Keystone logo
© Eva Dang
The Open College of the Arts

The Open College of the Arts

The Open College of the Arts

Úvod

Náš příběh

The Open College of the Arts byla založena v roce 1987 Michael Young, lordem Young z Dartingtonu, hnací silou mnoha iniciativ zaměřených na občany a vzdělávací iniciativy, jako je asociace spotřebitelů, National Extension College a Open University.

Původní vize společnosti Young měla nabídnout široké veřejnosti možnost absolvovat vysoce kvalitní umělecké kurzy prostřednictvím dálkového vzdělávání bez předchozí kvalifikace nebo omezení. Viděl OCA jako prostředek pro transformaci lidských životů a dal jim příležitost a dovednosti k vyjádření svého tvůrčího talentu pod vedením profesionálních umělců. Stále žijeme podle těchto hodnot.

Dnes je OCA prosperující vzdělávací dobročinností, jejímž charitativním cílem je rozšířit účast na výtvarném vzdělávání. Více než 2000 studentů každý rok studuje kurzy kreativních a výtvarných umění a diplomů otevřeným učením s námi. Strategie OCA určuje správní rada. Naše hlavní kanceláře jsou na místě bývalého srubu v Barnsleyu v South Yorkshire a všichni naši učitelé pracují ze svých domovů nebo studií.

OCA je součástí Univerzity pro výtvarné umění

Univerzita pro výtvarné umění (UCA) je jednou z předních britských specializovaných univerzit nabízejících řadu kurzů v oblasti umění, architektury, komunikací, designu a médií v pěti areálech na jihovýchodě Anglie. Absolventi zahrnují Zandra Rhodes, Karen Millen a Tracey Emin.Dne 1. listopadu 2016 se The Open College of the Arts stala součástí Univerzity pro výtvarné umění. Tato fúze byla založena na úzkém pracovním vztahu založeném v roce 2010.

Asociace studentů (OCASA)

Když se zapíšete, stáváte se součástí Studentské asociace OCA (OCCA), která působí jako hlas studentů. Vysoká škola bere studentskou reprezentaci vážně. Prezident OCASA se účastní našich schůzí, takže hlas studentů je slyšet na nejvyšších úrovních.

Místa

  • Barnsley

    Redbrook Business Park Wilthorpe Road, S71 1ET, Barnsley

Otázky