Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
The Family Institute at Northwestern University

The Family Institute at Northwestern University

The Family Institute at Northwestern University

Úvod

177510_button_read-more-on-the-institutions-website4.png

Prostřednictvím výzkumu, vzdělávání a klinických služeb je The Family Institute at Northwestern University jednou z předních národních organizací zabývajících se behaviorálním zdravím založeným na vztazích, které se zavázaly posilovat a léčit děti a dospívající, páry, rodiny a jednotlivce.

Naše poslání a přístup

Jsme hluboce odhodláni posilovat a léčit celý rodinný systém tím, že spojujeme ty správné partnery, kteří podporují děti, dospělé, páry a rodiny po celý život. Jako výzkumníci, pedagogové a terapeuti pracujeme s našimi klienty a partnery, abychom viděli změnu .

"Family Institute definuje rodinu tak, jak vy definujete rodinu."

Ošetření přizpůsobujeme tak, aby odpovídalo jedinečným potřebám a cílům klienta. Za každým lékařem v The Family Institute stojí tým více než 70 klinických lékařů, kteří se zabývají neustálým učením, konzultacemi, sdílením informací a poskytováním efektivních doporučení.

Naše partnerství s Northwestern University

Pedagogové od roku 1965, The Family Institute, ve spolupráci s Northwestern University's Graduate School a Office of Research, sídlí Centrum aplikovaných psychologických a rodinných studií. Naše dlouhodobé partnerství s Northwestern University nás řadí mezi nejlepší vzdělávací a výzkumné programy zaměřené na behaviorální zdraví v zemi.

Místa

 • Evanston

  Library Place,618, 60201, Evanston

  • Evanston

   Evanston, Spojené státy americké

   Otázky