Keystone logo
The University of Dayton

The University of Dayton

The University of Dayton

Úvod

University of Dayton je špičková katolická výzkumná univerzita s nabídkami od vysokoškolských až po doktorské úrovně. Jsme různorodá komunita, která se v mariánské tradici zavázala vzdělávat celého člověka a propojovat učení a učenost s vedením a službou.

Náš duch podněcuje bezmeznou zvědavost, která nás žene statečně čelit neznámu, zapojit se do průzkumu a činit nové objevy. Zde zkoumáme vztah mezi vírou a rozumem. Integrujeme znalosti napříč obory a vychováváme ke službě, spravedlnosti a míru.

Ve všech našich více než 80 bakalářských a 50 postgraduálních a doktorských programech jsou naši akademici nároční. Nejen kvůli tomu, ale proto, že ve světě existují skutečné výzvy, které je třeba splnit. Tak, až přijde promoce, nevstoupíte poprvé do skutečného světa. Už budete jeho součástí, plně připraveni na svou kariéru – a na život.

V podnikání budování lepšího světa

Zaměřujeme se na poskytování zážitkově zaměřeného obchodního vzdělávání, kde studenti získávají praktické dovednosti a znalosti – a využívají je.

Náš inovativní, praktický učební plán rozvíjí etické, sebevědomé profesionály, kteří jsou připraveni na přizpůsobení a změnu.

Kdo jsme Co děláme Co nás odlišuje
 • Pevně propojená komunita studentů: učitelé, zaměstnanci a studenti
 • Tvůrci, uživatelé a integrátoři znalostí
 • Služební vůdci komunity, profese a společnosti
 • Integrujte obchodní teorii a praxi založenou na katolické a mariánské tradici
 • Vytvořte jedinečné, zážitkové učení ve třídě i mimo ni
 • Rozvíjet absolventy úspěšné ve své komunitě a profesi
 • Vytvářejte intelektuální příspěvky, které rozšiřují znalostní základnu pro akademiky a profesionály
 • Komunitní zaměření na celého člověka
 • Zážitkové a hodnotové učení v katolické a mariánské tradici
 • Aktivity, události a centra, které vytvářejí a rozšiřují praktickou moudrost
 • Hluboké vzdělávací vazby se studenty, obchodními partnery, komunitou a absolventy

3 hlavní důvody, proč si vybrat podnikání na UD

Praktické, praktické učení

Víme, že vyžaduje praktické vzdělání, praxi.

To je důvod, proč se studenti businessu UD neustále zabývají okolním světem, ať už prostřednictvím studia v zahraničí, vyvrcholením projektů, stáží a družstev, servisního vzdělávání nebo jiných zážitkových vzdělávacích programů.

Přizpůsobené vzdělávání

Jsi jedinečný. Vaše vzdělání by mělo být také.

Chcete studovat dvouoborové nebo vedlejší studium? Studovat v zahraničí nebo využít své obchodní dovednosti pro humanitární účely? Chcete-li získat zkušenosti z reálného světa prostřednictvím stáže nebo kooperativního vzdělávání? V UD si můžete přizpůsobit svůj vzdělávací plán tak, aby odpovídal vašim zájmům a připravil vás na osobní i profesní úspěch. Váš specializovaný poradce pro úspěch vám pomůže vytvořit – a dokončit – váš plán.

Prostředí pro spolupráci

Zaměření na komunitu

Na UD budete povzbuzováni k tomu, abyste usilovali o dokonalost, ale ne na úkor ostatních. Spíše než soutěžit s ostatními studenty budete součástí spolupracující, různorodé a inkluzivní komunity studentů. Zde najdete podpůrné prostředí, kde můžete klást otázky, zkoumat své zájmy a připravovat se na úspěšnou budoucnost. Aby toho nebylo málo, budete těžit z malé velikosti třídy, kterou vyučují zkušení a odhodlaní učitelé – nikoli asistenti pedagoga nebo postgraduální studenti.

Místa

 • Dayton

  300 College Park , 45469, Dayton

 • Dayton

  Dayton, Spojené státy americké

  Programy

   Instituce také nabízí:

   Otázky