Keystone logo
UNICAF - Cours en français

UNICAF - Cours en français

UNICAF - Cours en français

Úvod

Unicaf je přední online platforma poskytující cenově dostupné a kvalitní vysokoškolské vzdělávání na trhy s nedostatečným pokrytím a spolupracuje s renomovanými univerzitami ve Velké Británii, USA, Evropě a Africe.

Unicaf spolupracuje s britskými, americkými, evropskými a africkými univerzitami na poskytování kvalitních vysokoškolských titulů online studentům v Africe a na celém světě. Mezi současné partnery patří Liverpool John Moores University (UK). University of Suffolk (UK), University of East London (UK), University of California Riverside Extension (USA) a Unicaf University (Afrika).

Klesající vládní podpora univerzit, jak se zpřísňují předpisy o studentských vízech, nabízí příležitost využít rozvíjející se trhy prostřednictvím online doručovacích modelů; Toto je faktor, který univerzity nemohou ignorovat. Unicaf si prostřednictvím svého partnerského modelu šitého na míru klade za cíl být katalyzátorem online vzdělávání na rozvíjejících se trzích, jako je subsaharská Afrika.

Rozvojové ekonomiky nejsou schopny se vyrovnat s rostoucím počtem studentů zapsaných na vysoké školy a vysokými náklady na budování tradičních institucí. E-learning je nejlepším možným řešením k zajištění toho, aby přístup ke kvalitnímu vysokoškolskému vzdělávání nebyl omezen polohou, školným nebo nedostatečným přístupem k akademickým zdrojům.

S nejnovějšími technologickými pokroky může být online vzdělávání stejně účinné jako tradiční výuka ve třídě. Díky odborným znalostem Unicaf v oblasti kvality služeb a poskytování mimořádných online zkušeností pro studenty byla všechna partnerství Unicaf od samého počátku velmi úspěšná.

Místa

  • Larnaca

    Bureau administratif de Chypre Old International Airport, 7130, Larnaca

    Otázky