Keystone logo
© Credits to Ameena Athab
University of the Cumberlands

University of the Cumberlands

University of the Cumberlands

Úvod

Vize a poslání

Vidění Vizí University of Cumberlands je být premier univerzita svobodných umění, která podporuje intelektuální a duchovní růst, vedení a služby.

Cumberlands bude těžit z jeho historie, umístění a blízkosti studentů a fakultních dluhopisy, aby se stal předchůdcem instituce, výrazná druh vzdělávacího centra, nezávislá průkopnický univerzitní 21. století, která je neobvykle věnován přípravě mladých lidí pro budoucnost.

Chcete-li tak učinit, Cumberlands bude:

Však zůstávají poměrně malou vysokoškoláka univerzita, s přibližně 1600 vysokoškolských studentů. Nadále poroste postgraduální a dospělé programy orientované na rozvíjejících se profesních příležitostí, z nichž každá má vynikající výuku, aplikovaný učení a zkušenosti. Být založen na svobodných uměních, zatímco pokračuje v rozvoji dopravní metody, které pracují s cílem zlepšit výsledky studentů učení. Vytvářet a udržovat prostředí pro vzdělávání a profesní rozvoj.

Mise University of Cumberlands historicky sloužil studenty v první řadě, ale ne výlučně, z nejkrásnějších horských oblastí Kentucky, Tennessee, Západní Virginie, Virginie, Gruzie, Severní Karolína, Jižní Karolína, Ohio a Alabama, které tradičně byly popsány jako Appalachia. Dopad univerzity může být viděn v úspěchy svých absolventů, kteří převzaté role vedení v tomto regionu a v celé zemi.

Zatímco se nachází v letovisku, jako je oblast Appalachia, s důrazem především na poskytování služeb v krásné horské oblasti, univerzita nyní dosahuje do každého státu a po celém světě přes jeho studentů a absolventů.

UC nadále nabízí slibné studenti všech prostředí široce založená svobodných umění programu obohacený o křesťanských hodnotách. Univerzita se snaží o dokonalost ve všech jeho úsilí a očekává od studentů podobný oddanost tomuto pronásledování. Jeho závazek k silnému studijního programu je spojen se závazkem na silnou pracovní morálku. Cumberlands povzbudí studenty, aby kriticky a tvořivě myslet tak, aby mohly lépe připravit na život odpovědné služby a vedení. Toto zaměření svých programů vysokoškoláka je rozšířen a extrapolovat do svých studijních programů. Tyto programy také pěstovat kritické a tvůrčí myšlení ve snaze o "život více-hojný" pro jedince i společnost. V Cumberlands, postgraduální studium připravuje odborníky, aby úředník-lídry ve svých disciplínách a komunit, které spojují výzkum s praxí a znalostí s etické rozhodování.

Závazek vůči svobodných umění V přesvědčení, že svoboda je výsledkem úcty k pravdě a starost o lidstvo, University of Cumberlands prostřednictvím tradičního programu svobodných umění, se snaží podporovat ve svých studentů se zvýšenou povědomí a citlivost k hledání pravdy a hlubší odpovědnosti vůči lidstvo.

Univerzita se snaží, aby absolvent muže a ženy s křesťanskými hodnotami odvozenými z duchovního a intelektuálního zkušeností v rámci univerzitní veřejnosti, jakož i od tradičních akademických disciplín.

Self-Help Through pracovně-studijních Od svého založení v roce 1888, funkce svépomoc je nedílnou součástí University of Cumberlands.

Cumberlands věří, že privilegium vysokoškolské vzdělání by mělo být založeno na motivaci, schopnosti, charakteru a účelu spíše než na množství peněz student nebo jeho rodiče mohli mít. Nejvíce zdravé typ finanční pomoci spočívá v pomoci studentovi si pomoci. Program pomoci Student by měl rozvíjet vlastnosti spořivosti a sebedůvěry, stejně jako pracovní-studijní plán na Cumberlands.

Značná část finanční pomoci na Cumberlands je uveden v podobě finančně výnosných zaměstnání. Pracovní program je volitelný a množství práce je závislá na schopnosti a potřeby.

V posledních letech se mnoho studentů získali své vysokoškolské náklady. Pokračování zaměstnanost a propagace závisí na kvalitě odvedené práce. Na Cumberlands studenti obdrží formální vzdělání pro minimální cenu, a pokud nemají peníze, ale platit za velkou část svého vzdělání tím, že dělá každodenní práci ve vysokoškolské jídelně, v oddělení údržby, v Apalačských terénních programů-as studentovi asistenti, fotografové, poštovní úředníci a částečný úvazek sekretářky.

Self-help příležitosti poskytnuta více než šest set studentů, kteří pracují v průměru dvanáct hodin týdně pod vedením a dohledem. Tito studenti se učí hodnotu rychlost, průmyslu, spolehlivost a iniciativu.

Růst skrze službu a pracovat Poslání Univerzity Cumberlands kprojednávaným University je na hodnotu práce a služby druhým. Servis / Práce a Leadership Program je soustředěn v přesvědčení, že studenti musí být umístěny v místech, kde se mohou vyskytnout příležitosti pro služby a vedení. Studenti jsou povinni se zapojily do plánované činnosti areálu nebo veřejně prospěšné práce, souběžné vedení aktivit, a práce před absolvování. Každý student musí navrhnout přijatelný plán nejméně čtyřicet hodin areálu / prospěšných prací nebo se podílet na College Workstudy programu.

Poskytnout všem studentům trénink vedení jako nedílná součást programu, bude také nutné každý student zapojen do služby nebo pracovní činnosti, aby se účastnil několika vedení seminářů. Cílem této aktivity je, aby nejen studenti vědomi svých povinností na jiné osoby služby / pracovní zkušenosti, ale také poskytnout studentům dovednosti organizovat a vést ostatní v podobné aktivity.

Aby bylo možné zaznamenat celý rozsah činností, ve kterém student podílely na University of Cumberlands, "služba Vedení Transcript" budou vyvinuty pro každého studenta. Tento přepis bude trvalou součástí záznamu každého studenta a budou předány na žádost studenta spolu s jeho / její studijní výsledky.

Akreditace University of Cumberlands je akreditována jižního sdružení vysokých škol a škol Komise o vysokých školách zadávacího spolupracovník, bakalářské, magisterské, vzdělání specialista a doktorském stupni. Počáteční datum akreditace byla 1964. Přesné datum posledního reaffirmation je 2.006. Příští den reaffirmation je Třída 2016. Obrátit na Komisi na vysokých školách na 1866 Southern Lane, Decatur, Georgia 30033-4097 nebo volejte 404-679-4500 pro otázky o akreditaci University of Cumberlands. Chcete-li zobrazit aktuální stav University of Cumberlands, jděte na tento odkaz na internetové stránce SACCOC: http://www.sacscoc.org/details.asp?instid=24640~~HEAD=pobj University of Cumberlands je soukromá, instituce založené na víře, že je řízen správní radou. Správní rada je tvořena vysoce ceněnou jednotlivci z celého státě Kentucky a ve Spojených státech. University of Cumberlands v souladu se všemi platnými federálních a státních zákonů nediskriminace a nevykonává zakázanou diskriminaci na základě rasy, barvy pleti, národnosti, etnického původu, pohlaví, věku, zdravotního postižení nebo genetické informace. Univerzita může diskriminovat na základě náboženství v jakékoliv poloze zaměstnání, aby splnil svůj účel.

University of Education programů Cumberlands "jsou dále stav akreditováno přes vzdělávací Professional Standards Board Kentucky (EPSB)

Požadavky na přijetí do programu

Prokažte své odhodlání a připravenost uspět na obchodní škole složením zkoušky GMAT – nejpoužívanější přijímací zkoušky, která měří vaše schopnosti kritického myšlení a uvažování.

Stáhněte si mini kvíz GMAT a získejte představu o otázkách, které ve zkoušce najdete.

Místa

  • Williamsburg

    6191 College Station Drive, KY 40769, Williamsburg

Programy

Otázky