Keystone logo
The University of Fredericton (UFred) International

The University of Fredericton (UFred) International

The University of Fredericton (UFred) International

Úvod

PŘIPOJIT. UČIT SE. POVÉST SE.
PLNĚ ONLINE.

University of Fredericton (UFred) je plně online instituce udělující tituly, která nabízí certifikáty, diplomy a studijní programy. Společnost UFred, která byla založena a sídlí ve Frederictonu, New Brunswick, je mimořádně hrdá na svou nabídku inovativního, relevantního online vzdělávání, které klade důraz na rozvoj vedení a celoživotní učení.

UFred nabízí jedinečnou, zcela online vzdělávací zkušenost, která podporuje akademické a profesní cíle svých složek. Prostřednictvím přístupné, přátelské podpory a služeb se UFred věnuje vytváření studentských úspěchů.
Jejich vizí je umožnit studentům po celém světě dosáhnout jejich cílů prostřednictvím dostupného aplikovaného odborného vzdělávání. Jejich posláním je poskytovat plně kompatibilní, individuálně zaměřenou cestu celoživotního vzdělávání pro světové profesionály, která zvyšuje individuální výkon. Mezi hodnoty společnosti UFred patří integrita, vášeň, vzájemná důvěra, učení, vzájemný respekt a kompetence.

Proč studovat na UFred?

Online studenti UFred dostávají stejné vysoce kvalitní vzdělání, příležitosti k navazování kontaktů a spolupráci jako v rámci programu na akademické půdě; studenti průběžně komunikují s profesory a kolegy. Studenti mohou klást otázky, účastnit se diskusí a spolupracovat na studijním materiálu, a to zcela online.

Historie UFreda

University of Fredericton je soukromá instituce založená v roce 2005 ve Frederictonu, New Brunswick. Za předpokladu, že plně online vzdělávání je cestou budoucnosti, vytvořili inovativní vzdělávací cestu špičkové kvality a nadále expandují na mezinárodní úrovni.

Výhody učení s UFred

Flexibilita: Jako program vyvinutý pro pracující profesionály UFred zajišťuje, aby studenti byli schopni vyvážit své studium se svou kariérou a dalšími osobními a profesními závazky. Díky možnosti kdykoli přerušit studium, UFred zajišťuje, aby si studenti mohli ve svém programu podle potřeby odpočinout.

Online záměrně: Programy UFred jsou nabízeny online, záměrně. To umožňuje studentům po celém světě účastnit se programů univerzity, aniž by museli pozastavit svou kariéru nebo cestovat, aby se zúčastnili.

Cenová dostupnost: UFred se pyšní tím, že nabízí studentům cenově dostupné programy při zachování vysoké kvality vzdělání. Díky možnosti platit za jeden kurz najednou mají studenti finanční flexibilitu.

Kariérní vyhlídky

Programy UFred připravují studenty na další krok ve své kariéře bez ohledu na jejich geografickou polohu. Obchodní programy UFred lze snadno aplikovat v celé řadě průmyslových odvětví a bylo zjištěno, že jsou použitelné ještě předtím, než studenti dokončí svůj program.

Přijímací řízení

  • High School Diploma or Equivalent
  • Čtyři univerzitní přípravné kurzy, včetně angličtiny 12, matematiky 12, a dva další univerzitní přípravné kurzy pro ročník 12
  • Minimum overall average of at least 65% in the university preparatory classes

Zralé přijímačky

  • High School Diploma or Equivalent
  • Older than 21 years of age and have been away from an educational program for a minimum of three years

Ohlasy studentů

Místa

  • Fredericton

    371 Queen St Suite 400, E3B 1B1, Fredericton

Otázky