Keystone logo
Trident University International

Trident University International

Trident University International

Úvod

Regionálně akreditovaná univerzita TRIDENT zahrnuje tři klíčové rozlišovací prvky, které vytvářejí dynamický přístup k učení jako žádný jiný. EdActive ™ Learning je jedinečný, protože výsledky učení připravují naše studenty na pracoviště tím, že zvyšují jejich schopnost myslet, učit se a řešit problémy. 100% online přístup v kombinaci s každodenním mikromanažmentem podporuje flexibilní výukové prostředí, které umožňuje dospělým studentům vynikat zvládnutelným tempem. Cenová dostupnost je klíčem k našemu celkovému úspěchu pro naše studenty. Udržujeme naše náklady na výuku co nejnižší, aby studenti dostali vynikající vzdělání za skvělou cenu.

Posláním společnosti TRIDENT je zajišťovat různé vzdělávací potřeby kariérně orientovaného, kulturně rozmanitého a geograficky rozptýleného studentského sboru s cílem připravit studenty akademicky, osobně a profesionálně.

TRIDENT usiluje o to, aby byl univerzitou volby pro dospělé studenty a uznáván jako lídr v oblasti akademické excelence, cenové dostupnosti a pokroku ve vzdělávání.

Místa

  • Cypress

    Plaza Drive,5757, 90630, Cypress

    Otázky