Keystone logo
The King's University

The King's University

The King's University

Úvod

Králův University (TKU) je akreditován, Duchem zmocněné, evangelická univerzita se školními areály poboček a učebních míst v několika amerických městech. TKU nabízí studentům kompletní vzdělávací zkušenost tím, že kombinuje vysokoškolské vzdělání s praktickými zkušenostmi v rámci ministerstva dynamických místních kostelů. Tento kompletní vzdělávací zkušenost připravuje a vybavuje studenty sloužit v místním kostele, tržiště a po celém světě.

Dr. Jack Hayford, zakladatel a kancléř královské univerzity, a Pastor Robert Morris, zakládající hlavní pastor brány kostela, si vypěstovali jedinečný partnerství, v tomto Dr. Hayford slouží jako apoštolské staršího brány kostela a Pastor Robert v současné době slouží jako předseda správní rady pro krále univerzity. Dr. Hayford a Pastor Robert sdílejí hodnoty kvality a profesionality ve své vizi trénovat muže a ženy pro práci království všude tam, kde jim Bůh dává vliv. Tato společná vize vedla k vytvoření areálu TKU u brány kostela.

S více než 700 studentů vysokých škol, široký a 270 studentů v areálu Southlake v DFW, TKU dynamická vzdělávací prostředí a Duchem zmocněné komunita umožnit svým studentům učit se, rozvíjet schopnosti a talent, a růst ve vztazích s ostatními studenty, fakulty as Pán.

Místa

  • Southlake

    2121 E. Southlake Blvd Southlake, TX 76092, , Southlake

Otázky