aplikovat teorii v praxi a mají schopnost pracovat v mezinárodním prostředí.

MSc Data Science

Navrženo tak, aby rozvíjelo znalosti a výzkumné dovednosti v oblasti datové vědy, porozumění ekologii, v níž datový vědec pracuje, a profesionální dovednosti v technikách datové vědy.

MSc v informační bezpečnosti a digitální forenzní

Program se zaměřuje na rozvoj dovedností v oblasti informační bezpečnosti a digitální forenzní techniky prostřednictvím kombinace teorie, pokročilých praktických dovedností a zkušeností.

MSc v mezinárodním řízení podniku

Program si klade za cíl rozvíjet dovednosti potřebné k úspěšnému zvládnutí příležitostí a výzev současného mezinárodního obchodního prostředí.

MSc v mezinárodních vztazích

Cílem je vyvinout schopnost analyzovat problémy a debaty a porozumět kontextům a analytickým rámcům, v nichž mezinárodní vztahy fungují.

Online zážitek

Online vzdělávání přineslo revoluci ve vysokoškolském vzdělávání. Jako online student se můžete učit podle vlastního týdenního rozvrhu, studovat, kde je to nejvhodnější, a udržet si práci, nebo se nadále starat o svou rodinu. Váš jmenovaný studentský poradce vám pomůže seznámit se s celým procesem. Než zahájíte studium, bude po vašem boku, kdykoli budete potřebovat podporu, a bude vás podporovat až do ukončení studia.

145351_02.jpg

Požadavky na přijetí do programu

Prokažte své odhodlání a připravenost uspět na obchodní škole složením zkoušky GMAT – nejpoužívanější přijímací zkoušky, která měří vaše schopnosti kritického myšlení a uvažování.

Stáhněte si mini kvíz GMAT a získejte představu o otázkách, které ve zkoušce najdete.

Místa

  • London

    University Way, Royal Docks, London E16 2RD, United Kingdom, , London

Programy

Otázky