Keystone logo
© Eva Dang
The College of Contract Management (Online)

The College of Contract Management (Online)

The College of Contract Management (Online)

Úvod

Vysoká škola smluvních vztahů ve Spojeném království je přední online navštěvující škola pro inženýrství, stavebnictví, management, angličtinu a školení a kurzy CPD.

Jako celosvětová organizace poskytuje studentům po celém světě kurzy Online Online (Live Online). Nabízí pokročilé kurzy diplomové úrovně, kurzy odborné praxe, kurzy odborné praxe a výcvikové kurzy pro stavební průmysl profesionálům budoucnosti, kteří budou pokračovat v dosažení světlé kariéry a mohou se stát energetickými globálními představiteli stavebního průmyslu. Navíc nabízí efektivní anglický program nazvaný NESOL, který nabízí nativní angličtinu pro řečníky jiných jazyků.

Kurz o online účastí znamená, že nemusíte nutně opustit své pracovní místo, nemusíte nutně opustit svůj domov a rodinu. Zúčastníte se živých on-line přednášek a konzultací z vašeho domova nebo ze zahraničních středisek. Vysoká škola přináší skvělou příležitost k tomu, aby se učil standardní britské vzdělání za přijatelný poplatek za kurz. Budete mít pocit, jako byste se nacházeli v prostředí učebny s kurzy online účasti.

Vysoká škola je hrdá na založení smlouvy a obchodního řízení Kurzů a svých výsledků prostřednictvím přidané hodnoty a standardních kurzů. Kvalita a hodnota kurzů se odráží v úspěšnosti svých absolventů, kteří jsou vedoucími na trh práce.

Můžete mít potíže s výběrem správného kurzu, který odpovídá vašim potřebám a zájmům a vysoká škola má místních kariérových poradců nebo center v jižní a východní Asii a na Středním východě, aby vám pomohli. Škola plánuje rozšířit své kariérní poradenství služby Ruska a Jižní Ameriky i do budoucna. Kariéra poradci jsou tu pro vás a pomůže vám vybrat si kurz, který nejlépe odpovídá vašim zájmům a profesní aspirace.

College of Contract Management nabízí uznávanou kvalifikaci a soubor dovedností, a to může otevřít dveře k budoucím pracovním příležitostem a progrese.

Výuka a vzdělávání

Strategie výuky a učení pro každý předmět jsou odvozeny z výsledků kurzu. K dosažení cílů programu se používají výukové metody pro spolupráci online, včetně živých on-line přednášek, poznámek o kurzech, cvičení, skupinových diskusí, zpětné vazby o příspěvcích studentů a online prezentací.

Model online účasti, který podporuje spolupráci v interaktivním vzdělávacím prostředí, má své tradiční zaměření na poskytování obsahu a komunikaci spolu s důrazem na svět technologií.

Na podporu nezávislého učení byly vyvinuty různé online vzdělávací zdroje. Přednáškové poznámky, seznamy čtenářů, úkoly a výukové semináře podporují nezávislé online učení. Od studentů se očekává, že budou číst rozsáhle. Čtení může být použito k podrobnému prozkoumání konkrétních témat, prozkoumání řady hledisek, pro rozvíjení otázek a pro identifikaci možných odpovědí. Skupinová práce je navržena tak, aby se studenti naučili organizovat a organizovat kolektivní nebo kooperativní pracovní procesy.

Studenti jsou také povzbuzováni, aby se zúčastnili online přednášek, které usnadňují interakci mezi přednášejícími a studenty. Vysoká škola představila nejefektivnější strategii on-line navštěvovacích a vzdělávacích středisek, která by usnadnila on-line přednášky, konzultace a diskuse s lektorem a mentorem, aby se zvýšila míra interakce mezi spolužáky a přednášejícími.

Místa

  • UK Online

    5 St. Georges Yard Farnham Surrey, GU9 7LW, UK Online

Otázky