Keystone logo
© Carrianna Field
UNIR

UNIR

UNIR

Úvod

Poslání International University of La Rioja je integrální tvorba studentů v dovednostech požadovaných dnešní společnosti.

UNITE Zavazujete k uspokojení potřeb a očekávání všech zainteresovaných subjektů zapojených do procesu (žáci, výukové a výzkumné funkce, správa a služby, veřejné správy a společnosti obecně) díky kvalitnímu vzdělávání, která usiluje o zlepšení kontinuální a excellence.

Máme speciální citlivost obstarávat pro ty, kteří z různých důvodů nemohou přístup na stránky centra, nebo které mohou, raději rozhodnout pro více otevřené a inovativní řešení nově vznikajících technologií otevřených v síti.

Sociální odpovědnost orientovaná politika UNITE k otázkám, jako základní, jako jsou:

 • Povolení přístupu k vysokoškolskému vzdělání pro každého, kdo s vhodným předchozímu výcviku, to chce udělat, a odstranit bariéry vzdálenosti, načasování, místo, kulturního a společenského zabránit.
 • Provádět výuku a výzkum zdrojů prostřednictvím rozvoje nově vznikajících technologií, a tím možné nabídnout vzdělávání na vysoké úrovni, se zvláštním důrazem na ty, které vyžadují kulturních, technických a společenských změn.

Hodnoty

Hodnoty Mezinárodní univerzity v La Rioja, jsou:

 • Závazek k úspěchu studentů.
 • Přizpůsobení výukových úkolů s doprovodným studenty po celou dobu jejich studia a podporu umístění práce.
 • Neustálé inovace v výuce a učení metodiky péče.
 • Rozvoj a podpora podnikání.
 • Schopnost reagovat na očekávání skupin studentů, pedagogických a výzkumných pracovníků, správy a služeb, veřejné správy a společnosti obecně.
 • Nabídka stupňů a programy, které vyhovují potřebám společnosti.
 • Pečlivá pozornost na kvalitu výuky a zdrojů.
 • Otevřený mezinárodních rozměrů vysokého školství přístupu.

Myšlenka na univerzitě

Dospět k poznání vyšší úrovni je touha, aby lidé měli vždy, a Aristoteles vyjadřuje jasně uvádí, že „od přírody, všichni lidé chtějí vědět.“ To vysvětluje, proč univerzity -headquarters znalosti nadřízených je dnes nejstarší civilní instituce západní civilizace. Univerzita i nadále existovat, i přes hluboké společenské změny, to bylo možné, i proto, že si udržuje své základní vlastnosti, ve vývoji každé historické období muselo být zavedeno.

V UNITE si myslíme, že hlavní základní vlastnosti, které by měly být zachované ve škole, jsou následující:

 • Univerzita, jak řekl Alfonso X Wise, je souvislost mezi učiteli a studenty, pohyboval touhou vytvářet a šířit znalosti, stejně jako učit. Tato kombinace vysvětluje, že učitelé mohou nejen vědci, ale musí být vědomi své odpovědnosti vzdělávací a nejen poučné.
 • Univerzita má za cíl dosažení skutečné poznání založené na hlubokém zamyšlení hledají důkazy přes kritické cvičení rozumu, bez ohledu na myšlenky, které jsou nebo nejsou již není v módě, nebo to, co mají v úmyslu , aby ukládat skupiny nejvlivnější mínění v každém věku.
 • Univerzita má za úkol jak pro vzdálenost a blízkost. Takže má vyšetřit základní, teoretické a obecné problémy v práci zdánlivě odpojen od sociální situace. Ale to je také nazýván spolupracovat při řešení problémů životního prostředí, ve kterém se pohybuje, a to především prostřednictvím tvorby příslušných odborníků, kteří jsou schopni pracovat s postojem služby pro zbytek lidí, kteří žijí v konstantní výkon společné studny.
 • Univerzita bude vždy zachovat atmosféru respektu a zdvořilosti akademické nad rozporem v myšlenek. Seneca slova, že člověk je posvátná věc pro člověka, již vyjadřují pojem lidské důstojnosti, která musí být vždy uznány a podporovány, a jejichž dodržování musí zůstat jako pozadí pro veškeré práce z univerzitní komunitu.

Spolu s těmito funkcemi, UNITE, on-line univerzity, jehož specifický projekt uspořádat nových technologií pro vysokoškolské studium, Konkrétně existují tři metodické prvky, které obsahují. Za prvé, UNITE si klade za cíl dosáhnout Efektivní výuka každý student individuálně zaměřenáPřizpůsobení tempa jejich výcviku svým specifickým okolnostem. Tato aspirace, za druhé, znamená to, že UNITE poskytuje každý student učitele, Aby se zabránilo případné problémy anonymity a masifikace, ve vyšším vzdělávání tak časté. A konečně, UNITE zajišťuje plné zapojení učitelů a vedoucích pracovníků s úspěchu každého studentaKdo se vydá, někdy s pozoruhodnými obětí v adventuře dosažení vysokoškolské vzdělání.

Místa

 • Logroño

  Avenida de la Paz, 137 Logroño, 26004, Logroño

 • Logroño

  Avenida de la Paz, 137 Logroño, 26004, Logroño

  Otázky