Keystone logo
© Credits to Ameena Athab
The University of Texas Permian Basin Online

The University of Texas Permian Basin Online

The University of Texas Permian Basin Online

Úvod

O UT Permian Basin online

Objevte, co odlišuje online programy UT Permian Basin od ostatních.

UT Permian Basin chápe výzvy, kterým dnes studenti čelí. Výsledkem je, že se univerzita stala lídrem v oblasti online vzdělávání, která je známá tím, že inspirovala úspěchy studentů prostřednictvím akreditovaných online programů, nákladově efektivní výuky a prostředí pro online spolupráci založeného na spolupráci, kde studenti mohou získat titul UT Permian Basin kdekoli na světě.

UT Permian Basin Online vám poskytuje konkurenční výhodu:

 • Pohodlné - programy jsou 100% online a lze je dokončit vlastním tempem.
 • Dostupné - Naše programy jsou nákladově efektivní a mají nižší náklady na úvěr než jiné podobné programy po celé zemi.
 • Flexibilní - Kurzy specifické pro daný program trvají pouhých osm týdnů se šesti daty zahájení po celý rok.
 • Reputace - Naše online programy jsou plně akreditovány.
 • Přístupné - Fakulta je tvořena uznávanými obchodními profesionály a PhD.

O Permské pánvi

Kde se starý západ setkává s novým stoletím.

Není zde místo jako Permská pánev - divoká, nedotčená krása plná kapes moderního vývoje. Robustní splňuje západní Texas eleganci.

Milujeme naše nekonečné modré nebe, ale víme, že Západní Texas je mnohem víc než jen obraz dokonalý západ slunce. Permská pánev je domovem laskavých, pracovitých a optimistických lidí, kteří se s cizinou nikdy nesetkali.

Pokud chcete vytvořit svou vlastní budoucnost, jste zde.

O pánvi

„Povodí“ je jednoduchý geologický termín pro pokles nebo prohloubení zemského povrchu - obvykle způsobený erozí nad zemí a zemětřesením hluboko pod ním.

Permská pánev, která se táhne od východního Nového Mexika a pokrývá většinu západního Texasu (Lubbock na severu, údolí Rio Grande na jihu), je ve skutečnosti sbírkou menších pánví. Celkově permská pánev pokrývá 75 000 čtverečních mil, což z ní činí jednu z větších pánví v Severní Americe.

Ale to je geologie. Z pohledu laika je permská pánev ve skutečnosti ohromující úsek americké země s jedinečnou krásou. Máte pocit, že ve skutečnosti vidíte, jak se Země v dálce setkává s nebem.

Permská pánev má pro každého něco.

Odessa & Midland: Urban Country

Po generace se lidé z celého světa vydali do západního Texasu hledáním svobody, dobrodružství a štěstí v ropných polích. Města, která postavili, vyrostla nahoru a ven a vytvořila moderní městská centra tečkovaná přes Permskou kotlinu - včetně dvou, která UTPB volá domů.

Domov hlavního kampusu UT Permian Basin, Oděsa je jedním z největších měst v západním Texasu. Rozmanité město s bohatou historií sahající až do 80. let 19. století prošla Oděsa během posledních dvou desetiletí zásadními změnami. Nedávno časopis Forbes zařadil Oděsu jako jedno z nejrychleji rostoucích malých měst ve Spojených státech.

A jen 15 minut dolů I-20 sedí Midland. V areálu Midland UTPB sídlí naše hudební a technické školy a Centrum pro energetickou a ekonomickou diverzifikaci. Jako domov bývalého prezidenta George HW Bushe a významných světových korporací jako Chevron a Concho nabízí Oděsa hloubku prestiže a příležitostí, kterým se může vyrovnat jen málo měst.

Každý den kultura těchto zvláštních měst roste hlouběji.

Sedět na vrcholu budoucnosti energie

Na začátku 21. století se zdálo, že Permianská pánev - která kdysi byla zdrojem obrovských dodávek ropy - ztratila na důležitosti.

Nové technologie však odhalily pravý opak: Pod zemí Permian Basin bylo v zemi uvězněno více ropy, než by kdokoli mohl uhodnout. Díky pokroku v průzkumu energie byla Permská pánev rychle pojmenována největší ropná rezerva na planetě. Očekává se, že náš dvorek bude pohánět americké a globální ekonomiky alespoň další dvě desetiletí.

S tímto objevem náš krk lesa zažil výbuch v ekonomické aktivitě. Protože se stále více energie získává, objevily se vedle ní další průmyslová odvětví - včetně obchodu a financí, zdravotnictví, vzdělávání, stavebnictví, digitálních technologií, dopravy a pracovních míst ve veřejném sektoru.

Jinými slovy, nejnovější „ropný rozmach“ podnítil větší „ekonomický rozmach“, který již vyplácí velké dividendy studentům a profesionálům, kteří využívají tuto příležitost jednou za generaci.

Akademické srdce západního Texasu

Nejsme vychloubání, když nazýváme UT Permian Basin „akademickým srdcem Západního Texasu“. Ale jsme si jisti, že jsme hrdí na práci, kterou každý den děláme.

Protože každý den pomáháme některým z nejlepších světových studentů proniknout do jejich vášní a naplánovat jejich lukrativní kariéru. Poskytujeme moderní vzdělání za dostupnou cenu. A najdeme inovativní způsoby, jak poskytovat nejkompletnější, nejrozmanitější a nejzábavnější vysokoškolský zážitek kdekoli.

Doufáme, že se k nám připojíte.

Poslání, vize a historie

Kam jsme přišli, kam jdeme.

Naše mise

University of Texas Permian Basin je regionální a komplexní institucí, která slouží rozmanité komunitě studentů z regionu, státu i mimo něj. Univerzita prostřednictvím excelence v oblasti výuky, učení, výzkumu a veřejné služby zaměřené na studenty kultivuje angažované občany a ovlivňuje životy a zároveň rozvíjí technologie a veřejné zájmy Západního Texasu.

Historie povodí UT Permian

Začali jsme jako experiment. V roce 1969 se texaské zákonodárné orgány rozhodly v Oděse vytvořit „vyšší úroveň“ univerzity - tj. Vysokou školu, která přijímala pouze juniory, seniory a postgraduální studenty.

Než se však stavba nové školy mohla plně rozběhnout, soud přerušil věci. Navrhovatel zpochybnil platnost majetkových listin univerzity. Práce se zastavila.

Nakonec zasáhl Nejvyšší soud v Texasu a rozhodl ve prospěch univerzity. Buldozery vystřelily a v dubnu 1972 se nový areál UT Permian Basin rozpadl.

O něco více než o rok později - 4. září 1973 - se univerzita otevřela pro výuku. Stavba však nebyla úplná, takže 1112 studentů v první třídě studovalo v dočasných budovách a přívěsech. Trvalo by to téměř další rok, než by byla trvalá zařízení UT Permian Basin dokončena.

Rychlý posun vpřed 18 let: Texaský zákonodárce se rozhodl znovu změnit trajektorii UTPB schválením návrhu zákona, kterým se škola změnila na čtyřletou instituci. První třída prváka - známá v kampusu lore jako Pioneer Freshmen - se připojila na podzim roku 1991.

Od našich skromných experimentálních začátků vyrostla UT Permská pánev téměř ve všech směrech.

Žádná škola není jako UT Permian Basin. Možná proto žádná škola nemá příběh podobný našemu.

Společně jsme sokoli.

Požadavky na přijetí do programu

Prokažte své odhodlání a připravenost uspět na obchodní škole složením zkoušky GMAT – nejpoužívanější přijímací zkoušky, která měří vaše schopnosti kritického myšlení a uvažování.

Stáhněte si mini kvíz GMAT a získejte představu o otázkách, které ve zkoušce najdete.

Místa

 • Odessa

  4901 East University, 79762, Odessa

  • Midland

   1310 North F.M. 1788, 79707, Midland

   Otázky