Keystone logo
The Economist - Executive Education Kurz Mezinárodní vztahy: Čína, USA a budoucnost geopolitiky
The Economist - Executive Education

Kurz Mezinárodní vztahy: Čína, USA a budoucnost geopolitiky

Online

6 Weeks

Angličtina

Poloviční úvazek

USD 1 923

Dálkové studium

Úvod

109555_button_read-more-about-this-program-on-the-school-website.png

Získejte exkluzivní globální perspektivu se specialisty z The Economist.

V mezinárodní politice dochází k posunu, protože rivalita mezi Spojenými státy a Čínou sílí. Vedle této soutěže znepokojuje světové vůdce stav klimatu, úrovně migrace a stárnutí populace.

The New Global Order: How Politics, Business, and Technology are Changing je online krátký kurz od The Economist. Je navržen tak, aby vás vybavil jedinečnou směsí koncepčního a praktického chápání globální politiky a jejího dopadu. Tento šestitýdenní kurz vás vezme na cestu hlavními mocenskými hráči, jejich politickými strategiemi, ekonomickými cíli a vztahy, zásadními událostmi, rolí technologií a globálními trendy. Získáte lepší představu o tom, jak to může ovlivnit vaši organizaci a jak byste měli reagovat na vznikající změny.

Užijte si bezplatné tříměsíční digitální předplatné s tímto kurzem vzdělávání vedoucích pracovníků od The Economist. Čtěte články na Economist.com, poslouchejte týdenní vydání, sledujte videa, procházejte newslettery, ponořte se do našich podcastů a aplikací nebo se k nám připojte na exkluzivních akcích.


Tento kurz je certifikován britskou certifikační službou CPD a může být použitelný pro jednotlivce, kteří jsou členy nebo jsou přidruženi k profesním orgánům se sídlem ve Spojeném království. Kurz má odhadem 50 hodin učení.

Poznámka: Pokud si studenti přejí uplatnit CPD aktivitu, je to na nich. The Economist a GetSmarter nepřijímají žádnou odpovědnost a nemohou nést odpovědnost za nárokování nebo ověřování hodin nebo bodů.

O certifikátu

Posuďte význam posunu globální dynamiky moci ve vašem obchodním a osobním kontextu a získejte oficiální certifikát o absolvování od The Economist.

Hodnocení je průběžné a je založeno na sérii praktických úkolů dokončených online. Abyste mohli získat certifikát, musíte splnit požadavky uvedené v příručce kurzu. Příručka vám bude k dispozici, jakmile zahájíte kurz.

Váš certifikát bude vystaven na vaše právní jméno a zaslán vám po úspěšném absolvování kurzu podle stanovených požadavků.

Proč zvolit GetSmarter?

GetSmarter, powered by 2U, je odborník na online vzdělávání s více než 10 lety zkušeností s vývojem prémiových online krátkých kurzů od předních světových univerzit a institucí. Jsme poháněni 2U, abychom vás podpořili v odemknutí vašeho potenciálu prostřednictvím učení, které vám změní život, s pohlcujícím a vysoce dotykovým zážitkem.

Poskytujeme tržně vedené kurzy, které vybaví pracující profesionály odbornými znalostmi potřebnými ke zvýšení dovedností, rekvalifikaci nebo nastartování zcela nové kariéry. Prostřednictvím přístupu založeného na datech analyzujeme budoucí požadavky na dovednosti a zajišťujeme, že všechny kurzy tuto potřebu řeší. Zajišťujeme, aby přední univerzity a instituce byly vašimi odbornými průvodci a naši lidé, technologie a zdroje vaším motorem – společně poháníme více než jen vzdělávání, posilujeme váš potenciál.

Ideální studenti

Výsledek programu

Osnovy

Poplatek za studium programu

Vybavení

Ohlasy studentů

O Škole

Otázky