Keystone logo
Universidad Internacional de Valencia - Grados online

Universidad Internacional de Valencia - Grados online

Universidad Internacional de Valencia - Grados online

Úvod

La Valencie International University (VIU) To je soukromá univerzita s mezinárodní on-line uznávané Ministerstvem školství, kultury a sportu Španělska.

Naše nabídka výuka se skládá z oficiálních stupňů a mistrů, která rozšiřuje každý rok poskytnout studentům úplné a aktualizován na základě vzdělávacích potřeb na trhu vzdělávání.

Hlavním rysem je, že VIF je online univerzita, jejíž činnost je rozvíjena prostřednictvím virtuální kampus. Jakékoliv zařízení s připojením na internet studenty z celého světa an, obdrží v reálném čase třídy prostřednictvím interaktivních videokonference, které poskytují nejlepší mezinárodní odborníci. Během 2014-2015 International University of Valencia pokračuje znovu potvrdit svou mezinárodní povolání a má více než 2100 studentů z 35 zemí.

začátek

Posláním Valencie mezinárodní univerzita je nabídnout studentům možnost zdokonalit své vzdělání bez ohledu na jejich konkrétní okolnosti, zcela eliminuje bariéry vzdálenosti, umístění nebo plány, díky využívání nových technologií a jejich způsobu unikátní a inovativní výuku.

Náš vzdělávací model, si klade za cíl reprodukovat všechny znaky skutečné třídy a eliminovat jakoukoliv bariéru mezi studentem a učitelem, poskytuje interaktivní vzdělání, kde si studenti mohou zúčastnit ve třídě, jako by byl fyzicky přítomen.

Zásady, které se pohybují Valencie International University jsou:

  • Závazek ke vzdělávání a úspěch studentů.
  • Nabídka stupňů, dvou stupňů a magisterské tituly, které splňují požadavky na odbornou přípravu v současné době vyžaduje trh.
  • Neustálé inovace ve výuce a učení metod.
  • Poskytují aktuální obsah a kvalita výukových materiálů studentů.
  • Podpora zaměstnanosti.
  • Naše nabídka učení se skládá ze stupňů, dvojitých diplomů a mistrů, která rozšiřuje každý rok, aby studentům kompletní a aktualizován na základě vzdělávacích potřeb na trhu vzdělávání.

KVALITA

International University of Valencia podporuje zapojení učitelů, školení pro jedenadvacátého století, postupy zaměřené na jakost a programy mobility, průběžné hodnocení studentů a analýza zaměstnávání absolventů / AS.

Jako vzdělávací instituce, dává jasný závazek na kvalitu a inovace, a využívá nejnovější technologie, s konečným cílem je zajistit celkovou kvalitu a výjimečnost nabízených cenných papírů, což znamená zavedení strategie systematické, strukturované a průběžné řízení v souladu s tímto závazkem.

Vnitřní Quality Assurance Systém VIF je navržen s ohledem na zásady stanovené v souladu s auditem programu Národní agentura pro hodnocení kvality a akreditaci (ANECA).

Kromě toho Bakalářské a magisterské nabídl byly navrženy s ohledem na zásady stanovené v Zkontrolujte programu ANECA stejně jako doporučení a zásad stanovených Evropskou asociací pro zajišťování kvality ve vysokém školství (ENQA).

A konečně, Valencia Region d'Avaluació i prospectiva (AVAP) je zodpovědný za sledování a akreditaci programů nabízených VIF.

Místa

  • Calle Gorgos, nº 5 y 7 46021 Valencia (España), , Spain Online

Otázky