Keystone logo
© BIMM University
University of Bolton - Online Studies

University of Bolton - Online Studies

University of Bolton - Online Studies

Úvod

Western International College Online nabízí studijní programy ve specializovaných oblastech, jako je podnikání a účetnictví. Studenti z různých akademických oborů a úrovní se mohou připojit k WINC Online jako prostředek k získání jejich nadace, vysokoškolských a postgraduálních kvalifikací.

WINC Online je součástí mnohonárodního Knowledgucate Group of Institutions se sídlem v SAE.

Knowledgebase vlastní a provozuje řetězec školek, škol K-12, vysokých škol, univerzitních a postgraduálních vysokých škol a také univerzity v Indii. Vlastní a provozuje vzdělávací instituce ve Spojených arabských emirátech a ve Velké Británii a rovněž nabízí programy v online prostoru.

WINC Online je křídlo online / distančního vzdělávání společnosti WINC ve Velké Británii, které je určeno výhradně k tomu, aby poskytovalo studentům možnost vykonávat akreditované kvalifikace bez ohrožení jejich pracovních nebo rodinných plánů. Programy nabízené prostřednictvím WINC Online jsou ve spolupráci s akreditovanými institucemi nebo univerzitami a vyučovány a hodnoceny podle stejných standardů, jaké nabízí tradiční model.

128896_pexels-photo-1438072.jpeg

Buro Millennial / Pexels

Proč studovat na Western International College Online?

V návaznosti na založení Western International College v RAK jsme založili akreditovanou vysokou školu BAC v Tottenham Hale v Londýně v Anglii. WINC London je centrem našich aktivit ve Velké Británii a jsme rádi, že nabízíme výuku i online kurzy ve spolupráci bez partnerů z Velké Británie.

Dodání kurzu

Na rozdíl od většiny online studijních programů, kde k většině interakcí mezi učiteli a studenty dochází asynchronně, doručovací systém WINC OL umožňuje pravidelné relace kontaktů synchronně.

Učební zařízení

Většina kurzů bude kombinovat přiřazené četby z učebnic a dalších materiálů, online cvičení, problémy nebo činnosti sestavené instruktorem, interaktivní diskuse o případech, situacích.

Online hodnocení

Hodnocení jsou navržena tak, aby odrážely a rozvíjely dovednosti, které vůdci používají ve svém profesionálním prostředí, takže budete posuzováni na základě písemných úkolů, prezentací, reflexních portfolií a plánů osobního rozvoje.

Přednosti online učení

Vaše hodiny se budou konat v online prostředí. Do LMS se můžete kdykoli pohodlně přihlásit. Jakmile budete online, budete komunikovat se svými instruktory a ostatními studenty.

Místa

  • London

    Western International College, Office 106 Longcroft House 2-8 Victoria Avenue, EC2M 4NS, London

    Otázky