Keystone logo
University of Bath Online

University of Bath Online

University of Bath Online

Úvod

Vybudujte si dovednosti v reálném světě, abyste mohli rozvíjet svou kariéru

Online magisterské kurzy University of Bath vám poskytnou přísnou intelektuální výzvu a zkušenosti z reálného světa a poskytnou vám bránu k průkopnickému výzkumu a vyhledávaným kariérám. Naše online kurzy magisterského studia plné poutavého a náročného obsahu vám poskytnou nástroje potřebné k rozvoji vaší kariéry. Zvolená univerzita roku 2023 a celkově 8. nejlepší univerzita podle Times a Sunday Times Good University Guide 2023 a hodnocena jako 7. nejlepší univerzita ve Spojeném království podle Guardian University Guide 2023.

Naše kurzy se zaměřují na aplikaci v reálném světě, která vám umožní okamžitě uplatnit vaše nové znalosti ve vaší kariéře a poskytne vám nástroje k pozitivním změnám v práci, jakmile začnete studovat. Naše online MScs se zaměřují na oblasti obchodu, ekonomiky a špičkových digitálních dovedností, protože poskytujeme požadované sady dovedností a znalostí, které jsou nezbytné pro současné pracovní prostředí. Díky našim úzkým vazbám na průmyslová odvětví a potenciální zaměstnavatele – mnoho z našich fakult má rozsáhlé průmyslové zkušenosti – vám na University of Bath poskytneme všechny nástroje, které potřebujete k zajištění úspěchu na pracovišti.

Zjistit více

Naše flexibilní virtuální vzdělávací prostředí vám nabízí možnost studovat na částečný úvazek online a přitom pokračovat v dosahování vašich kariérních cílů. Naše virtuální výukové prostředí je logické a snadno se ovládá a nabízí přístup ke všem relevantním materiálům kurzu. Kromě toho, že budete mít po ruce množství zdrojů, budete moci od prvního dne studia procházet rozsáhlou online knihovnu univerzity. Budete také součástí globální komunity odborných akademiků a spolužáků. To vám pomůže získat mezinárodní pohled na vámi zvolený studijní obor a rozšířit vaše kariérní vyhlídky. Naše online magisterské kurzy, navržené pro zvídavé mysli a profesionály orientované na kariéru, jsou ideální pro ty, kteří si chtějí rozšířit obzory, aniž by přerušili svou současnou práci nebo životní styl.

Aplikovaná ekonomie (bankovnictví a finanční trhy) online MSc

Od politické nejistoty po finance a požadavky na nábor, ekonomika je nedílnou součástí každodenního rozhodování. Online MSc Aplikovaná ekonomie s bankovnictvím a finančními trhy vás zavede za hranice výzkumných prací a do skutečného světa a poskytne vám poznatky, které můžete uvést do praxe od prvního dne. University of Bath je první univerzitou ve Spojeném království, která nabízí online magisterské studium v oboru aplikovaná ekonomie, a zdůrazněním praxe před teorií poskytujeme profesionálům v časové tísni příležitost rozšířit své kariérní vyhlídky v ekonomii, bankovnictví a financích.

Umělá inteligence online MSc

Tento online MSc z umělé inteligence je ideální, pokud jste motivováni výzvami a nekonečnými možnostmi pokroku AI. Je navržen tak, aby dal profesionálům z informatiky – stejně jako v řadě dalších oborů – příležitost specializovat se na AI a uspokojit rostoucí poptávku po expertech v této vzrušující, na budoucnost zaměřené a rychle rostoucí specializaci.

Business Analytics online MSc

Business Analytics online MSc překlenuje propast mezi datovou vědou a obchodním managementem a vybaví vás nezbytnými technickými dovednostmi a odbornými znalostmi, abyste svou kariéru posunuli na další úroveň. Díky Bath School of Management s akreditací EQUIS a AMBA získáte strategické dovednosti, dovednosti pro řešení problémů a rozhodování, které jsou v dnešním obchodním světě životně důležité, a otevře svou kariéru celé řadě vzrušujících manažerských a poradenských podniků. role analytiků. Prostřednictvím našeho partnerství s IBM budete mít také přístup k nejmodernějšímu softwaru a analytickým nástrojům.

Informatika online MSc

Připojte se k jednomu z nejrychleji rostoucích průmyslových odvětví ve Spojeném království s online titulem MSc z informatiky na University of Bath. University of Bath uznává důležitost rozvoje elitních počítačových odborníků a tento kurz vám nabízí možnost upgradovat své know-how a změnit svou kariéru, bez ohledu na to, zda chcete být vývojář softwaru nebo technický analytik.

Management podnikání a inovace online MSc

Spojte svůj vlastní pohon a ambice s akademickou dokonalostí a poznatky, které poskytuje online management podnikání a inovace University of Bath. Tento online postgraduální kurz, který poskytuje Bath School of Management s akreditací EQUIS a ABMA, poskytuje vzrušující nové pohledy na tradiční obchodní disciplíny a uvádí do pohybu cestu celoživotního podnikání. Ať už rozšiřujete rodinný podnik, zakládáte nový podnik nebo se snažíte pozitivně ovlivnit svou společnost, naše přední světová škola vám pomůže dovést vás tam.

Engineering Business Management online MSc

Rozvíjejte hluboké porozumění konceptům inženýrství a technologického vedení a zároveň získejte dovednosti a porozumění podnikání, operacím a strategii, abyste je mohli aplikovat v inženýrském kontextu. Studie budou zahrnovat obchodní analýzu, vývoj produktů a řízení dodavatelského řetězce. Kurz kombinuje akademickou excelenci a průmyslové sítě z Fakulty inženýrství a designu a akreditované School of Management EQUIS a ABMA.

Online učení, které je aktivní a angažované

Naše flexibilní virtuální vzdělávací prostředí vám nabízí možnost studovat na částečný úvazek online a přitom pokračovat v dosahování vašich kariérních cílů. Naše virtuální výukové prostředí je logické a snadno se ovládá a nabízí přístup ke všem relevantním materiálům kurzu. Kromě toho, že budete mít po ruce množství zdrojů, budete moci od prvního dne studia procházet rozsáhlou online knihovnu univerzity. Budete také součástí globální komunity odborných akademiků a spolužáků. To vám pomůže získat mezinárodní pohled na vámi zvolený studijní obor a rozšířit vaše kariérní vyhlídky.

Jděte dále s University of Bath

Žebříčky

Místa

  • Claverton Down, BA2 7AY, Bath

Otázky