Keystone logo
© BIMM University
Ulster University Online

Ulster University Online

Ulster University Online

Úvod

Studujte online kdy a kde chcete s Ulster University.

Prozkoumejte naši nabídku 100% online programů dálkového studia a posuňte svou kariéru na další úroveň.

Ulsterská univerzita má pověst prvotřídního vzdělání, zařízení a vynikajícího výzkumu a také poskytováním příležitostí ke vzdělávání v reálném světě, které studentům umožňují rozvíjet dovednosti, které přinesou hodnotu jim samotným, jejich komunitám a jejich pracovištím. Naše online kurzy distančního vzdělávání rozvinou potřebné dovednosti, aby se vaše kariéra posunula na další úroveň.

Ulster University je občanská univerzita Severního Irska a my jsme odhodláni poskytovat vynikající výuku a výzkum, který pozitivně ovlivňuje zdraví naší společnosti a prosperitu naší ekonomiky.

Řešení pro globální výzvy

Naším cílem je přispívat k řešení globálních výzev v tématech sociální a obchodní obnovy, udržitelnosti, zdravých komunit a kreativity a kultury a vybavit naše studenty schopností porozumět a smysluplně se zapojit do stále více globalizované společnosti.

Studujte kdekoli a kdykoli

S dvacetiletou zkušeností s poskytováním vynikající online výuky poskytuje Ulster University flexibilní kurzy dálkového studia, v nichž mohou studenti studovat v souladu se svými závazky a zažít prvotřídní vzdělání, ať jsou kdekoli na světě.

Učení online s Ulsterem

Ulsterská univerzita se zavedenou reputací v poskytování online kurzů provozuje kurzy dálkového studia již více než dvě desetiletí.

  • Naše kurzy dálkového studia jsou 100% online a jsou poskytovány prostřednictvím kombinace online přednášek, seminářů a praktických cvičení.
  • Naše online kurzy vedou vysoce kvalifikované akademické týmy složené z uznávaných akademiků se zavedenými výzkumnými pověřeními a zkušenostmi v rámci svých oborů.
  • Naši studenti distančního vzdělávání mají přístup ke všem zdrojům, které potřebují, a mají přístup ke všem výukovým materiálům, diskusním fórům a četbě prostřednictvím 24/7 online vzdělávacího portálu Ulsteru.
  • Studenti také získají studentskou podporu ohledně kariéry, výzkumných příležitostí a jakýchkoli obav, které mohou mít ve všech fázích programu, od registrace až po promoci.

Navíc díky flexibilitě jako naší prioritě mohou studenti sladit pracovní nebo životní závazky se studiem. Studujte kde chcete a kdy chcete s Ulster University.

Přijímací řízení

Jak se přihlásit

Krok 1:

Přihlášky do tohoto kurzu jsou rychlé a jednoduché a lze je začít tím, že přejdete na stránku kurzu.

Krok 2:

Chcete-li zjistit více informací, budete muset vyplnit formulář. Můžete si vybrat, zda budete mluvit s poradcem pro zápis, nebo se přímo přihlásit.

Krok 3:

Poté budete muset vyplnit naši přihlášku.

Krok 4:

Poté můžete svůj program zahájit v příslušný den příjmu.

Místa

  • Belfast

    Belfast, Spojené království

    Otázky