Keystone logo
The Economist - Executive Education Profesionální komunikace: obchodní psaní a vyprávění příběhů
The Economist - Executive Education

Profesionální komunikace: obchodní psaní a vyprávění příběhů

Online

6 Weeks

Angličtina

Poloviční úvazek

USD 1 647

Dálkové studium

Úvod

109555_button_read-more-about-this-program-on-the-school-website.png

Naučte se, jak vytvořit přesné, poutavé a působivé texty pro obchodní kontext.

Profesionální komunikace: Business Writing and Storytelling je online krátký kurz od The Economist, který má pomoci profesionálům v podnikání přilákat a oslovit široké publikum v různých písemných formátech. Tento šestitýdenní kurz založený na redakční praxi novin nabízí sebereflexivní cestu řemeslem a účelem psaní a vyprávění příběhů a vybaví vás důvěrou pro komunikaci s partnery a zaměstnanci. Přístupný přístup ke gramatice „nástroje, nikoli pravidla“ odemyká praktické dovednosti pro vytváření soudržných vět a odstavců a ukazuje, jak prvky jako výběr slov, interpunkce a struktura mohou maximalizovat dopad a srozumitelnost. Prozkoumáte také způsoby, jak přesně získávat informace, naučíte se posilovat argumenty pomocí vizualizací dat a odhalíte metody pro konstruktivní úpravy a úpravy založené na spolupráci.

Užijte si bezplatné tříměsíční digitální předplatné s tímto vzdělávacím kurzem pro manažery od The Economist. Čtěte denně články na Economist.com, poslouchejte naše podcasty, sledujte videa, procházejte newslettery, ponořte se do naší aplikace nebo se k nám připojte na exkluzivních akcích.

Tento kurz je certifikován britskou certifikační službou CPD a může být použitelný pro jednotlivce, kteří jsou členy nebo jsou přidruženi k profesním orgánům se sídlem ve Spojeném království. Kurz má odhadem 50 hodin učení.

Poznámka: Pokud si studenti přejí uplatnit CPD aktivitu, je to na nich. The Economist a GetSmarter nepřijímají žádnou odpovědnost a nemohou nést odpovědnost za nárokování nebo ověřování hodin nebo bodů.

O certifikátu

Zlepšete své obchodní psaní a získejte oficiální certifikát o absolvování od The Economist.

Hodnocení je průběžné a je založeno na řadě praktických úkolů dokončených online. Abyste mohli získat certifikát, musíte splnit požadavky uvedené v příručce kurzu. Příručka vám bude k dispozici, jakmile zahájíte kurz.

Váš certifikát bude vystaven na vaše právní jméno a zaslán vám po úspěšném absolvování kurzu podle stanovených požadavků.

Proč zvolit GetSmarter?

GetSmarter, powered by 2U, je odborník na online vzdělávání s více než 10 lety zkušeností s vývojem prémiových online krátkých kurzů od předních světových univerzit a institucí. Jsme poháněni 2U, abychom vás podpořili v odemknutí vašeho potenciálu prostřednictvím učení, které vám změní život, s pohlcujícím a vysoce dotykovým zážitkem.

Poskytujeme tržně vedené kurzy, které vybaví pracující profesionály odbornými znalostmi potřebnými ke zvýšení dovedností, rekvalifikaci nebo nastartování zcela nové kariéry. Prostřednictvím přístupu založeného na datech analyzujeme budoucí požadavky na dovednosti a zajišťujeme, že všechny kurzy tuto potřebu řeší. Zajišťujeme, aby přední univerzity a instituce byly vašimi odbornými průvodci a naši lidé, technologie a zdroje vaším motorem – společně poháníme více než jen vzdělávání, posilujeme váš potenciál.

Ideální studenti

Výsledek programu

Osnovy

Poplatek za studium programu

Vybavení

Ohlasy studentů

O Škole

Otázky