Keystone logo
Tiffin University MSc v oboru trestního soudnictví, koncentrace správa vnitřní bezpečnost
Tiffin University

MSc v oboru trestního soudnictví, koncentrace správa vnitřní bezpečnost

Tiffin, Ohio, Spojené státy americké

3 Semesters

Request teaching languages

Poloviční úvazek

Request application deadline

Sep 2023

USD 21 000 / per year

Dálkové studium

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Přinášet Skutečný svět do výuky: The MSCJ, Homeland Security Administration Koncentrace

T iffin University 's Master of Science v oboru trestního soudnictví (MSCJ), se koncentrace v Homeland Security Administration, je vynikajícím příkladem toho, jak v reálném světě splňuje třídě zkušenosti. !

Co je TU MSCJ?

T on Master of Science v trestní justici (MSCJ) je profesionální praktický studijní program, který přitahuje kvalifikované manažery, agenty, a lékaři z mnoha složek trestního soudnictví a systémů spravedlnosti mladistvých. V kombinaci s fakulty, kteří řídit a usnadnit vzdělávací zkušenosti v programu MSCJ, talentovaní a mnohostranné studenty školy se dokončit směsi a vytvořit intelektuální synergie, který je nalezený v několika málo programů absolventa.

Naše fakulta přinášejí let výkonné, operací úrovni, klinická, akademické a výzkumné praxe v trestním soudnictví k procesu postgraduální vzdělávání tak, aby jiskry diskuse, napomáhá rozvoji vhled, a vyvolává inovace. Společné student-fakulta spolupráce na vzdělávacích projektech je běžným jevem.

Vnitřní bezpečnosti Koncentrace

V koncentračním vnitřní bezpečnosti, bude v první polovině poskytne studentovi pohledů na současnou trestní justice problémy a trendy statistických aplikací v trestní justici a porozumění boj proti terorismu. Druhý semestr zkoumá právních a etických otázek v Homeland Security Administration, strategických a využitelných informací, a výzkum pro návrh a analýzu. Finální semestr se týká přeshraniční přepravě, význam naší ochranu kritické infrastruktury, a reakce na přírodní katastrofické události a havarijní připravenosti.

Naši absolventi Proveďte reálný dopad: Kariéra With A MSCJ Udělen

T iffin univerzity je připraven proměnit svou budoucnost s MSCJ studijního programu.

  • Administrativní pozice v místních, státních a federálních agentur
  • Pozice v rámci oprav a probační útvary
  • Pozice jako výzkumný asistent s různými agenturami
  • Pozice na místní, státní a federální úrovni v oblasti vědy behaviorální
  • Klinické nebo výzkumné pozice s agenturami lidských služeb, agentur duševního zdraví, sociálních agentur, a forenzní agentury

Někteří z našich absolventů používat svůj titul pro příležitosti povýšení ve svých existujících polí činnými v trestním řízení. Ostatní absolventi dál pokračovat ve svém vzdělávání, vydělávat Juris doktorát, Ph.D., nebo Psy.D. stupeň.

Kariéra v klinické & Research Nastavení

Absolventi M SCJ může také začít kariéru buď v klinickém prostředí, kde pracují přímo s pachateli a oběťmi, nebo v prostředí, kde se empirické výzkumných odpovědi snažili zásadních otázkách týkajících se správy trestního soudnictví.

  • Juvenile Group domovy
  • Domácí násilí agentury
  • Přistěhovalců a naturalizace služby
  • Městská policie divize
  • A na pozicích, jako je psychologie, asistent správce soudu, Crime analytik, a pro státní hlavní silnice PATRO l

O Škole

Otázky

Podobné kurzy