Keystone logo
University of Birmingham Online

University of Birmingham Online

University of Birmingham Online

Úvod

Napadat velké mysli a utvářet jejich budoucnost

Staňte se lídrem ve svém oboru s postgraduálním titulem z University of Birmingham . Jedna z předních britských akademických institucí kombinuje dlouhou historii přísných akademiků a informované odborné znalosti naší fakulty s inovativními vzdělávacími metodami.

Flexibilní online vzdělávací kurzy Birminghamské univerzity vás spojí s mezinárodními učiteli a kolegy, takže získáte zásadní kariérní dovednosti a informovaný globální pohled. Jako člen Russell Group, University of Birmingham také obklopuje studenty špičkovým vědeckým výzkumem a profesionálními vazbami v soukromém i veřejném sektoru.

Univerzita v Birminghamu, světová instituce „top 100“ (QS World University Rankings 2022) a člen skupiny Russell Group, představuje výzvu a rozvíjí přední mozky již více než století. Tato tradice pokračuje i dnes a obklopuje studenty špičkovým vědeckým výzkumem a profesionálními vazbami v soukromém i veřejném sektoru - bez ohledu na to, kde a jak studujete.

Jsme rádi, že můžeme nabídnout následující 100% online postgraduální tituly:

Chopte se své budoucnosti pomocí online vzdělávání určeného pro moderní postgraduální studenty.

Zjistit více

Žebříčky

Světová instituce „100 nejlepších“ (QS World University Rankings 2022)

Akreditace

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

Místa

  • The University of Birmingham, Edgbaston

Otázky