Keystone logo
The College for Adult Learning

The College for Adult Learning

The College for Adult Learning

Úvod

Náš příběh

The College for Adult Learning vznikla jako Registered Training Organisation (RTO) v roce 2009 a díky naší oddanosti řešením zaměřeným na výsledky, praktickým řešením s bezkonkurenční podporou a flexibilitou, jsme za posledních 10 let udělali skutečný rozdíl v tisících životů.

Založil nás tým specializovaných vedoucích pracovníků ze sektoru TAFE/univerzity inspirovaných dospělými studenty z celé Austrálie, kteří zoufale touží po příslušných kurzech, přizpůsobeném učení, možnostech praktického studia, komplexní podpoře, dovednostech připravených na práci a skutečných výsledcích.

Proč studovat s CAL?

Jak vedeme naše studenty k úspěchu

Naše vize společnosti The College for Adult Learning je zaměřena na vytváření skutečných výsledků pro studenty.

Zavázali jsme se pomáhat studentům dosahovat jejich cílů prostřednictvím přizpůsobených studijních cest, poutavého a oborově relevantního obsahu kurzu, dalších studijních zdrojů a nástrojů. Získejte neomezené mentorství a podporu od zkušených profesionálů.

Věříme, že něco změníme.

Máme tři hlavní zásady, které formují způsob, jakým dodáváme online kurzy na míru studentům CAL. Studium u nás přesahuje jen kousek papíru. S kurzem CAL se inspirujte při formování svého vlastního světa-získejte bezkonkurenční podporu, dovednosti a znalosti v reálném životě a užijte si flexibilní učení.

Zjistěte, co nás odlišuje.

Kurzy určené k úspěchu

Věnujeme čas výzkumu a navrhování našich školicích produktů, abychom dosáhli úspěchu, a hrdě se specializujeme na vytváření kurzů, které průmysl vyžaduje a budoucí lídři - jako vy - potřebují.

 • Byli jsme vytvořeni, abychom lidem pomohli změnit jejich kariéru. To znamená dodávat příslušné kurzy určené k rozvoji dovedností zaměřených na budoucnost a vytváření skutečných výsledků. Kurzy vyvíjíme tak, abychom se zaměřili na pracoviště, navrhujeme svá hodnocení týkající se praktických aplikací kurzu a přizpůsobujeme náš obsah tak, aby odpovídal potřebám konkrétního odvětví. To pomáhá zajistit, aby naše kurzy poskytovaly relevantní obsah a dovednosti potřebné v dnešním pracovišti a průmyslech budoucnosti .
 • Náš výzkum potřeb moderní pracovní síly zjistil, že zaměstnavatelé hledají dynamické vůdce , nejen specialisty. Zaměstnavatelé stále častěji hledají přenositelné schopnosti vedení týmu a řízení projektů, aby si zajistili dynamickou pracovní sílu zaměřenou na budoucnost.
 • Věřte, že s kvalifikací CAL budete mít příležitost nejen rozvíjet příslušné technické dovednosti a znalosti, ale také přenositelné dovednosti, díky nimž se stanete úspěšným lídrem.

Unikátní dvojitý diplomový program

Věřte, že s kvalifikací CAL budete mít příležitost nejen rozvíjet příslušné technické dovednosti a znalosti, ale také přenositelné dovednosti, díky nimž se stanete úspěšným lídrem. Chceme, abyste měli ve své kariéře konkurenční výhodu. Proto jsme vytvořili sadu integrovaných kurzů dvojitého diplomu a duální kvalifikace, abychom poskytli více sad dovedností na vyžádání.

Ušetřete si stovky hodin studijního času

 • Ušetřete čas i peníze výběrem integrované dvojité diplomové kvalifikace. Naše kurzy spojují jednotky ze dvou samostatných kvalifikací a vytvářejí jedinečný balíček, který vám ušetří stovky hodin studijního času.

Jedinečné sady dovedností, které vám pomohou vystoupit z davu

 • Naše jednotky jsou ručně vybírány po konzultaci s předními průmyslovými společnostmi a jsou navrženy tak, aby vytvářely holistické kurzy zaměřené na budoucnost. Najděte správnou kombinaci, která bude odpovídat vašim dovednostem a kariérním aspiracím.

Dvě národně uznávané kvalifikace

 • Po absolvování kurzu budete mít dvě samostatné kvalifikace. Integrace akreditovaných kurzů vám poskytne praktické dovednosti respektované ve všech průmyslových odvětvích a jednoduché Pathways pro další vzdělávání.

Po celou dobu jejich cesty se soustřeďte na naše studenty

Tady v CAL jsme odhodláni dosáhnout úspěchu našich studentů - od zápisu až po promoci a dále.

Každý člen týmu CAL je odhodlán pomáhat vám uspět na vaší vzdělávací cestě.

 • Na rozdíl od TAFE, univerzit a velkých RTO nebudete v CAL považováni pouze za číslo . Náš závazek vůči vám začíná tím, že věnujete čas porozumění svým cílům, poskytováním personalizovaných a flexibilních řešení učení a je veden vášnivými mentory a podpůrnými týmy.
 • Jako jednotlivec s vlastní sadou okolností máte jedinečné vzdělávací potřeby a naším cílem je podpořit vaši cestu učení způsobem, který vám vyhovuje. Přizpůsobíme učební plán a vytvoříme Pathway aby vyhovoval vám i vašim zkušenostem. Nezáleží na tom, jaký je váš kariérní cíl, pomůžeme vám se tam dostat.
 • Užijte si bezkonkurenční podporu, kdykoli ji potřebujete. Chápeme, že každý má jiný styl učení a potřebuje různé úrovně a typy podpory. Nabízíme několik možností podpory, jako je živý chat s rychlou odezvou, naplánované individuální koučování se zkušeným výukovým koučem, přihlášení od přátelského týmu podpory a další.

Bezkonkurenční podpora a flexibilita

Když studujete s CAL, můžete si být jisti, že jsme odhodláni vám pomoci dosáhnout vašich kariérních cílů. Na rozdíl od našich konkurentů neúčtujeme drahé poplatky za RPL, převody kurzů ani za vaše volitelné prodloužení o 6 měsíců. Naším cílem je podporovat vás způsobem, který potřebujete, po celou dobu vaší vzdělávací cesty a pomoci vám dosáhnout vaší kvalifikace.

Žádné poplatky za RPL

 • Chceme vás ocenit za vaše stávající znalosti a dovednosti. Uznání za předchozí vzdělávání (RPL) je efektivní způsob, jak již kompetentní profesionálové dosáhnout kvalifikace rychleji. Na rozdíl od jiných RTO neúčtujeme poplatek za aplikaci za RPL ani poplatek za jednotku za RPL.

Žádné poplatky za převody nebo odklady

 • Ve společnosti CAL s vámi budeme pracovat na nalezení Pathway který nejlépe vyhovuje vašim kariérním cílům. Proto našim studentům nabízíme nulové poplatky za převody kurzů. Abychom vyhověli rušnému životu našich studentů, nabízíme 90denní odklad zdarma a také jedno prodloužení o 6 měsíců zdarma.

30denní záruka bez rizika

 • Jsme přesvědčeni, že se vám kurz bude líbit. Pokud však zjistíte, že kurz není v pořádku, můžete během prvních 30 dnů odstoupit a získat úplné vrácení poplatků za kurz snížený o malý administrativní poplatek 150 USD. Na rozdíl od jiných RTO, kteří nabízejí až 14denní lhůty pro vrácení peněz, u CAL nabízíme našim studentům 30 dní.

Opětovné registrace a rozšíření

 • Abychom pomohli našim studentům pokračovat v jejich vzdělávací cestě, nabízíme bezplatné prodloužení o 6 měsíců, abychom měli jistotu, že budou mít nejlepší příležitost dokončit svůj kurz. Rádi také nabídneme opětovné registrace. Za opětovné přihlášení nikdy nebudeme účtovat celý kurz (některé poplatky se vztahují).

Skutečné výsledky pro vaši kariéru

Zaměřujeme se na poskytování skutečných výsledků, nejen na kus papíru.

 • Jedním z důvodů, proč ručně vybíráme naše školící trenéry, je zajistit, aby měli zkušenosti a myšlení, které našim studentům poskytne cenné mentorství. Toto přesahuje práci prostřednictvím hodnocení, je to příležitost pro studenty mluvit s někým, kdo tam byl a udělal to. Příležitost odrazit od někoho nápady, získat hlubší porozumění vedení a praktické rady, které můžete hned použít.
 • Naši školící trenéři nejsou jen školitelé, jsou to lídři v oboru a mentoři -a jsou k dispozici všem našim studentům, kteří si mohou rezervovat individuální podporu.

Záruka skutečných výsledků

Naše záruka skutečných výsledků je naším závazkem vůči vám a vašim kariérním cílům a zajišťuje, že vaše studium vám přinese výhody v reálném světě.

Tato záruka je součástí naší pokračující práce, která vám pomůže mimo vaši studijní cestu. Náš tým, hodnocení a zpětná vazba se zaměřují na to, aby vám pomohly ve vaší kariéře, nejen aby absolvovaly váš kurz.

Místa

 • Mitcham

  Level 1, 3/630 Mitcham Rd, 3132, Mitcham

Otázky