Keystone logo
University of Cincinnati Online Online bakalář věd v trestním soudnictví
University of Cincinnati Online

Online bakalář věd v trestním soudnictví

Online USA

2 Years

Angličtina

Plný úvazek, Poloviční úvazek

USD 6 965 / per semester *

Dálkové studium

* rezidentní školné za semestr: 6 785 $ | nerezidentské školné za semestr: 6 965 $. Cena se může změnit. Finanční pomoc je k dispozici

Úvod

Co můžete očekávat s online bakalářským programem UC v oblasti trestního soudnictví

Online bakalářský program UC v oblasti trestního soudnictví poskytuje studentům komplexní pochopení trestné činnosti a procesu trestního soudnictví. Vzhledem k tomu, že se společnost neustále vyvíjí, bude potřeba dobře vyškolených a vysoce vzdělaných odborníků v oblasti trestního soudnictví velmi žádaná.

Je pro mě titul z trestního soudnictví vhodný?

Ať už hledáte vstupní pozici nebo chcete pokročit ve své současné kariéře v oblasti vymáhání práva, prevence ztrát, speciální vyšetřování, sociální advokacie nebo soukromé zabezpečení, získání bakalářského titulu v trestním soudnictví vám může pomoci dosáhnout vašich cílů.

Náš online bakalářský program kombinuje školení odborných dovedností s příslušným učebním plánem, který vám pomůže vytvořit pevný základ znalostí trestního soudnictví. Nakonec tento online program připravuje absolventy, aby se stali vůdci v prostředí trestního soudnictví, reformy politiky a vymáhání práva. Studenti se mohou zapsat do jarního, letního nebo podzimního semestru. Dokončení studia obvykle trvá studentům čtyři roky.

171972_UC1.JPG

Přijímací řízení

Osnovy

Poplatek za studium programu

Ohlasy studentů

O Škole

Otázky