Keystone logo
Transcend Peace University

Transcend Peace University

Transcend Peace University

Úvod

Transcend Peace University , TPU je univerzita online, v současné době v čele s profesorem Dr. Johan Galtungem, všeobecně uznávaným jako základní zakládající postava akademické disciplíny mírových studií. Naše interdisciplinární kurzy jsou navrženy tak, aby pokrývaly otázky týkající se studia míru a rozvoje.

Jako specialisté v této oblasti klademe důraz na přístupy zaměřené na řešení. Členové naší fakulty jsou přední míroví vědci a mezinárodně uznávaní mediátoři. Účelem TPU, vzdělávacího institutu TRANSCEND, je předávat našim studentům znalosti a dovednosti potřebné pro profesionální mír a rozvojovou práci.

TPU vybavuje studenty analytickými a praktickými kompetencemi v oblasti transformace a řešení konfliktů. Naše metodologie čerpá z více než padesáti let znalostí poskytovaných významnými vědci a odborníky z celého světa.

Naše 12týdenní a 6týdenní (letní zasedání) kurzy jsou určeny vládním a nevládním odborníkům - včetně studentů - kteří potřebují analytické kompetence na míru a konflikty na vysoké úrovni . Galtungův institut nabízí další návody na místě v jižním Německu - další informace naleznete na domovské stránce institutu: www.galtung-institut.de .

Online kurzy TPU lákají účastníky postgraduální nebo postgraduální úrovně nebo lidi se stejnou zkušeností. Účast vyžaduje závazek číst a analyzovat materiály zaslané instruktory akademického kurzu, aktivně se účastnit skupinových diskusí a úkolů a respektovat časové rámce čtení a reakce. Naše minulé zkušenosti prokázaly, že účastníci musí být připraveni a ochotni věnovat alespoň šest až osm hodin týdně, aby mohli z kurzu uspokojivě těžit.

Poplatky za kurz činí 800 EUR pro účastníky ze zemí OECD a 400 EUR pro účastníky ze zemí mimo OECD za 12týdenní kurzy na jaře a na podzim a 400 EUR pro účastníky ze zemí OECD a 200 EUR pro účastníky z země mimo OECD pro šestitýdenní letní kurzy.

Pochopte prosím, že naše kurzy jsou navrženy tak, aby pojaly omezený minimální i specifikovaný maximální počet účastníků. Kdykoli není splněna minimální prahová hodnota, vyhrazujeme si právo kurz zrušit a kdykoli bude překročena maximální prahová hodnota, budou další žádosti vyzvány k zápisu do jiného kurzu nebo k podání žádosti o další semestr. Jedná se o opatření kontroly kvality, která slouží ke zlepšení naší výuky a vašich zkušeností s online výukou.

Chcete-li prohloubit své studium, navštivte Galtungův institut, který je nositelem programu Transcend Peace University a nabízí on-line výukové programy o transformaci konfliktů během podmínek TPU v jižním Německu v Grenzach-Wyhlen .

Místa

  • Grenzach-Wyhlen

    Markgrafenstraße,42A, 79639, Grenzach-Wyhlen

    Otázky