We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

Keystone logo
© BIMM University
University of Bath Online

University of Bath Online

University of Bath Online

Úvod

Vybudujte si dovednosti v reálném světě, abyste mohli rozvíjet svou kariéru

Online magisterské kurzy University of Bath vám poskytnou přísné intelektuální výzvy a zkušenosti z reálného světa a poskytnou vám bránu k průkopnickému výzkumu a vyhledávaným kariérám. Naše online kurzy magisterského studia plné poutavého a náročného obsahu se zaměřují na oblasti obchodu, ekonomiky a špičkových digitálních dovedností, protože poskytujeme požadované sady dovedností a znalostí, které jsou nezbytné pro současné pracovní prostředí. Univerzita v Bath, která byla časopisy Times a Sunday Times Good University Guide 2023 zvolena celkově 8. nejlepší univerzitou, a zařazena mezi 150 nejlepších univerzit v žebříčku QS World University Rankings 2024, má University of Bath pověst excelence ve výzkumu a výuce, která oslovuje studenty po celém světě.

Naše kurzy se zaměřují na aplikaci v reálném světě, která vám umožní okamžitě uplatnit vaše nové znalosti ve vaší kariéře a poskytne vám nástroje k pozitivním změnám v práci, jakmile začnete studovat. Naše online MScs se zaměřují na oblasti obchodu, ekonomiky a špičkových digitálních dovedností, protože poskytujeme požadované sady dovedností a znalostí, které jsou nezbytné pro současné pracovní prostředí. Díky našim úzkým vazbám na průmyslová odvětví a potenciální zaměstnavatele – mnoho z našich fakult má rozsáhlé průmyslové zkušenosti – vám na University of Bath poskytneme všechny nástroje, které potřebujete k zajištění úspěchu na pracovišti.

Zjistit více

Online magisterské kurzy University of Bath, uznávané pro svou výuku, výzkum a vyhlídky na absolventy, jsou navrženy speciálně pro ty, kteří chtějí rozšířit své obzory, aniž by přerušili svou současnou práci nebo životní styl. Flexibilní virtuální vzdělávací prostředí vám nabízí možnost studovat na částečný úvazek online a přitom pokračovat v dosahování svých kariérních cílů. Stačí vám zařízení s přístupem k internetu a budete se moci připojit k našemu VLE, což je logické a snadno se v něm orientujete. Od prvního dne vašeho kurzu budete mít přístup do rozsáhlé online knihovny univerzity a budete moci využít sadu inovativních online nástrojů, které vám pomohou úspěšně dokončit studium. Budete také součástí globální komunity odborných akademiků a spolužáků. To vám pomůže získat mezinárodní pohled na vámi zvolený studijní obor a rozšířit vaše kariérní vyhlídky.

„Program mi přinesl více užitku, než jsem si dokázal představit, a skutečně mi přispěl k zajištění mých dvou předchozích rolí, z nichž obě jsou datově orientované. Kromě toho mi to umožnilo dále prosperovat v mé profesionální kariéře.“ - Ross Gray, online student Business Analytics

Aplikovaná ekonomie (bankovnictví a finanční trhy) online MSc

Od politické nejistoty po finance a požadavky na nábor, ekonomika je nedílnou součástí každodenního rozhodování. Online MSc Aplikovaná ekonomie s bankovnictvím a finančními trhy vás zavede za hranice výzkumných prací a do skutečného světa a poskytne vám poznatky, které můžete uvést do praxe od prvního dne. University of Bath je první univerzitou ve Spojeném království, která nabízí online magisterský program v oboru aplikovaná ekonomie, a tím, že klademe důraz na praxi před teorií, poskytujeme profesionálům v časové tísni příležitost rozšířit své kariérní vyhlídky v ekonomii, bankovnictví a financích. .

Umělá inteligence online MSc

Tento online MSc z umělé inteligence je ideální, pokud jste motivováni výzvami a nekonečnými možnostmi pokroku AI. Náš magisterský kurz umělé inteligence, který kombinuje datovou vědu a robotiku s techničtějšími aspekty programování a strojového učení, poskytuje dovednosti, které potřebujete k uvedení umělé inteligence do praxe a uspokojení rostoucí poptávky po expertech v této vzrušující, na budoucnost zaměřené a rychle rostoucí specializaci. .

Business Analytics online MSc

Business Analytics online MSc překlenuje propast mezi datovou vědou a obchodním managementem a vybaví vás nezbytnými technickými dovednostmi a odbornými znalostmi, abyste svou kariéru posunuli na další úroveň. Díky Bath School of Management s akreditací EQUIS a AMBA získáte strategické dovednosti, dovednosti pro řešení problémů a rozhodování, které jsou v dnešním obchodním světě životně důležité, a otevře svou kariéru celé řadě vzrušujících manažerských a poradenských podniků. role analytiků. Prostřednictvím našeho partnerství s IBM budete mít také přístup k nejmodernějšímu softwaru a analytickým nástrojům.

Počítačová věda online MSc

Připojte se k jednomu z nejrychleji rostoucích průmyslových odvětví ve Spojeném království s online MSc v oboru počítačových věd z University of Bath. Náš kurz, který je zaměřen na průmyslové využití výpočetní techniky, vám poskytne relevantní digitální dovednosti a technické schopnosti, které mohou vést k řadě vzrušujících profesionálních příležitostí, i když nemáte žádné předchozí programátorské znalosti. Vyučovat vás budou inspirativní výzkumní akademici, jejichž práce je průkopníkem v oblasti umělé inteligence, interakce člověka s počítačem a kybernetické bezpečnosti. Je to kvůli tomu, že mnoho absolventů na akademické půdě získalo pozice u velkých společností, jako jsou Electronic Arts, Nokia a KPMG.

Management podnikání a inovace online MSc

Spojte svůj vlastní pohon a ambice s akademickou dokonalostí a poznatky, které poskytuje online management podnikání a inovace University of Bath. Tento online postgraduální kurz, který poskytuje Bath School of Management s akreditací EQUIS a ABMA, poskytuje vzrušující nové pohledy na tradiční obchodní disciplíny a uvádí do pohybu cestu celoživotního podnikání. Ať už rozšiřujete rodinný podnik, zakládáte nový podnik nebo se snažíte pozitivně ovlivnit svou společnost, naše přední světová škola vám pomůže dovést vás tam.

Engineering Business Management online MSc

Rozvíjejte hluboké porozumění konceptům inženýrství a technologického vedení a zároveň získejte dovednosti a porozumění podnikání, operacím a strategii, abyste je mohli aplikovat v inženýrském kontextu. Studie budou zahrnovat obchodní analýzu, vývoj produktů a řízení dodavatelského řetězce. Kurz kombinuje akademickou excelenci a průmyslové sítě z Fakulty inženýrství a designu a akreditované School of Management EQUIS a ABMA.

Online učení, které je aktivní a angažované

Naše flexibilní virtuální vzdělávací prostředí vám nabízí možnost studovat na částečný úvazek online a přitom pokračovat v dosahování vašich kariérních cílů. Naše virtuální výukové prostředí je logické a snadno se ovládá a nabízí přístup ke všem relevantním materiálům kurzu. Kromě toho, že budete mít na dosah množství zdrojů, budete moci od prvního dne studia procházet rozsáhlou online knihovnu univerzity. Budete také součástí globální komunity odborných akademiků a spolužáků. To vám pomůže získat mezinárodní pohled na vámi zvolený studijní obor a rozšířit vaše kariérní vyhlídky.

"Nejlepší vlastností je svoboda studovat na univerzitě, která se opravdu zajímá o své studenty, aniž byste museli celý svůj život vykořeňovat, abyste mohli využít výhod tak užitečného a zajímavého kurzu." - Jess Crees, student informatiky online

Jděte dále s University of Bath

Ohlasy studentů

Žebříčky

  • 5. nejlepší univerzita ve Velké Británii
  • 2. místo v oblasti účetnictví a financí
  • 8. hodnocení* pro vyhlídky absolventů ekonomie
  • 3. místo v obchodních amanažerských studiích
  • 6. hodnocení* v Computer Science

Místa

  • Bath

    Claverton Down, BA2 7AY, Bath

Otázky