Keystone logo
UNH Franklin Pierce School of Law Magistr mezinárodního trestního práva & spravedlnosti
UNH Franklin Pierce School of Law

Magistr mezinárodního trestního práva & spravedlnosti

Concord, Spojené státy americké

1 Years

Angličtina

Plný úvazek, Poloviční úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 1 310 / per credit *

Dálkové studium

* Program je celkem 30 kreditů. K dispozici jsou částečné školné stipendia.

Úvod

Pokud chcete být v popředí, pokud jde o potýkání se s rozšiřujícím se rozsahem mezinárodního trestního práva, tento online program je pro vás.

Proč získat magisterský titul v mezinárodním trestním právu a spravedlnosti?

Získejte výhodu v porozumění a boji proti nadnárodní kriminalitě s magisterským studiem v mezinárodním trestním právu a spravedlnosti. Navrženo pro profesionály, studenty a učence v diplomatických, kriminálních, vojenských nebo donucovacích komunitách, studenti prozkoumají nejnaléhavější problémy mezinárodního trestního práva a spravedlnosti dnes, od rozšiřujícího se dosahu domácích trestních zákonů přes obchodní otázky kolem terorismu až po válečné zločiny, praní drog, obchodování s lidmi, obchodování se zbraněmi, lidská práva, mezinárodní zločin s bílými límečky, a počítačová kriminalita. Jako online program studenti dokončí program ve flexibilním formátu, s možnostmi na plný nebo částečný úvazek počínaje srpnem a lednem s rozmanitým výběrem kurzů.

Proč studovat mezinárodní trestní právo a spravedlnost na UNH?

Jako jedna z mála právnických škol nabízejících mezinárodní program trestního práva a spravedlnosti, UNH Franklin Pierce nabízí jedinečnou řadu odborných fakult, učenců a špičkových odborníků z celého světa, kteří vyučují na špici mezinárodního práva. Pokud chcete být v popředí, pokud jde o potýkání se s rozšiřujícím se rozsahem mezinárodního trestního práva, tento online program je pro vás. 30-kreditové magisterské studium lze absolvovat na plný nebo částečný úvazek za pouhých 12 měsíců nebo až za pět let. Studenti mohou začít v srpnu nebo lednu. Užijte si aplikaci na učení v samém tempu, asynchronní, ale usnadněné prostředí s instruktory kurzu.

Popis programu

UNH Franklin Pierce School of LawMagisterský titul (UNH Law) v mezinárodním trestním právu a spravedlnosti je k dispozici 100% online a řeší rychlý vývoj v globalizaci obchodu, terorismu, lidských práv a trestního práva.

Program je ideální pro profesionály, studenty a učence v diplomatických, trestních soudnictví, vojenských a donucovacích komunitách po celém světě. Studenti získají přehled o nadnárodním přístupu programu a zvládnou nadnárodní právní kurzy zaměřené na domácí trestné činy s mezinárodními důsledky a také studují důsledky národů rozšiřujících dosah svých domácích trestních zákonů, vytvoření Mezinárodního trestního soudu a zvláštních tribunálů a úmluv OSN, s bi-a vícestrannými smlouvami.

Náš program nabízí rozmanitý výběr kurzů zaměřených na kritické aktuální problémy po celém světě, včetně obchodování s drogovými & zbraněmi, Mezinárodní zločin s bílými límečky, počítačová kriminalita, obchodování s lidmi, a pirátský terorismus. &

Magisterský titul v mezinárodním trestním právu a spravedlnosti je k dispozici na plný a částečný úvazek, se vstupními body na podzim a na jaře.

Přijímací řízení

Výsledek programu

O Škole

Otázky