Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
The Proofreading Academy

The Proofreading Academy

The Proofreading Academy

Úvod

Naučte se předvést jako profesionál

Akademie pro korekturu vyučuje moderní korekční techniky pro každý styl dokumentu. Ukážeme vám, jak dokonalé doklady v práci nebo dokonce korekturu na živobytí.

Náš on-line kurz vás cvičí k:

 • Upravte obchodní, akademické a kreativní texty
 • Zajistěte efektivní korekturu pomocí nástrojů dostupných v aplikaci Microsoft Word
 • Zabraňte chybám při práci s různými standardními anglickými dialekty

Korekce rozvržení kurzu

Pravděpodobně jste zkoumal spoustu různých kurzů. Který z nich je pro vás vhodný?

Nabízíme interaktivní, personalizované a přátelské vyučování od malého týmu. Naší silou je naše přístupnost a péče, kterou věnujeme našim studentům. Vzhledem k tomu, že všichni naši učitelé také začínali jako externí korektéři, víme, jak to cítí, a chtějí vám pomoci udělat první kroky jako profesionální korektor.

Pokud byste si rádi objednali hovor s jedním z našich instruktorů, abychom mohli diskutovat o kurzu nebo o životě jako freelancer, vždy jsme rádi, že s vámi mluvíme.

Zde uvádíme, co nabízíme v našem kurzu:

 • Interaktivní cvičení
 • Osobní zpětná vazba od pedagogů
 • Zdarma Skype výuka
 • Korekce přiřazení
 • Uživatelské fórum
 • Jeden komplexní kurz
 • Garant práce při ukončení kurzu

Obsah a popis kurzu

Akademie pro korekturu vyučuje moderní korekční a editační techniky pro každou situaci. Ať už jste úplný začátečník, nebo prostě hledáte zdokonalit své dovednosti korektury, náš kurz vám pomůže realizovat svůj potenciál.

Od opravování chyb v pravopisu, gramatice a interpunkci k práci s různými styly psaní a odkazování uděluje Akademie korektury dovednosti, které můžete použít ve svém profesním životě a při psaní vlastních dokumentů. Také se zabýváme efektivním používáním aplikace Microsoft Word.

Nabídka minimálně 30 hodin tréninku zahrnuje zkušební akademie zkušební a praktické cvičení spolu s přístupem k tutoringové službě, abychom mohli lépe vyhovět vašim potřebám (každý uživatel má nárok na bezplatný 30 minutový Skype hovor s jedním z našich instruktorů) . Kurz je navržen tak, abyste se mohli naučit svým vlastním tempem ve vašem vlastním čase se současnými moduly, včetně:

1. Úpravy a korektury: Úvod

Přehled toho, co se týká odborné úpravy a korektury.

2. Základy aplikace Microsoft Word

Průvodce používáním sledování změn a dalších důležitých nástrojů korektury v aplikaci Microsoft Word.

3. Pravé chyby hláskování

Jak zjistit a opravit běžné pravopisné chyby v dokumentech.

4. Chyby obecné gramatiky

Jak opravit gramatické chyby v různých typech dokumentů.

5. Obvyklé chyby interpunkce

Jak se ujistěte, zda jsou správně použity čárky, celé stopy a další interpunkční znaménka.

6. Ostatní běžné chyby

Jak opravit chyby související s latinskou terminologií, zkratkami, číslem použití a kapitalizací (mimo jiné).

7. Korektury v praxi: styl

Zásady úpravy dokumentu, které zajistí správný styl psaní, se používají.

8. Korektury v praxi: Akademická korektura

Hloubkový pohled na korekturu akademických dokumentů, od přednášek až po časopisy a doktorské práce.

9. Akademické korektury: odkaz a citace

Přehled hlavních referenčních systémů použitých v akademickém psaní a druhu chyb, které mohou korektori setkat při řešení citací a odkazů.

10. Formátování v aplikaci Microsoft Word

Bližší pohled na způsob formátování dokumentů v aplikaci Microsoft Word a několik dalších funkcí, které usnadňují korekturu a úpravy dokumentů.

11. Konečné hodnocení korektury

Šance ukázat to, co jste se naučili! Dostanete dva testy korektury a formátovací test, kterému obdržíte podrobnou zpětnou vazbu. Pokud dosáhnete 80% nebo více, okamžitě vám bude nabídnuta role nezávislého pracovníka společnosti Proofed Inc. Pokud ne, budete mít příležitost provést testy znovu po vyhrazeném zpětném dotazu u jednoho z našich instruktorů.

Jediné, co musíte udělat, je dokončení registrace a práce s každým modulem, dokončení cvičení opravy konce modulu a testy k dalšímu pokroku (spolu s některými středně modulovými cvičeními a kvízy, abyste se mohli otestovat sami na to, co jste se naučili při cestě). Na závěr kurzu je také závěrečné cvičení.

Po registraci máte k dokončení kurzu šest měsíců (viz další podmínky). Až budete hotoví, budete plně kvalifikovaní, abyste zahájili profesionální editaci a korekturu dokumentů. Dokonce vám nabídneme rady, jak najít práci jako korektor na volné noze!

Akademie pro korekturu je vyvinuta společností Proofed Inc., uznávanou mezinárodní sítí odborníků na korekturu. Našim společným zkušenostem jsme jako profesionální korektor a redaktoři při vytváření tohoto kurzu využili a věříme, že nabízejí více studentům než jakýkoli jiný korekturový a editační e-learningový kurz dostupný dnes.

Pokud byste chtěli něco vědět o Akademii pro korekturu, neváhejte nás kontaktovat.

Místa

 • New York

  Suite 30, 101 St Mark’s Pl, 10009, New York

  Otázky