Keystone logo
University of Cambridge Institute for Sustainability Leadership (CISL)

University of Cambridge Institute for Sustainability Leadership (CISL)

University of Cambridge Institute for Sustainability Leadership (CISL)

Úvod

University of Cambridge Institute for Sustainability Leadership (CISL) usiluje o produkci vůdců i řešení pro udržitelné hospodářství. CISL je odhodlána vyzvat, informovat a podporovat vůdce v podnikání a politice, aby vyvinuli značné úsilí směrem ke globálním změnám. Se zaměřením na rozvoj strategií, které slučují ziskovost a udržitelnost, CISL doufá, že vybuduje vůdčí kapacitu jednotlivců, aby vytvořili budoucnost, kterou chceme, aniž by byly ohroženy úspěchy organizace.

CISL International Alumni Network sestává ze zhruba 16 000 vedoucích a předních odborníků, kteří zastupují obchod, veřejný sektor a občanskou společnost v různých průmyslových odvětvích po celém světě. Členové této sítě mají příležitost diskutovat o nápadech a zkušenostech, spolupracovat a ovlivňovat změny.

CISL spolupracuje s poskytovatelem digitálního vzdělávání GetSmarter na vytvoření interaktivního a podporovaného vzdělávacího zážitku, který vás připraví na vedení s dopadem v měnícím se obchodním světě.

The University of Cambridge Institute for Sustainability Leadership (CISL) spolupracuje se společností GetSmarter, značkou 2U, Inc., na poskytování interaktivního a podporovaného vzdělávacího zážitku, který vás připraví na vedení s dopadem v měnícím se obchodním světě.

Místa

  • Cambridge

    Trumpington Street,1, CB2 1QA, Cambridge

    Otázky