Keystone logo
© The University of Fredericton
Toronto International College

Toronto International College

Toronto International College

Úvod

Vítejte na střední škole TIC, jedné z nejpraktičtějších prestižních středních škol v Kanadě!

Jsme soukromá škola Advanced Placement (AP) s mnoha zkušenostmi mimo třídu, průběžným vedením a lekcemi 21. století.

Jsme velmi rádi, že se s vámi můžeme setkat a naplánovat si cestu k rostoucímu úspěchu!

Toronto je největší kanadské město

Toronto International College (TIC), založená v roce 2003, si klade za cíl vyhovět potřebám a požadavkům studentů z Kanady a celého světa. Vycházíme vstříc studentům, kteří vyžadují individuální pozornost a/nebo studentům, kteří se chtějí intenzivně připravovat na přijetí na prestižní kanadské univerzity a vysoké školy.

TIC je jedinečná přípravná škola pro studenty, kteří chtějí dokončit středoškolské vzdělání, zlepšit své znalosti angličtiny a/nebo být připraveni akademicky, kulturně a lingvisticky na univerzitu nebo vysokou školu.

Nabízíme osnovy ministerstva školství v Ontariu v intenzivním strukturovaném učebním prostředí; zejména pro zahraniční studenty. Naši studenti jsou připraveni podat žádost a úspěšně přejít na postsekundární instituce v Kanadě.

Hodnocení

Akademické hodnocení studentů je založeno na kombinaci průběžného hodnocení práce v kurzu, jako jsou eseje, projekty, testy a úkoly, které tvoří 70% celkového hodnocení kurzu. Závěrečná zkouška na konci každého modulu tvoří 30% z celkového hodnocení předmětu.

Požadavky na absolvování studia

Osnovy ministerstva školství v Ontariu jsou celkově na 4. místě. Diplom Ontario Secondary School Diploma (OSSD) vyžaduje absolvování 30 kreditů kurzu, test Ontario Secondary School Literacy Test (OSSLT) nebo

Kurz gramotnosti pro střední školu v Ontariu (OSSLC) a 40 hodin veřejně prospěšných prací.

Přijímací řízení

 • Krok 1

Vyplňte přiložený formulář mezinárodní studentské přihlášky. Neexistuje žádné datum uzávěrky, protože žádosti jsou zpracovávány v průběhu roku. Doporučujeme vám však podat přihlášku s dostatečným předstihem, protože může dojít ke zpoždění při žádosti o kanadské povolení ke studiu.

 • Krok 2

Odešlete vyplněnou přihlášku mezinárodního studenta se všemi podpůrnými dokumenty a požadovaným poplatkem za přihlášku do přijímací kanceláře.

Podpůrná dokumentace zahrnuje:

 1. Doklad o znalosti anglického jazyka (TOEFL nebo jakýkoli jiný mezinárodně uznávaný test z angličtiny)
 2. Akademické přepisy z předchozích škol, které jste navštěvovali
 3. Resumé (pokud máte nějaké pracovní zkušenosti)
 • Krok 3

Vaši přihlášku posoudíme: na základě vaší akademické kvalifikace a znalosti anglického jazyka pro vámi vybraný studijní program.

 • Krok 4

Potvrdíme přijetí vaší přihlášky. Pokud bude vaše žádost úspěšná, vytvoříme vám balíček, který bude obsahovat:

 1. Korespondence s uvedením programu, do kterého jste byli přijati, a datem zahájení programu. Uvedeme všechny podmínky, které musí být splněny před potvrzením registrace.
 2. Faktura za školné a další poplatky.
 3. Informace o službách pro studenty, včetně zdravotního pojištění, ubytování atd.
 • Krok 5

Aby bylo možné přijmout nabídku na umístění v některém z našich programů, bude nutné zaplatit školné a další splatné poplatky. To bude zahrnovat registrační poplatek a školné, obvykle za první akademický rok. Platba dlužné částky by měla být provedena v kanadských dolarech na College dle vašeho výběru bankovním převodem, peněžní poukázkou nebo bankovním převodem T/T. Po obdržení vašeho školného vám zašleme oficiální dopis o přijetí a potvrzení o školném nebo potvrzení o složení školného, které jsou potřeba k žádosti o dočasné rezidentní vízum a povolení ke studiu.

 • Krok 6

Požádejte o své dočasné rezidentní vízum a povolení ke studiu na příslušném kanadském velvyslanectví, vysoké komisi nebo konzulátu ve vaší zemi. Doba zpracování se bude lišit a je nejlepší podat žádost co nejdříve. Hlavní požadavky na vízum k dočasnému pobytu a povolení ke studiu jsou:

 1. Vyplněný formulář: Žádost o povolení ke studiu
 2. Doklad o přijetí (Toto je originální dopis o přijetí vydaný vysokou školou, kterou chcete zapsat)
 3. Doklad totožnosti (platný cestovní pas a čtyři další fotografie pasového formátu)
 4. Doklad o finanční podpoře (Musíte být schopni prokázat, že se budete schopni finančně uživit, když jste v Kanadě)
 5. Lékařské hodnocení, jak to vyžadují předpisy pro určité země.

Přesné podrobnosti týkající se dočasných: rezidentních víz a studijních povolení lze získat na nejbližší kanadské diplomatické misi.

 • Krok 7

Poté, co kanadská ambasáda schválí vaši žádost o dočasné rezidentní vízum a povolení ke studiu, jste připraveni naplánovat svůj přesun do Kanady. Koordinátoři studentských služeb na vysoké škole, která vás přijala, vám mohou pomoci s tímto přechodem a rádi vám pomohou s jakýmikoli detaily vašeho stěhování.

 • Krok 8

Při vstupu do Kanady musíte:

 1. Vyhověte imigračnímu úředníkovi, že na konci studia opustíte Kanadu
 2. Byli přijati vysokou školou, o kterou jste požádali
 3. Prokažte, že máte během svého pobytu v Kanadě dostatek peněz na zaplacení školného, životních nákladů pro sebe a doprovázející členy rodiny a zpáteční dopravu pro sebe a doprovázející členy rodiny.
 • Krok 9

Vítejte v Kanadě!! Bienvenue v Kanadě!! Po příletu do Toronta musíte kontaktovat College a zaregistrovat se na semestr.

Stipendia a financování

Žebříčky


Více se dozvíte zde!

Místa

 • Toronto

  Victoria Park Avenue,3550, M2H 2N5, Toronto

  Otázky