Keystone logo
Universidad Austral

Universidad Austral

Universidad Austral

Úvod

Kdo jsme

Jsme univerzita

Jako univerzitní instituce navrhujeme sloužit společnosti prostřednictvím hledání pravdy ve všech jejích dimenzích, prostřednictvím rozvoje a přenosu znalostí s univerzální vizí.

Tato široká perspektiva reality nás vede k tomu, abychom se otevřeli druhým a podporovali interdisciplinárního ducha, charakteristického pro univerzitní práci, a pracovního prostředí, které podporuje vzájemné vztahy mezi lidmi.

Denně budujeme komunitu složenou z akademiků, profesionálů, studentů a absolventů v rámci intelektuální svobody, odpovědnosti, kulturní rozmanitosti a respektu k druhému; kde mnoho lidí, kteří uvažují jinak, podrobí své znalosti zkoušce, aby vytvořili nápady, které mají potenciál rychle se dostat do společnosti.

Ve středu naší univerzitní mise je člověk na konci všech našich výukových, výzkumných, přestupových, lékařských a univerzitních aktivit.

Naše humanistická vize nás vede k tomu, abychom se zaměřili na výcvik ctností v profesionálním a sociálním smyslu; ctnosti jako čestnost, přátelství, průmysl, úsilí a trvalá touha učit se.

Tímto způsobem usilujeme o to, aby osobní talent členů naší komunity byl doprovázen intelektuálním, sociálním a veřejným vedením a navrhl lidštější příspěvek, který transformuje společnost. Podporujeme společnou práci mezi univerzitou a různými aktéry společnosti na místní i mezinárodní úrovni a vytváříme prostředí, které se neustále učí a přispívá.

145468_pexels-photo-3762800.jpeg

S křesťanskou identitou

Naše křesťanská identita nás zve, abychom se ztotožnili s láskou, kterou nás Ježíš učí v evangeliu, a se svobodou, kterou nám sám dal. Z tohoto pohledu hledáme harmonii mezi vírou a rozumem a reagujeme na konkrétní problémy dnešního světa.

Chápeme důstojnost každého člověka podle jeho transcendentálního osudu v životě. Z tohoto důvodu nabízíme křesťanské formační aktivity, které vychovávají duchovní rozměr lidí v ovzduší osobní svobody a úcty k lidem různých vyznání. Podporujeme schopnost žádat o odpuštění, když děláme chyby a odpouštíme ostatním, protože věděli, jak porozumět a postavit se na místo toho druhého. Snažíme se vytvářet kulturu setkání otevřením se problémům a touhám druhých. Společně s těmi, kteří uvažují jinak, uvažujeme o vytvoření plodného dialogu mezi námi všemi.

Podporujeme solidaritu prostřednictvím dobrovolnictví mezi lidmi z naší univerzitní komunity, abychom zvláštním způsobem pomohli těm, kteří se nacházejí ve zranitelné situaci.

Podporujeme lidská práva, jako je život, zdraví, vzdělání, rodina, sociální spravedlnost, péče o životní prostředí a hledání společného dobra, mimo jiné; vždy v inkluzivním prostředí, kde jsou respektovány ideály lidí.

Inspirováno svatým Josemaríou

Svatý Josemaría inspiroval vznik Universidad Austral . Vyzval nás, aby univerzity žily tváří v tvář potřebám všech lidí a byly oblastí výměny a porozumění, která formuje občany ochotné budovat spravedlivější společnost.

Se stejným počátečním popudem dnes Opus Dei pomáhá univerzitě začlenit křesťanské principy do výuky, do jejího obsahu a dokonce i do způsobu řízení univerzity.

Jedním z hlavních poselství, které Opus Dei propaguje, je obohatit smysl života tím, že najdeme Boha v každodenní práci a dáváme mu službu druhým.

145470_pexels-photo-5676744.jpeg
Ivan Samkov / pexels

Mise a vize

poslání

Universidad Austral má v úmyslu sloužit společnosti prostřednictvím hledání pravdy, rozvoje a přenosu znalostí, školení v ctnostech a péči o každého člověka podle jeho transcendentního osudu, prostřednictvím intelektuálního, profesionálního a sociálního vedení. a veřejné.

vyhlídka

Usilujeme o to, abychom se stali měřítky pro naše vědecké, vzdělávací a přenosové příspěvky v oborech s největším dopadem na rozvoj lidí, podporujících interdisciplinaritu a širokou přitažlivost ve společnosti.

Žebříčky a akreditace

Hodnocení QS University

Universidad Austral je umístěna jako první argentinská univerzita soukromého managementu v Latinské Americe, která je třetí univerzitou v Argentině a první soukromou správou v žebříčku QS Latin American University Rankings 2021. Kromě toho je Universidad Austral první v oblasti zaměstnatelnosti ve světovém žebříčku QS World University Rankings.

 • 1. místo v soukromé správě v Argentině v Latinské Americe (QS Latin American University Rankings)
 • # 1 v Argentině v oblasti zaměstnatelnosti (žebříčky zaměstnatelnosti QS absolventů)

145455_ranking-universidades-Universidad-Austral.png

IAE Business School

IAE Business School of the Universidad Austral má trojitou korunu, což je výraz, který se používá v oblasti obchodních škol, když univerzita získá tři nejdůležitější mezinárodní akreditace ve vzdělávání vedoucích pracovníků, což je rozdíl, že pouze 0,5% školy světa:

 • Association for Advance Collegiate Schools of Business (AACSB)
 • Asociace MBA (AMBA)
 • Evropský systém zlepšování kvality (EQUIS)

145460_ASCSB-Equis-AssociationofMBAs.png

V žebříčku se IAE umístila mezi nejlepšími obchodními školami v Argentině a Latinské Americe.

 • # 1 v Argentině: Financial Times (Executive Education); America Economics (magisterské); Otevírací
 • # 1 Soukromá správa v Argentině Eduniversal Business School Ranking 2019
 • # 2 v Argentině: QS Global MBA Rankings
 • 7. místo v Latinské Americe: QS Global MBA Rankings

145458_IAEBusinessSchool.png

Fakulta obchodních věd (Agropodnikatelské centrum)

Magistr v agropodnikání na Fakultě obchodních věd Universidad Austral stojí na světovém pódiu tří nejlepších MBA v oboru agropodnikání na světě a je nejlépe umístěný v Latinské Americe. Pořadí Eduniversal je v této kategorii nejprestižnější.

 • Eduniversal: 2. místo na světě MBA Agri-Business a 1. místo v Latinské Americe.


145459_eduniversal.png

právnická fakulta

Podle nejnovější aktualizace žebříčku QS World University Rankings podle předmětu je Universidad Austral na 2. místě v Argentině a na 1. místě v soukromé správě v oblasti práva.

145462_ranking-universidades-Universidad-Australbysubject.png

Australská univerzitní nemocnice

Universidad Austral nemocnice je první nemocnicí v Argentině a jednou z prvních na světě, která získala od organizace Joint Commission International nejvyšší certifikaci v kategorii „Akademická nemocnice“. Kromě toho je to první argentinská nemocnice, která reacredituje u Joint Commission International.

145465_jointcomissioninternational.png

América Economía: # 10 jediného žebříčku nemocnic a klinik v Latinské Americe.

145466_America.png

Nejlepší mezinárodní nemocnice v Argentině v roce 2016, Mezinárodní komise pro zdravotní péči.

145467_InternationalHealthcareComission.png

Místa

 • Pilar

  Mariano Acosta 1611 (B1629WWA) Derqui, Pilar, Provincia de Buenos Aires, , Pilar

  • Rosario

   Paraguay 1950 (S2000FZF) Rosario, Santa Fe, , Rosario

   • Rosario

    Paraguay 1950 (S2000FZF) Rosario, Santa Fe, , Rosario

    Otázky