Keystone logo
Texas A&M School of Law

Texas A&M School of Law

Texas A&M School of Law

Úvod

Naše inovativní JD Program

Advokát 21. století musí udělat víc, než jen vyzkoušet případů u soudu. Budete potřebovat schopnost vyjednávat dohody, návrhy smluv, řemesla osady a zprostředkovat spory. V Texas A & M University School of Law, máme vás vztahuje. Naše inovativní program JD zdůrazňuje význam reálných právnických dovedností, které vás plně připraví pro všechny aspekty své kariéry.

Texas A & M: Investice do vaší budoucnosti

Vzhledem k tomu jsme se stali součástí Texas A & M University v roce 2013 jsme investovali značné zdroje s cílem zvýšit hodnotu svého stupně a zlepšit své zkušenosti, když jste tady na právnické fakultě. Máme mnoho dalších zajímavých změn v pracích, ale my jsme již podnikla několik kroků, aby investovaly do vaší budoucnosti.

Cesty k úspěchu

K dispozici je více než jeden typ právníka. V 21. století, právníci sloužit širokou škálu zákazníků v různých kapacitách a v nesčetných průmyslu. V Texas A & M University School of Law, můžete své volby ponechat otevřené sledováním široké vzdělání. Nebo si můžete vybrat jednu ze tří odlišných cest, které nabízíme. V rámci každé z těchto cest, můžete si dokonce vybrat, aby se zaměřily na konkrétní oblasti praxe, jako je duševní vlastnictví nebo ropy a zemního plynu zákonem.

Fort Worth / Dallas

Volba právnickou fakultu znamená, že si vybírá svůj domov na příštích několik let, a nenajdete lepší místo učit se a žít, než Fort Worth. Fort Worth nabízí nepřekonatelnou kvalitu života, právní komunity, která vítá a mentorů mladých právníků, a přístup k širokému spektru zaměstnavatelů v různých prostředích praxe, včetně právních firem, vládních agentur, neziskových organizací a právních odděleních korporacemi.

Texas A & M University School of zákona nediskriminace politiky

Texas A & M University School of Law poskytuje rovné příležitosti ve svém programu právnické vzdělání pro všechny žadatele o přijetí, se zapsal studenty a absolventy bez diskriminace a segregace na základě rasy, barvy pleti, vyznání, národnosti, pohlaví, věku, zdravotního postižení, statusu veterána , sexuální orientace, pohlavní identity nebo vyjádření pohlaví. Navíc, Texas A & M University School of Law nabízí svou schopnost a další zaměstnance se rovných příležitostí v náboru, pokračování, propagace a držba.

INOVATIVNÍ distanční vzdělávání PROGRAMY Texas A & M Law

Nabízíme dva vzdálenost vzdělávacích programů, a to jak v oblastech, kde znalosti a dovednosti jsou v současné době ve vysoké poptávce: Wealth management a Řízení rizik.

Tyto programy jsou zcela on-line, Což dává pracující profesionály a studenty, kteří mají osobní závazky k flexibilita oni potřebují naučit a získat nové dovednosti s minimální narušení jejich již plná života. V našich programech, nemáme jen dát kameru v zadní části učebny pro záznam přednášet profesora. Tento přístup je zastaralý a neefektivní. Místo toho, používáme state-of-the-art pedagogické techniky které využívají nejnovější technologie v on-line vzdělávání. Každý kurz je speciálně připravené s distančního vzdělávání studentů v mysli.

Každý program trvá přibližně šest semestrů dokončit, a po dokončení, máte možnost navštívit nás na právnické fakultě přijímat čestné "Aggie Ring", takže vám člen celoživotní rozsáhlé Aggie sítě.

Dostupné Distanční vzdělávací programy

 • Wealth management
 • Řízení rizik

Dva stupně - jeden silný osnov

Dva různé stupně jsou nabízeny pro každý program-an LL.M. absolvent titul pro právníky (Pro ty, kteří již obdržel JD), a Masters of Jurisprudence (M.Jur.) Pro non-právník profesionály. Zatímco non-právníci mohou mít navíc povinný kurs nebo pre-potřebné v americkém právu, dát je na stejné úrovni s jejich advokát krajany, programové struktury a obsahu jsou pak v podstatě stejná, bez ohledu na stav JD.

Místa

 • Fort Worth

  Texas A&M University School of Law 1515 Commerce Street , TX 76102, Fort Worth

  Programy

   Instituce také nabízí:

   Otázky