Keystone logo
The Poynter Institute

The Poynter Institute

The Poynter Institute

Úvod

The Poynter Institute je světovým lídrem v žurnalistice. Je předním světovým instruktorem, inovátorem, organizátorem a zdrojem pro každého, kdo usiluje o zapojení a informování občanů.

Poynter prosazuje svobodu projevu, občanský dialog a přesvědčivou žurnalistiku, která pomáhá občanům účastnit se zdravých demokracií. Připravujeme novináře po celém světě, aby byli odpovědní mocní lidé a propagovali čestné informace na trhu nápadů.

Poynter je inspirativní a praktické místo, které spojuje různorodá žurnalistická řemesla s vyšším posláním a účelem. Od koučování mezi lidmi a intenzivních praktických seminářů až po interaktivní online kurzy a mediální reportáže - Poynter pomáhá novinářům zdokonalovat dovednosti a povýšit vyprávění po celou dobu jejich kariéry.

Spojujeme odborníky z Poynteru a odborníky z oboru, abychom prozkoumali křižovatku žurnalistiky, technologií a veřejného zájmu.

Od personalizovaného koučování a praktických seminářů až po interaktivní online kurzy, výuka Poynter je navržena tak, aby vyostřila vaše dovednosti, pozvedla vaši kariéru a podnítila vaši představivost. Pod vedením naší fakulty a nejbystřejších myslí a nejuznávanějších novinářů a pedagogů vás zkušenost Poynteru spojí s kvalifikovanými učiteli a dalšími studenty oboru.

Učíme ty, kteří spravují, upravují, vyrábějí, programují, reportují, píší, blogují, fotografují a navrhují, ať už patří do zpravodajských organizací nebo pracují jako nezávislí podnikatelé. Učíme ty, kteří učí, a studenty na střední, střední a vysoké škole - novináři zítřka. Učíme členy veřejnosti a pomáháme jim lépe pochopit, jak se žurnalistika produkuje a jak sami říci, zda je důvěryhodná.

Místa

  • Saint Petersburg

    3rd Street South,801, 33701, Saint Petersburg

    Otázky