Keystone logo
© Eva Dang
Unicaf - University of Suffolk

Unicaf - University of Suffolk

Unicaf - University of Suffolk

Úvod

O nás

Unicaf se spojil s University of Suffolk, aby nabídl řadu kurzů.

O univerzitě v Suffolku

University of Suffolk je transformační univerzita, která absorbuje to nejlepší z univerzitních tradic Spojeného království a spojuje je s publikem 21. století a moderním světem zaměstnání a podnikání. Jsme osobitá, prosperující akademická komunita, která má jasný a okamžitý dopad. Naším cílem je změnit životy – jednotlivců i komunit – k lepšímu.

O partnerství s Unicaf

Partnerství mezi University of Suffolk a Unicaf spojuje zdroje a schopnosti obou organizací, aby mohly nabízet inovativní řešení a programy pro výuku, které jsou plně online poskytovány potřebám širokého spektra profesionálů.

Unicaf je jedním z nejštědřejších dostupných stipendijních programů. Program podporuje studenty, kteří mají bydliště v Africe, a poskytuje příležitosti ke studiu online programů nabízených ve spolupráci s University of Suffolk za mnohem nižší cenu.

Primárním cílem stipendijního programu Unicaf je zpřístupnit vzdělání studentům žijícím v regionech s nedostatečnou obsluhou a poskytnout jim příležitosti k pokročilému akademickému studiu a získání mezinárodně uznávaných kvalifikací.

Programy nabízené prostřednictvím partnerství jsou poskytovány s mezinárodní perspektivou s cílem zajistit, aby studenti byli připraveni na zaměstnání na globálním trhu a získali návratnost svých investic do vzdělání. Unicaf, jakožto partner on-line doručování University of Suffolk, zpřístupňuje univerzitní programy online tím, že poskytuje nejmodernější e-learningové prostředí doplněné silným důrazem na víceúrovňovou podporu studentů.

Partneři mají rozsáhlé zkušenosti s poskytováním kvalitní, inovativní výuky a učení a poskytováním trvalého profesního rozvoje.

University of Suffolk je zodpovědná za akademickou kvalitu programů a uděluje tituly.

Unicaf je globální doručovací partner University of Suffolk ve Spojeném království, který je zodpovědný za nábor, přijímání, zápis a podporu online studentů k získání univerzitních cen schválených pro distanční online doručování. Po úspěšném dokončení získají absolventi cenu University of Suffolk.

Programy

University of Suffolk nabízí mnoho zajímavých příležitostí pro vysokoškolské kandidáty ke STUDIU ONLINE pro následující studijní programy:

 • MSc Veřejné zdraví
 • Master of Business Administration
 • BA Business Management
 • BSc výpočetní technika
 • Zákon LLB

Nedílnou součástí univerzitního přístupu je výukový design e-learningových kurzů a institucionální závazek pomoci studentům rozvíjet dovednosti vyššího řádu kritické analýzy, reflexe a řešení problémů.

Online zkušenosti

Online vzdělávání způsobilo revoluci ve vysokoškolském vzdělávání kvůli mnoha výhodám, které nabízí. Jako online student se můžete učit svým vlastním tempem a časem za mnohem nižší náklady.

Ale studium pro váš titul online může také vyvolat některé otázky a obavy. Je to nová a neznámá zkušenost, takže je přirozené, že si nejste jisti, co očekávat a jak se bude proces vyvíjet.

Zatímco váš studentský poradce vás provede celým procesem předem a bude vám k dispozici, aby vás podpořil na každém kroku od prvního kontaktu až po promoci, nabízíme také následující stručné zajímavosti jako úvod do Online Learning Experience.

Hlavní přednosti online výuky

Vaše kurzy budou probíhat v online prostředí. Přihlásit se můžete kdykoli, jak vám to vyhovuje. Jakmile budete online, budete komunikovat se svými vyučujícími a spolužáky, číst zadané texty, přistupovat k digitálním materiálům, zveřejňovat úkoly a komentovat úkoly ostatních studentů. I když jste povinni se každý týden přihlásit alespoň dva samostatné dny, pravidelná a častější docházka vám samozřejmě velmi prospěje.

Vaše zkušenost s online kurzem bude probíhat v pokročilém systému řízení výuky navrženém tak, aby studentům usnadnil optimální výuku. Kromě vzdělávací platformy, kterou budete využívat ke komunikaci s učiteli a spolužáky, budete mít také přístup k elektronickým učebnicím, které vám nabízejí možnost zvýrazňovat, komentovat, vytvářet záložky, vyhledávat, stahovat a sebehodnotit.

Každý modul je pečlivě naplánován tak, aby byl v souladu s očekáváním hloubky a šířky studia potřebné k dosažení ocenění na dané úrovni. V souladu s mezinárodními dohodami je každé ocenění vyjádřeno jako počet kreditů, aby byl dosažený úspěch přenositelný a transparentní pro budoucí zaměstnavatele a další instituce vysokoškolského vzdělávání. Při plánování vzdělávacích aktivit v rámci každého programu se očekává, že průměrný student věnuje přibližně deset hodin celkového studijního času dosažení 1 „kreditu“ (toto přiblížení zahrnuje všechny přípravné práce, čtení, psaní, úkoly hodnocení, čas strávený komunikací na diskuzních fórech nebo na virtuálních seminářích a workshopech). Například od kandidáta účastnícího se modulu s 20 kredity, který trvá osm týdnů, lze očekávat, že bude každý týden věnovat průměrně 25 hodin studijního času (celkem 200 hodin), aby dosáhl studijních výsledků modulu a dokončil hodnocení. . I když na to neexistuje žádné pevné a rychlé pravidlo (každý kandidát bude mít například jedinečný profil z hlediska času, který mu zabere čtení a porozumění učebním materiálům nebo dokončení písemné práce), může vám pomoci následující seznam úkolů. abyste pochopili časový závazek nezbytný k úspěšnému dokončení vašeho programu:

V rámci typického modulu budou kandidáti každý týden povinni:

 • Naplánujte si dobu jejich studia podle týdenního plánu aktivit stanoveného v modulu a vedeného lektorem
 • Přečtěte si případové studie a podkladové materiály z e-knih a dalších zdrojů
 • Účastnit se diskusních fór, číst příspěvky, přispívat a odpovídat na konkrétní otázky
 • Připravte si formativní úkoly, které byly nastaveny (například odešlete návrh odpovědi na otázku pro zpětnou vazbu)
 • Připravte písemné úkoly a odešlete je do termínu pro formální hodnocení a zpětnou vazbu (obvykle se nejedná o týdenní úkol, ale může být vyžadován, obvykle na konci modulu)
 • Přemýšlejte o svém učení a zpětnou vazbu o svých zkušenostech s modulem svým instruktorům a skupině kolegů

Podobně jako v kampusové třídě bude online výuka zahrnovat rozsáhlou účast a interakci s fakultou a ostatními studenty. Online fórum využijete také ke komunikaci s poradci, asistenty pedagoga a specialisty na výuku.

Jakmile úspěšně dokončíte svůj titul, budete se moci zúčastnit jednoho ze dvou výročních promocí na University of Suffolk.

Sekvence modulů začínají vícekrát ročně na základě poptávky, takže máte možnost zapsat se a zahájit svůj studijní program při více než jedné příležitosti v průběhu roku, což vám poskytuje flexibilitu, kterou ve většině programů tváří v tvář často nenajdete.

Budete si brát jeden modul po druhém. Tato pokročilá učební metoda určená pro dospělé vám umožní soustředit se na jednu oblast před přechodem na další a zároveň vám umožní získat titul ve zrychleném časovém rámci.

Titul, který získáte, bude mít stejnou hodnotu, přijetí a důvěryhodnost jako jakýkoli ekvivalentní titul získaný v tradičním prostředí kampusu.

Místa

 • Ipswich

  Waterfront Building, Neptune Quay, IP4 1QJ, Ipswich

Otázky