Keystone logo
© istock
The College Of Westchester

The College Of Westchester

The College Of Westchester

Úvod

Od roku 1915 se The College Of Westchester (CW) zaměřuje na kariérní úspěch svých studentů. Akademické programy College of Westchester jsou pečlivě navrženy tak, aby poskytovaly dovednosti a kompetence, které zaměstnavatelé nejvíce požadují. Prostředí našeho kampusu je vysoce osobní a naše kultura se soustředí na služby studentům.

Fakulta fakulty College of Westchester je vybírána na základě zkušeností, pověření a pečlivého přístupu, který do učebny přináší znalosti ze skutečného světa. Technologie a výukové nástroje vylepšené webem poskytují studentům kdekoli a kdykoli připojení ke kurzům, profesorům, spolužákům a službám. The College Of Westchester nabízí výjimečný zážitek, který může vést k celoživotnímu úspěchu a úspěchu.

The College Of Westchester absolvuje jednotlivce, kteří absolvovali transformační a účelné vzdělávací zkušenosti vedoucí k kariéře, která podporuje ekonomický rozvoj. College of Westchester jako akademicky a kulturně různorodá vysoká škola se zavázala poskytovat nejvyšší kvalitu vzdělávání všem kariérním a podnikatelsky smýšlejícím studentům prostřednictvím pečlivě sestaveného a cíleného vzdělávacího programu se vstupy od regionálních zaměstnavatelů a dalších institucionálních zúčastněné strany. Akademie podporuje a podporuje akademickou dokonalost, kariérní postup, profesionální integritu, finanční odpovědnost a dobré občanství prostřednictvím charakteristického a vysoce osobního vzdělávacího prostředí vedoucího k vzestupné ekonomické mobilitě.

Místa

  • White Plains

    Central Avenue,325, 10606, White Plains

    Otázky