Keystone logo
© The Economist
The Economist - Executive Education

The Economist - Executive Education

The Economist - Executive Education

Úvod

The Economist se od svého založení etabloval jako důvěryhodný zdroj pro všechny záležitosti obchodu a politiky, prosazuje informace založené na faktech a přísnosti.

Ekonomova vize světa, styl a filozofie jej odlišují. S mezinárodním zaměřením a dosahem poskytuje objektivní analýzu a originální pohled, přičemž zůstává neuctivá a nezávislá.

O The Economist

Díky své globální perspektivě a jedinečnému hlasu The Economist využil digitální technologii, aby poskytl čtenářům a publiku z celého světa důvěryhodný filtr mezinárodních záležitostí. Se stručností, jasností, názorem a vtipem The Economist destiluje to, na čem v globální agendě záleží, a hlavně, co si z toho počít. To je důvod, proč miliony lidí čtou The Economist každý týden, včetně předních světových politických a obchodních osobností.

Ekonomické online kurzy

Názorová objektivita a originalita náhledu The Economist se projevuje v nabídce kurzu, který účastníkům vybaví znalostmi orientovat se v dopadu globálních problémů v jejich kontextu. Díky své jedinečné globální perspektivě je The Economist schopen vytvořit vzdělávací obsah, který poskytuje koncepční nástroje pro efektivní plánování globální změny.

Proč se učit online s The Economist

Economist a GetSmarter sestavily celou řadu poznámek, infografik, animací, videí a případových studií, aby spojily teoretické a praktické znalosti. Mezi hostujícími řečníky jsou vedoucí redaktori z The Economist o svých odborných předmětech a globální lídři ve svých oborech. Praktické vyučování bude obohaceno diskusemi malých a velkých skupin a úkoly jsou navrženy tak, aby zapojily a vyzvaly účastníky z celého světa. Kurz čerpá z relevance a implikací pro jednotlivé organizace a role a přináší trvalou hodnotu pro obchodní a profesní život každého účastníka.

Kontakt

+1 847 440 3906
[email protected]

Místa

  • London

    John Adam Street,1-11, WC2N 6HT, London

    Otázky