Keystone logo
The London Institute of Banking & Finance (LIBF)

The London Institute of Banking & Finance (LIBF)

The London Institute of Banking & Finance (LIBF)

Úvod

Londýnský institut bankovnictví a financí (LIBF) je respektovaným jménem v britském vzdělávání již více než 140 let. Poskytujeme pregraduální a postgraduální kurzy pro britské a zahraniční studenty na částečný i prezenční úvazek. Jako menší, specializovaná univerzitní vysoká škola s odbornou fakultou jsme dokonale připraveni vám pomoci na vaší profesní cestě – pomohli jsme s tím tisícům studentů po celém světě.

Naše kurzy poskytují dovednosti, které potřebujete pro kariéru v oblasti obchodu, managementu, datové vědy a financí, se silným důrazem na praktické dovednosti získané z reálných situací.

Co je to dálkové studium?

Distanční studium umožňuje mezinárodním studentům a studentům se sídlem ve Spojeném království studovat na titul LIBF flexibilně a online. Studium vlastním tempem umožňuje studentům kombinovat studium s plným úvazkem nebo jinými závazky.

Proč studovat na LIBF?

Máme pověst vynikající výuky, která odpovídá praktickým potřebám finančního sektoru a těch, kteří v něm pracují. Když budete studovat u nás, budete se učit od akademiků, kteří si užili úspěšnou kariéru v bankovnictví a financích – od předních představitelů oboru, kteří se s vámi podělí o své zkušenosti, aby obohatili vaše učení. A když se připojíte k LIBF, připojíte se ke globální komunitě profesionálů a absolventů. Tato síť vám může pomoci v jakékoli fázi vaší kariéry.

LIBF je registrovaný poskytovatel vysokoškolského vzdělávání u Úřadu pro studenty. U našich kurzů dálkového studia spolupracujeme s partnerem, který s sebou přináší 20 let zkušeností a odborných znalostí online vzdělávání – International University of Applied Sciences (IU).

Jaká je historie LIBF?

Ještě v roce 1879 neexistovala žádná kvalifikace pro bankovní pracovníky a jen velmi málo příležitostí k pokroku. Malá skupina bankovních profesionálů, spojená potřebou profesionálního uznání jejich dovedností a zkušeností, založila první Institut bankéřů v Anglii a Walesu, který se později stal LIBF.

Dnes LIBF poskytuje studentům po celém světě vše, co potřebují, aby se mohli flexibilně učit online a kdekoli, a je jediným profesionálním orgánem na světě s pravomocemi udělovat tituly. Máme globální komunitu studentů a absolventů ve více než 120 zemích.

Kurzy dálkového studia LIBF

Nabízíme pět kurzů dálkového studia – tři na bakalářské úrovni, jeden magisterský a MBA. Poplatky jsou rozděleny podle vámi zvolené doby studia a jsou v součtu stejné, ať studujete prezenční nebo kombinovanou formu.

Vysokoškolské kurzy

  • BSc International Management with Finance (celkové náklady 20 850 GBP nebo 6 395 GBP ročně na plný úvazek)
  • BSc Business Administration with Finance (celkové náklady 20 850 GBP nebo 6 395 GBP ročně na plný úvazek)
  • BSc Data Science with Finance (celkové náklady 20 850 GBP nebo 6 935 GBP ročně na plný úvazek)

Postgraduální kurzy

  • MSc Management with Banking & Finance (celkové náklady 9 750 GBP)
  • MBA s financemi (celkové náklady 10 250 GBP)

Délka kurzů

Studenti mohou absolvovat naše kurzy dálkového studia na plný nebo částečný úvazek.

Zatímco doba studia na bakalářském stupni je tři roky, existují dvě flexibilní možnosti na částečný úvazek trvající čtyři nebo šest let. Stejně tak prezenční doba studia u našeho magisterského a MBA postgraduálního studia je 18 měsíců, ale můžete je absolvovat i na částečný úvazek přes čtyři roky.

Kariérní vyhlídky

Naše kurzy vybavují naše studenty širokým souborem dovedností, které potřebují pro kariéru v podnikání a financích. Mnoho našich studentů pokračuje v stážích nebo se připojí k jedné z „velkých čtyř“ účetních a poradenských firem (PwC, KPMG, EY a Deloitte). Zralí studenti zjišťují, že jejich nové dovednosti a kvalifikace otevírají nové kariérní příležitosti nebo jim umožňují posunout vlastní podnikání na další úroveň.

Služby pro studenty a absolventy

Na LIBF věříme v poskytování trvalé podpory našim studentům. Ještě než se k nám připojíte, naši pracovníci podpory vám budou k dispozici, aby vám pomohli s vaší přihláškou, registrací a dalšími administrativními procesy. Pokud potřebujete poradit s řízením studia a přípravou na zkoušky, můžete se kdykoli obrátit na svého osobního studijního poradce. A náš tým Kariéra a zaměstnatelnost bude studentům i nadále radit až tři roky po ukončení studia.

Místa

  • Monument Street,36, EC3R 8LJ, London

Otázky