Keystone logo
The Los Angeles Film School Online

The Los Angeles Film School Online

The Los Angeles Film School Online

Úvod

Hollywood je naše historie

Téměř 100 let po věnování Sunset Boulevard, Los Angeles Film School otevřel své dveře. V příběhu, který obsahuje ikonické okamžiky, od vytvoření Walk of Fame až po Hollywood Sign, jsme novou kapitolou. Západ slunce šel z cesty dobytka na přelomu století do světoznámého bulváru, kde se dnes nachází náš školní areál.

Kde to všechno začalo

RCA Studio B

Naše nadace je postavena na bohaté historii hollywoodské zábavy - doslova. Naše budova nacházející se na 6363 Sunset Boulevard byla původně historická budova RCA, nahrávací studio, které bylo používáno legendárními hudebními umělci jako Elvis Presley, The Rolling Stones, The Grateful Dead, Henry Mancini a další, od doby, kdy se otevřely dveře 21. dubna 1964, přes sedmdesátá léta.

Denise Jans / Unsplash

113091_photo-1542204165-19b33620e2c8.jpg

Naším posláním je Vaše vzdělání

Pojďme společně růst

Když jsme otevřeli LAFS, naším cílem bylo vytvořit školu, kde by současní odborníci z oboru mohli sdílet své znalosti s novou generací filmařů, ale to byl jen začátek.

V roce 2009 jsme zavedli přidružený titul v oboru Počítačová animace, který významně rozšiřuje naše vzdělávací nabídky. V roce 2012 jsme měli premiéru náš první bakalářský studijní program se zábavním podnikáním. Náš růst pokračuje i nyní, protože stavíme robustní online tituly v oblasti grafického designu a digitálního filmu, abychom jmenovali alespoň některé. Přišli jsme na dlouhou cestu, ale cesta byla odměňující a vzrušující a zdaleka není u konce.

Online stupně

Naše vzrušující on-line bakalářské a přidružené studijní programy jsou dodávány 100% online prostřednictvím našeho výjimečného systému řízení výuky.

Digitální filmování - Online

Bakalářský studijní program

Naši studenti se učí celý rozsah výroby. Náš program vás připraví na estetické hodnoty, kritické myšlení, řešení problémů a analytické dovednosti, které vám pomohou pokračovat v dlouhé a produktivní kariéře v zábavním průmyslu.

Zábava Obchod - Online

Bakalářský studijní program

Profesionálové v oblasti zábavy jsou hnací silou úspěchu každého filmu, koncertu, alba, sportovního týmu a performera. S naším on-line programem se naučíte, jak rozvíjet kreativní nápady potřebné ke spuštění a propagaci zábavních značek.

Grafický design - online

Bakalářský studijní program

Náš program vás připraví na to, abyste se stali vizuálním inovátorem. Naučte se, jak konceptualizovat nápady, vytvářet přesvědčivé vizuály a zprostředkovat zprávy prostřednictvím fotografie, pohybové grafiky, tisku, webů a designu.

Hudební produkce - Online

Přidružený vědecký studijní program

Naučte se, co je potřeba k transformaci písně z konceptu na dobře vyrobenou a úspěšnou nahrávku. Náš online program se zaměřuje na tři oblasti studia: kompozici, produkci a obchodní stránku řízení hudby.

Animace - Online

Bakalářský studijní program

Budujte nové světy s dovednostmi, které se naučíte z našeho online programu počítačové animace. Budete rozvíjet svůj individuální umělecký styl a zároveň se učí stejný software a techniky, které profesionálové používají pro tvorbu grafiky pro film, televizi, hry a další.

Sunset Boulevard

Časová osa

1904

22 mil dlouhý a po staré stezce pro dobytek, Sunset Boulevard byl zasvěcen v květnu 1904. Západ slunce mohl být jeho jméno, ale slavnostní otevření bulváru bylo úsvitem nového věku v historii LA, jako přehlídka automobilů, koní tažených vozů a elektrických vozů puttered přes silnici, která nyní připojena do centra k pak-nezávislé město Hollywood.

1923

Nachází se na Mt. Hollywood s 45 stop vysokým písmem, Hollywood Sign byl původně vytvořen v roce 1923 jako reklama na místní bydlení rozvoj s názvem "Hollywoodland". V roce 1949, Hollywoodská obchodní komora stanovila, že “země” musí být odstraněna, hláskovat “Hollywood” odrážet celý okres, ne jen vývoj.

1929

První prezentace Academy Awards se konala 16. května 1929 v hotelu Hollywood Roosevelt s 270 diváky. Cena za vstupenku na ceremoniál byla pouze $ 5 a první cena Akademie byla udělena Emilu Janningsovi za nejlepšího herce za jeho vystoupení v The Last Command a Way of All Flesh.

1958

Chůze slávy, která se skládá z více než 2 300 hvězd, leží 1,3 km od města Gower a La Brea. Na počátku padesátých let navrhl prezident hollywoodské obchodní komory EM Stuart Walk jako prostředek k „udržení slávy komunity, jejíž jméno znamená půvab a vzrušení ve čtyřech koutech světa.“ Stavba začala v roce 1958.

1911

27. října 1911, Nestor filmová společnost otevřela první filmové studio umístěné uvnitř Hollywoodu tím, že pronajme to, co bylo pak zavřená budova Blondeau Tavern na rohu Sunset a Gower za 40 dolarů měsíčně. Za hospodou byla postavena první scéna filmu.

1927

Graumanovo čínské divadlo bylo otevřeno 18. května 1927. První otisk a podpis mokrého cementu pocházel ze stavebního mistra Jeana Klossnera, který své dílo podepsal pravostranným plakátovým kioskem, kde je stále vidět.

1942

Společnost Capitol Records byla založena 4. června 1942 a byla první značkou na západním pobřeží v USA. V roce 1956, právě na západ od Hollywoodu a Vine, byla otevřena Capitol Records Tower. Design budovy byl založen na kresbách absolventa školy Lou Naidorfa a je to jen náhoda, která připomíná hromadu záznamů na gramofonu.

1999

Téměř 100 let po věnování Sunset Boulevard, historická budova RCA na 6363 Sunset, který používá Elvis a The Rolling Stones, se stává filmovou školou Los Angeles. V květnu 1999 vede Oliver Stone inaugurační ceremoniál a začíná naši část v zlatém dědictví Hollywoodu.

Místa

  • Los Angeles

    6363 SUNSET BOULEVARD, , Los Angeles

Otázky