Keystone logo
ThatFXTrader

ThatFXTrader

ThatFXTrader

Úvod

V dnešním světě si může být náročný výběr spolehlivého partnera.

Přesvědčte se, proč jsme jiní a toto by už nemělo být.

TFXT nabízí skvělý vzdělávací systém v obchodní síti FX. To je to, co děláme.

Poskytujeme vám nejlepší metodu výuky a nabízíme nezaujaté a nestranné rady, které vám pomohou.

Dáváme vám osobní pozornost, kterou si zasloužíte, a přinese vám všechny služby, které potřebujete společně pod jednou střechou, a to vše za čestnou cenu.

Neustále informujeme o nejnovějším vývoji ve světě FX. Integrujeme tento vývoj do naší vzdělávací platformy, produktů a služeb, které zahrnují nejnovější vývoj pouze tehdy, když pro vás mají ekonomický smysl.

Absolutně milujeme to, co děláme. Jsme vášniví FX. Jsme spolehliví. S potěšením pomáháme každému jednotlivému studentovi, kterého přijímáme, aby se stal úspěšným prostřednictvím našeho nadšení a odhodlání.

Věříme ve vztahy a partnerství během této cesty. Nevěříme tomu, že pracujeme pro naše studenty. Rádi bychom s vámi spolupracovali, abychom nejlépe vyhovovali vašim potřebám a dosáhli svého potenciálu. Věříme studentům života.

Pokud hledáte skutečného partnera, který se o vás hluboce stará a kdo je v souladu s vašimi potřebami, jste na správném místě. TFXT je váš domov. Partner s TFXT a nebudete mít nespokojenost.

Posloucháme vaše potřeby a poskytneme vám přímou a nestrannou zpětnou vazbu. Zaznamenáváme vaše potřeby, plány a cíle a přezkoumejte je v rámci toho, co byste chtěli dosáhnout. Pokud s tím nesouhlasíme, budeme s vámi bezpodmínečně upřímný diplomatickým způsobem, který vám dává důvody pro naše neshody. Věříme v pravost.

S námi jste osoba, nikoliv číslo účtu. V obchodním světě, kde se čísla účtů a transakce staly důležitějšími než jména, máme hrdý na to, že se osobně zajímáme o vše, co pro vás děláme. Zároveň slibujeme, že vám poskytneme individuální pozornost, kterou si zasloužíte jako svého studenta.

Ve všem, co děláme, se snažíme přizpůsobit náš přístup vašim individuálním potřebám a požadavkům, protože si ceníme všechny zúčastněné strany.

Nabízíme produkty a služby s konkurenčními cenami v porovnání s konkurencí. Využívání technických řešení, která automatizují procesy na zadní straně, a efektivní řízení systémů řízení nákladů nám umožňuje udržet ceny v souladu s naší cenovou nabídkou. Nemáme žádné kompromisy ohledně kvality výrobků nebo zkušeností. Kvalitní záležitosti. To, co děláme, se odráží v našem jménu pro organizaci a jednotlivce pracující na zadání. Nikdy nekompromisujeme naše standardy kvality, protože považujeme naši pověst za velmi důležitou. Jsme odhodláni splnit náš slib. Integrita a sebeovládání mají záležitost.

Pevně ​​věříme, že každá osoba je jednoznačně cenná osoba se sny, neomezenou úrovní talentu a potenciálem pro úspěch a velikost.

Dovolte nám, prosím, příležitost být součástí vaší cesty, abychom dosáhli svého potenciálu a žili snů.

Místa

  • New York

    New York, Spojené státy americké

Otázky