Keystone logo
© The University of Fredericton
Toronto International College

Toronto International College

Toronto International College

Úvod

Vítejte na střední škole TIC, jedné z nejpraktičtějších prestižních středních škol v Kanadě!

Jsme soukromá škola Advanced Placement (AP) s mnoha zkušenostmi mimo třídu, průběžným vedením a lekcemi 21. století.

Jsme velmi rádi, že se s vámi můžeme setkat a naplánovat si cestu k rostoucímu úspěchu!

Toronto je největší kanadské město

Toronto International College (TIC), založená v roce 2003, si klade za cíl vyhovět potřebám a požadavkům studentů z Kanady a celého světa. Vycházíme vstříc studentům, kteří vyžadují individuální pozornost a/nebo studentům, kteří se chtějí intenzivně připravovat na přijetí na prestižní kanadské univerzity a vysoké školy.

TIC je jedinečná přípravná škola pro studenty, kteří chtějí dokončit středoškolské vzdělání, zlepšit své znalosti angličtiny a/nebo být připraveni akademicky, kulturně a lingvisticky na univerzitu nebo vysokou školu.

Nabízíme osnovy ministerstva školství v Ontariu v intenzivním strukturovaném učebním prostředí; zejména pro zahraniční studenty. Naši studenti jsou připraveni podat žádost a úspěšně přejít na postsekundární instituce v Kanadě.

Hodnocení

Akademické hodnocení studentů je založeno na kombinaci průběžného hodnocení práce v kurzu, jako jsou eseje, projekty, testy a úkoly, které tvoří 70% celkového hodnocení kurzu. Závěrečná zkouška na konci každého modulu tvoří 30% z celkového hodnocení předmětu.

Požadavky na absolvování studia

Osnovy ministerstva školství v Ontariu jsou celkově na 4. místě. Diplom Ontario Secondary School Diploma (OSSD) vyžaduje absolvování 30 kreditů kurzu, test Ontario Secondary School Literacy Test (OSSLT) nebo

Kurz gramotnosti pro střední školu v Ontariu (OSSLC) a 40 hodin veřejně prospěšných prací.

Místa

  • Toronto

    Victoria Park Avenue,3550, M2H 2N5, Toronto

    Otázky